۲۰ اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند

2
10378

[dropcap size=big]15[/dropcap]کتابی که به صورت اتفاقی به خانه برگشت !

کتابی که به صورت اتفاقی به خانه برگشت !

آن پاریش ، نویسنده آمریکایی در حال قدم زدن در یکی از کتاب فروشی های پاریس بود . وقتی که او به قفسه کتاب های داستان رسید ، کتابی را با عنوان جک فراست دید . با دیدن کتاب به همسرش گفت که در زمان کوکی عاشق این کتاب بوده است . وی کتاب را برداشت و آن را باز کرد ، در صفحه اول آن نوشته شده بود : “آن پاریش ، شماره ۲۰۹ خیابان وبر ، کلرادو”!


[dropcap size=big]14[/dropcap]شاه اومبرتو مغازه دار !

شاه اومبرتو مغازه دار !

شاه اومبرتو اول ، پادشاه ایتالیا ، به یک رستوران کوچک مراجعه کرد . خیلی زود متوجه شد که او و صاحب رستوران هر دو در یک روز و یک شهر به دنیا آمده و هر دو با زنی به نام مارگاریتا ازدواج کرده اند . در تاریخ ۲۹ جولای ۱۹۰۰ به شاه گفته شد که رستوران دار در یک حادثه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در گذشته است . همان روز نیز پادشاه به قتل می رسد .


[dropcap size=big]13[/dropcap]شهر قاتل های تاریخ !

شهر قاتل های تاریخ !استالین ، هیتلر و فرانتس یوزف که روی هم رفته عامل قتل بیش از ۸۰ میلیون نفر هستند ، هم زمان در شهر وین زندگی می کرده اند .


[dropcap size=big]12[/dropcap]هشدارهای خود را جدی بگیرید !

هشدارهای خود را جدی بگیرید !Danie du Toit منجم ۴۹ ساله اهل آفریقای جنوبی است که قرار بود در یک مراسم در مورد اینکه مرگ هر لحظه امکان دارد به وقوع بپیوندد ، سخنرانی کند . پس از پایان سخنرانی و تشویق حضار ، یک آدامس را از جیب خود خارج کرد و خورد . چند دقیقه بعد همان آدامس وارد مجاری تنفسی او شد و باعث مرگ وی شد .


[dropcap size=big]11[/dropcap]ناپلئون و هیتلر

ناپلئون و هیتلرناپلئون و هیتلر با فاصله زمانی ۱۲۹ سال از یکدیگر به دنیا آمده اند ، با فاصله ۱۲۹ سال از یکدیگر به قدرت رسیده اند ، با فاصله زمانی ۱۲۹ سال از یکدیگر علیه روسیه اعلام جنگ کرده اند ، و با فاصله زمانی ۱۲۹ سال از یکدیگر شکست خورده اند !

2 دیدگاه

  1. سلام , مطالب بسیار مفید و جالب بودن , خصوصا قسمت مربوط به مرگ یکسان دوقلوها .
    موفق باشید

Comments are closed.