در میان تمامی وسایل خانه یکی از وسایلی که به تمیزی آن اهمیت زیادی داده می‌شود مبل‌ها هستند. ازآنجایی‌که این وسایل بیشتر در معرض دید قرار دارد لکه‌های روی آن نیز بیشتر به چشم می‌آید. یکی از دغدغه‌های اصلی افراد خانه این است که چگونه به بهترین شکل مبل‌ها را تمیز کنند. پیشنهاد ما به شما خرید مبل شوی مناسب و کارآمد است. اگر شما هم برای تمیز کردن مبل‌های خود با مشکل مواجه شده‌اید با ما همراه باشید که با این محصول کاربردی بیشتر آشنا شوید.

مبل شوی چیست؟

روزانه زمان زیادی صرف تمیز کردن خانه از گردوغبار و آلودگی‌ها می‌شود. عموماً با استفاده از جاروبرقی اغلب آلودگی‌های قابل‌لمس مثل گردوغبار حذف می‌شود. با استفاده از بخار شوی برخی لکه‌های سطحی نیز تمیز خواهند شد. با این تفاسیر دقیقاً کجا نیاز به مبل شوی است؟ تصور کنید که در ماه‌های آخر سال در حال گردگیری خانه هستید که متوجه لکه‌های قدیمی روی مبل خود می‌شوید. در طول سال نه با بخار شوی و نه با محلول‌های شست‌وشوی خانگی از شر این لکه‌ها خلاص نشده‌اید. اینجاست که نقش مبل شوی مشخص می‌شود.

در اصل وظیفه اصلی مبل شوی تمیز کردن لکه‌های عمقی و رنگ باقی‌مانده روی مبل به دلیل استفاده زیاد است. این دستگاه با استفاده از مواد شوینده مخصوص لکه‌های عمیق روی مبل را تمیز می‌کند. نکته جالب‌توجه مبل شوی در آن است که با قدرت مکش بالایی که دارد از وجود هرگونه رطوبت و مواد شوینده روی مبل جلوگیری می‌کند. این شرایط از آسیب رطوبت به تنه چوبی مبل جلوگیری خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بخار شو

خرید مبل شوی کاربردی و مناسب

حال که با کارایی این محصول کاربردی آشنا شدید، زمان آن فرارسیده که با نکات خرید آن نیز آشنا شوید. این محصول در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. به همین دلیل انتخاب مبل شوی ایده آل که برای منزل شما مناسب باشد مستلزم داشتن اطلاعات کافی از این دستگاه است. در ادامه نکات خرید حرفه‌ای مبل شوی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

راحتی در زمان استفاده

تمیز کردن مبل‌ها با این محصول کاربردی اصلاً کار دشواری نیست، حتی زمان زیادی نیز از شما نمی‌گیرد. درهرحال باید به نحوه کارایی این دستگاه دقت کنید و در زمان استفاده از آن احساس راحتی داشته باشید. مثلاً اگر دسته مکنده مبل شوی بیش‌ازحد کوتاه یا بیش‌ازحد بلند باشد ممکن است در زمان استفاده دستان و کمر شما خسته شود.

یکی دیگر از مواردی که در این دسته قرار می‌گیرد راحتی در روشن و خاموش کردن مبل شوی است. برخی از این محصولات برای استفاده و همچنین روشن و خاموش شدن باید به موارد زیادی دقت کنید. درصورتی‌که به این نکات دقت نکنید ممکن است به دستگاه و مبل شما آسیب وارد شود. درواقع استفاده از این دستگاه‌ها گیج‌کننده و استرس‌زا است؛ چراکه هر بار که می‌خواهید از آن استفاده کنید باید نگران خرابی دستگاه نیز باشید. به همین دلیل خرید دستگاهی که کاربری آن آسان باشد به شما توصیه می‌شود.

خرید مبل شوی خانگی در اندازه مناسب

این روزها اغلب خانه‌ها را در متراژهای کوچک می‌سازند به همین دلیل نگرانی اغلب افراد از آن است که نتوانند در خانه به دلیل بزرگی دستگاه از آن استفاده کنند. علاوه بر آن قرار دادن این دستگاه در خانه یا انباری نیاز به فضای کافی دارد. به همین دلیل اغلب افراد مایل هستند که وسیله‌ای در ابعاد کوچک را برای منازل خود خریداری کنند. در زمان خرید این محصول باید به میزان مانور آن در فضای منزل نیز دقت کنید؛ چراکه برای استفاده از آن باید بتوانید مبل شوی را در محیط خانه قرار دهید.

