پیشنهاد شگفت انگیز دیجی کالا
صفحه اصلی شرایط استفاده از مطالب

شرایط استفاده از مطالب

از اینکه برای مشاهده‌ی شرایط و قوانین استفاده از مطالب ما به این صفحه مراجعه کرده‌اید متشکریم. امیدواریم با همکاری شما مدیرهای عزیز و صاحبان وب‌سایت‌های ایرانی بتوانیم محتوای فارسی آنلاین را توسعه داده و باعث رشد آن شویم.

محتوای منتشر شده در لیست بیست با صرف هزینه و زمان تهیه می شود. ما برای تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف، هزینه و وقت زیادی صرف می کنیم. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آنها در سایر رسانه ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به لیست بیست است.

شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از مطالب وب‌سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری، با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله وب‌سایت لیست بیست مجاز است (توجه: این لینک باید follow باشد).
  • استفاده از قسمتی از مطالب یک مقاله یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب‌سایت لیست بیست (حتما به صورت follow) امکان پذیر است.
  • هر نوع بازنویسی مطالب تنها با کسب اجازه قبلی و درج لینک مستقیم به مطلب اصلی مجاز است.
  • انتشار مطالب وب‌سایت لیست بیست در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار امکان‌پذیر است. برای این منظور لطفا با ما تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به مقاله وب‌سایت لیست بیست، پیگرد قانونی دارد و وب‌سایت شما بلافاصله به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وب‌سایت‌های حرفه‌ای مانند وب‌سایت شما بخش بزرگی از ترافیک خود را از موتورهای جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه آسیب به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگ و غیرقابل جبرانی به موفقیت وب‌سایت شما چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ما تماس بگیرید.