۲۰ اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند

2
10379
20 اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند
20 اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند

در زندگی روزانه ما اتفاقاتی رخ می دهد که گاهی باورشان برایمان سخت است . دو حادثه طوری با یکدیگر هماهنگ عمل می کنند تا همه چیز دست به دست هم دهد و یک اتفاق رخ دهد . این اتفاق ممکن است یک تجربه ی شیرین باشد ، به عنوان مثال دیدن یکی از دوستان قدیمی در جایی که اصلا انتظارش را ندارید و … اتفاق ها ممکن است تلخ باشند ، به عنوان مثال درگذشت یکی از عزیزان . در این مطلب به عنوان اولین پست سایت لیست بیست ،  ۲۰ اتفاق جالب و تصادفی را برای شما آماده کرده ایم که شنیدن آن ها یک چیز است و باور کردن آن ها یک چیز دیگر .

[dropcap size=big]20[/dropcap]گلوله ای که چند سال طول کشید که به هدف بخورد

گلوله ای که چند سال طول کشید که به هدف بخورد

وقتی هنری زیگلند با نامزد خود قطع رابطه کرد ، نامزش دست به خودکشی زد . به همین دلیل برادر دختر تصمیم گرفت که به هنری شلیک کرده و او را بکشد . پس از شلیک گلوله به سمت هنری و به خیال اینکه هنری را کشته است او نیز دست به خود کشی می زند . هنری هم با یک آسیب دیدگی ساده زنده می ماند . گلوله پس از برخورد با وی کمانه کرده و به درختی که در همان حوالی وجود داشته برخورد می کند . چند سال بعد هنری تصمیم می گیرد که درخت را قطع کند ولی هر چه تلاش می کند موفق به انجام این کار نمی شود . به همین دلیل تصمیم می گیرد که از دینامیت برای از بین بردن درخت استفاده کند . حدس بزنید که انفجار دینامیت و پرتاب گلوله درون درخت باعث مرگ چه کسی شد ؟


[dropcap size=big]19[/dropcap]مرگ یکسان دوقلوها در یک زمان ، مکان و اتفاق شبیه به هم

مرگ یکسان دوقلوها در یک زمان ، مکان و اتفاق شبیه به هم

در سال ۲۰۰۲ میلادی ، مردی که سعی داشت با استفاده از دوچرخه از بزرگراه شماره ۸ در فنلاند عبور کند ، با برخورد یک تریلر جان خود را از دست داد . ۲ ساعت بعد برادر دوقلو وی نیز در حالی که قصد عبور از بزرگراه شماره ۸ با دوچرخه را داشت ، با تریلر دیگری تصادف کرد . این دو برادر جدا نشدنی با فاصله ۱٫۵ کلیومتر از یکدیگر و با اختلاف ۲ ساعت فوت کردند .


[dropcap size=big]18[/dropcap]حوادث موجود در کتاب ادگار آلن به واقعیت پیوست

حوادث موجود در کتاب شعر ادگار آلن به واقعیت پیوست

“روایت آرتور گوردون پیم” نام کتابی از ادگار آلن بود . این کتاب درباره ۴ فرد نجات یافته از یک حادثه دریایی است که چند روزی را در یک قایق نجات سپری کرده و تصمیم می گیرند که یکی از خدمه های نجات یافته با نام ریچارد پارکر را بخورند تا زده بمانند . چند سال پس از چاپ کتاب ، در سال ۱۸۸۴ یک کشتی با نام Mignonette دچار حادثه شد و تنها ۴ نفر از مسافران آن زنده ماندند . آنها تصمیم می گیرند که برای زنده ماندن ، خدمه ی نجات یافته کشتی را بخورند ! و از همه جالب تر اینکه نام آن خدمه ریچارد پارکر بود !


[dropcap size=big]17[/dropcap]نام خانوادگی های تصادفی و جالب !

نام خانوادگی های تصادفی و جالب !

در سال ۱۹۲۲ سه فرد انگلیسی به صورت اتفاقی در قطاری در پرو با یکدیگر ملاقات کردند . این سه فرد قبلا به هیچ عنوان با یکدیگر برخوردی نداشته و کاملا تصادفی در کشوری دور با هم برخورد کرده بودند . نام خانوادگی یکی از افراد بینگهام ، نام خانوادگی دیگری پاول و نام خانوادگی فرد آخر بینگهام-پاول بود !


[dropcap size=big]16[/dropcap]سکته قلبی دوقلوها

سکته قلبی دوقلوها

دو برادر دوقلو با نام های جان و آرتور در فاصله ۱۲۰ کیلومتری از یکدیگر در انگلیس زندگی می کردند . در تاریخ ۲۲ می ۱۹۷۵ هر دو دردی را در سینه خود احساس کرده و به بیمارستان های متفاوتی منتقل می شوند . این دو برادر در حالی که از حال یکدیگر بی اطلاع بودند ، اندکی بعد در بیمارستان در گذشتند .

2 دیدگاه

  1. سلام , مطالب بسیار مفید و جالب بودن , خصوصا قسمت مربوط به مرگ یکسان دوقلوها .
    موفق باشید

Comments are closed.