تناسب مبل و مبل شوی

اغلب مبل شوی ها برای شست‌وشوی مبل‌های متنوع خانگی تولید می‌شوند. در برخی موارد مبل شوی‌های خاصی وجود دارد که برای شست‌وشوی برخی مبل‌ها کارآمد نیستند. این مبل شوی ها ممکن است به بافت پارچه یا تنه مبل آسیب بزنند. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید این محصول به‌تناسب مبل و مبل شوی دقت کنید. مثلاً اگر مبل شما چرمی است حتماً توجه کنید که مبل شوی قابلیت تمیز کردن مبل‌های چرمی را داشته باشد.

قدرت مبل شوی را نیز مدنظر قرار دهید

به نظر شما چرا اغلب متخصصان حوزه مبل به شما پیشنهاد می‌کنند که به‌جای بخار شوی از مبل شوی برای تمیز کردن مبل‌ها استفاده کنید؟ دلیل اصلی این توصیه این است که بخار شوی مقدار مشخصی بخارآب را به مبل و بافت آن وارد می‌کند. این در حالی است که پس از تمیزکاری با بخار شوی رطوبت اضافی آن گرفته نمی‌شود. همین رطوبت باقی‌مانده می‌تواند باعث باد کردن و آسیب به بخش چوبی مبل شود.

مزیت استفاده از مبل شوی این است که پس از تمیز کردن مبل و پاک کردن لکه‌ها با مکنده‌ای که درون آن تعبیه‌شده است رطوبت اضافی و باقی‌مانده را از مبل مکیده درون مخزن خود می‌ریزد. حال نکته‌ای که باید به آن توجه شود قدرت مکش مبل شوی است. اگر مبل شوی توان مکش پایینی داشته باشد، امکان باقی ماندن رطوبت در مبل وجود دارد که مشکلات ثانویه را برای مبل به وجود می‌آورد.

پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که قصد خرید مبل شوی را دارید از قبل در اینترنت مدل‌های متنوع موجود در بازار آشنا شوید. در همین حین نظر خریداران محصولات را نیز بخوانید و از مکش و قدرت مبل شوی موردنظر اطمینان حاصل کنید.

فضای ذخیره‌سازی جداگانه

ماشین‌های مبل شوی فضایی برای ذخیره‌سازی آب مکیده شده و مایع شوینده دارند. در برخی از این محصولات مخزن ذخیره‌سازی بزرگی را برای مکش رطوبت اضافی در نظر گرفته‌اند. این مخزن بزرگ به شما کمک می‌کند که زمان کمتری را برای تخلیه در نظر بگیرید. این شرایط باعث می‌شود که کار تمیز کردن مبل با سرعت بیشتری انجام شود. موارد گفته‌شده برای مخزن ذخیره‌سازی ماده شوینده نیز صدق می‌کند. اگر مخزن ماده شوینده کوچک باشد ممکن است در حین کار مجبور به پر کردن چندباره آن شوید. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید این محصول به‌اندازه مخازن آن توجه کنید.

ماده شوینده در دسترس

از نکات دیگری که در زمان خرید بهترین مبل شوی باید به آن توجه کنید ماده شوینده قابل‌استفاده در دستگاه است. برخی از این محصولات تنها با نوع خاصی از مواد شوینده کار می‌کنند. حال تصور کنید که به هر دلیلی دیگر نتوانید این ماده شوینده را تهیه کنید. این مشکل باعث می‌شود که دیگر قادر به استفاده از مبل شوی نباشید. به همین دلیل بهتر است دستگاه مبل شویی را خریداری کنید که ماده شوینده‌ی قابل‌استفاده برای آن در دسترس باشد.

لازم است بدانید که در برخی موارد مثل مبل‌های چرمی امکان استفاده از هر نوع ماده شوینده وجود ندارد. این موضوع شما را برای استفاده از ماده شوینده محدود می‌کند. پس مبل شوی باید قابلیت استفاده از انواع مواد شوینده را داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مبل راحتی

میزان سروصدا

سروصدا معضل بزرگ خانه‌های دیوار کاغذی امروزی است. مخصوصاً اگر شما در خانه‌های آپارتمانی زندگی کنید با این معضل بیشتر دست‌به‌گریبان خواهید بود. به همین دلیل در زمان خرید این محصولات نیز باید به میزان سروصدایی که ایجاد می‌کند، توجه کنید. به خاطر داشته باشید برخی از مبل شوی ها به دلیل توان بالای مکش و نوع خاص موتور صدای زیادی ایجاد می‌کنند. در مورد میزان سروصدا نیز حتماً نظر خریداران اینترنتی مبل شوی می‌تواند به شما برای شناخت بهترین وسیله کمک کند.

قیمت مبل شویی نکته‌ای که باید به آن توجه کنید

این روزها بازار با مدل‌ها و برندهای مختلفی از وسایل برقی پرشده است. در برخی موارد ممکن است چند وسیله برقی مشابه قیمتی متفاوت داشته باشند. در این مواقع با اندکی تحقیق می‌توان وسیله ارزان‌تر را خریداری کرد. در مورد مبل شوی هم همین قضیه صادق است، اما در این مورد خاص باید به نکته‌ای مهم توجه کنید.

کیفیت مبل شوی ها به‌صورت مستقیم با سلامت و کارایی مبل شما پیوند خورده‌اند. اگر مبل شویی خاص نتواند به‌صورت کامل مبل‌های شما را تمیز کند، ممکن است به بافت آن آسیب بزند. این شرایط ضرری قابل‌توجه به پس‌انداز خانواده خواهد زد؛ چراکه هزینه قابل‌توجهی را برای خرید مبل جدید باید پرداخت کنید. پس در زمان خرید مبل شوی هم به قیمت و هم به میزان رضایت خریداران دقت داشته باشید.

موارد دیگر که باید به آن توجه کنید

از موارد دیگری که باید به آن توجه کنید می‌توان به کیفیت قطعات و بدنه محصول اشاره کرد. این دستگاه‌ها قرار است سالیان دراز برای شما کار کنند به همین دلیل باید از مواد اولیه باکیفیت تولیدشده باشند.

علاوه بر این‌ها وزن دستگاه نیز بسیار مهم است. اگر قرار باشد برای حمل آن به کمک دیگر افراد خانه نیاز داشته باشید قطعاً کار برایتان دشوار می‌شود. پس به وزن دستگاه نیز توجه کنید.

هرچند وقت یک‌بار باید از مبل شوی استفاده کرد؟

سؤال مهمی که اغلب خریداران این دستگاه می‌پرسند این است که هرچند وقت یک‌بار باید از آن استفاده کنند. بهتر است هر یک سال یک‌بار از این دستگاه برای تمیز کردن مبل‌ها استفاده کنید. استفاده بیش‌ازاندازه از مبل شوی نیز می‌تواند به بافت مبل‌های شما آسیب بزند.


1فرش شوی و مبل شوی درما مدل BY200

فرش شوی و مبل شوی درما مدل BY200

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۸۰x370x400 میلی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۸۵۰ وات
 • توان مکش
  دارای دو قدرت ۹ و ۱۱.۵ کیلو پاسکال
 • ظرفیت مخزن آب
  ظرفیت مخزن: مخزن آب تمیز ۱.۶ لیتر, مخزن آب کثیف ۱.۴ لیتر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2فرش شوی و مبل شوی وکس مدل CDCW-DPXA

فرش شوی و مبل شوی وکس مدل CDCW-DPXA

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۱۷x300x1100 میلی‌متر
 • وزن
  ۶.۴ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۸۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲.۷ لیتر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  حجم مخزن آب تمیز ۲.۷ لیتر / حجم مخزن آب کثیف ۱.۵ لیتر / طول لوله خرطومی ۲.۴ متر / طول سیم ۸ متر / میله‌های برس چرخان دوتایی کثیفی‌های ناهموار و عمیق را از روی فرش‌های شما تمیز می‌کند / مناسب برای انواع فرش ، موکت ، مبل ، پارکت ، صندلی و صندوق ماشین و …

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3فرش شوی و مبل شوی مولن مدل ۱۰۳۲

فرش شوی و مبل شوی مولن مدل 1032

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰۰x400x500 میلی‌متر
 • وزن
  ۴.۵ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۸۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۸۰۰
 • توان مکش
  ۸۰۰

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4فرش شوی و مبل شوی وکس مدل ‎CDCW-CSXS

فرش شوی و مبل شوی وکس مدل ‎CDCW-CSXS

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x24x38 میلی‌متر
 • وزن
  ۳.۹ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۴۵۰ سانتی متر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  ظرفیت مخزن آب تمیز ۱.۵ لیترظرفیت مخزن آب کثیف ۱ لیتردرای عملکرد خود تمیز کردن (Self Clean)فناوری مخزن دوگانه، شلنگ بلند، تمیز کردن چند سطحی، طراحی باریکهمراه محلول شستشوی نقطه ای ۲۵۰ میلی لیتری با تکنلوژی مخصوص وکس

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5فرش شوی و مبل شوی هنریچ مدل HTR8848

فرش شوی و مبل شوی هنریچ مدل HTR8848

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x40x89 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۸۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۸۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ظرفیت آب: ۲.۵ لیتر
 • سایر توضیحات
  طراحی شیک و البته مدرن با ظرافت و ظاهری زیبا، فرش شور دوکاره هنریچ ۸۸۴۸ به لطف همه ی این ویژگی ها، خبر از یک فرش شور با کارایی منحصر به فرد را به ما می دهد که با اولین نگاه به آن حس رضایت درونی ما را از ایده آل بودن یک دستگاه مخصوص نظافت و شستشو بر می انگیزاند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این فرش شور و مبل شور حرفه این هنریچ در دو رنگ قرمز و سبز به بازار معرفی شده است و می توان با کلیلک بر روی رنگ مورد نظر تصاویر مربوط به آن رنگ را مشاهده نمایید.بدنه و قطعات این فرش شور هنریچ ۸۸۴۸ از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم می باشند. این پلاستیک علاوه بر زیبایی خاصی که به فرش شور داده است وزن آن را نیز بسیار کمتر کرده است جالب است بدانید که وزن این فرش شور حرفه ای هنریچ معادل ۴ کیلو گرم است و به لطف همین وزن کم به راحتی قابل جابجایی است و شستن و تمیز کردن لوازم منزل را لذت بخش تر کرده است.همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید فرش شور و مبل شور دو منظوره هنریچ ۸۸۴۸ دارای یک برس مخصوص نیز می باشد که طول آن تقریبا ۲.۵ متر می باشد و لوله خرطومی آن از جنس پلاستیک فشرده و منعطف می باشد. این برس برای تمیز کردن مبل، سطوح مختلف و گوشه کنار منزل ایده آل است. به لطف عملکرد کلیک آسان ( easy click ) به کار رفته در این فرش شور هنریچ، برس به راحتی به دستگاه متصل می شود و تا اتمام کار قفل می ماند. در بالا به این موضوع نیز اشاره کردیم که کاربرد فرش شور ها در منزل چیست و آیا وجود آن ها ضروری می باشند؟ علاوه بر نکاتی که در بالا اشاره شده است باید به عرضتان برسانیم که فرش شرو هنریچ به لطف وزن کم، کارایی ایده آل خود و همچنین کیفیت بالایی که دارد برای تمیز کردن منزل افرادی که وقت زیادی در طول روز ندارند و یا از آرتروز دست و یا دیسک کمر رنج می برند ایده آل است و می تواند به صورت بهینه نقش اساسی در تمیز کردن منزل داشته باشد. سرامیک های خانه به خاطر مهمانی دیشب تان لک گرفته و توانایی و وقت تمیز کردن آن را با دستمال و تی ندارید؟ از فرش شور ۸۸۴۸ استفاده کنید و بیشتر از چند دقیقه وقت خود را تلف نکنید. کودکان بازی گوشتان لیوان چای را بر روی فرش ریخته اند؟ مبل شور هنریچ در کمتر از ۵ دقیقه مشکل را رفع می کندیکی از دلایل محبویت زیاد Heinrich's HTR 8848 ابعاد مناسب آن می باشد که به لطف آن فضای زیادی از خانه گرفته نمی شود و منزل را نیز به نامرتب نمی کند. ارتفاع این فرشور ایستاده هنریچ ۱ متر و ۱۶ سانتی متر است و عرض آن نیز معادل ۳۴ سانتی متر است. این ابعاد برای استفاده فرش شور بهینه شده اند و از کمردرد هنگام نظافت جلوگیری می کنند.طول کابل این فرش شور نیز معادل ۷ متر می باشد که به ما این امکان را می دهد شعاع عملیاتی حدود ۱۴ متر مربع را هر بار و بدون نیاز به تعویض پریز تمیز کنیم. به لطف طراحی دسته به صورت ارگونومیک، افرادی که از آرتروز مچ دست رنج می برند نیز می توانند از این فرش شور استفاده کنند و نظافت خانه را به آن بسپارند. همانطور که مشاهد می کنید زیر دسته یک دکمه قرمز یا سبز دیده می شود که با آن می توان فرش شور را خاموش و روشن کرد. کشور سازنده: آلمانجنس بدنه: پلاستیک فشرده توان مصرفی: ۸۰۰ وات قدرت مکش: ۱۴ کیلو پاسکال ظرفیت مخزن آب تمیز : ۲.۵ لیتر ظرفیت مخزن آب کثیف: ۱.۶ لیتر ظرفیت مخزن شامپو: ۰.۵ لیتر قابلیت تنظیم قدرت جریان آب

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6فرش شوی و مبل شوی وکس مدل CDSW-MPXP

فرش شوی و مبل شوی وکس مدل CDSW-MPXP

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵۸x241x338 میلی‌متر
 • وزن
  ۴.۵ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵۵۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۴۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱.۱ لیتر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  ظرفیت مخزن آب تمیز ۱۱۰۰ میلی لیتر / ظرفیت مخزن آب کثیف ۷۲۰ میلی لیتر / مناسب برای سطوح ( فرش – کف سخت و سرامیک – اثاثه یا لوازم داخلی – لمینت و پارکت – پله ها ) / شعاع کارکرد ۶.۷۵ متر / کشور مبدا برند انگلستان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل ۴۷۲۰E

فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل 4720E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x40x19 میلی‌متر
 • وزن
  ۴.۵ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۳۰ وات
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  لکه های سخت را برای همیشه از بین می برد: فرمول BISSELL Spot & Stain + Oxygen Boost لکه های سخت را برای همیشه از بین می برد. به سرعت انواع آشفتگی های داخل و اطراف خانه را پاک می کند.سیستم دو مخزن: BISSELL MultiClean Spot & Stain Carpet Cleaner شامل یک مخزن آب قابل جابجایی برای پر کردن و تخلیه آسان است. سیستم دو مخزن اجازه می دهد تا با آب تمیز، تمیز شود در حالی که کثیفی و در مخزن دیگری ذخیره می شود.فناوری موج گرما: به حفظ دمای ثابت آب در حین تمیز کردن کمک می کند. این بهترین سیستم تمیز کننده ما برای سخت ترین لکه ها و بوها است – حتی بوی بد را از بین می برد. پس از اتمام تمیز کردن، مخزن آب کثیف به راحتی تخلیه می شود. چندین سطح را تمیز می کند: پاک کننده لکه های BISSELL دارای ۴ ابزار تخصصی است و به سرعت آلودگی های روی فرش، موکت، اثاثه یا لوازم داخلی، پله ها و فضای داخلی خودرو را پاک می کند. همچنین می توان از آن بر روی سطوح نرم مانند کاناپه، مبل، تشک و غیره استفاده کرد. استفاده آسان: طراحی جمع و جور آن نگهداری آن را در مکان های مناسب مانند کمد یا حتی زیر سینک آسان می کند. قابل حمل و سبک است. دارای شیلنگی به طول ۲.۲ متر برای تمیز کردن بیشتر مناطق مختلف خانه و ماشین شما. دارای دو مخزن : حجم مخزن آب ۱/۱ لیتر، حجم مخزن بازیابی ۱/۴ لیتر ، طول شیلنگ ۲/۲ متر ،سطح صدا ۷۴ دسی بل .فرمول BISSELL Spot & Stain + Oxygen Boost این دستگاه لکه ها و انواع لکه های سخت را برای همیشه از بین می برد. به سرعت انواع آلودگی های داخل و اطراف خانه را پاک می کند. BISSELL MultiClean Spot & Stain Carpet Cleaner شامل مخزن آب قابل جابجایی برای پر کردن و تخلیه آسان است. سیستم دو مخزن اجازه می دهد تا با آب تمیز تمیز شود در حالی که کثیفی و کثیفی در مخزن دیگری ذخیره می شود. به حفظ دمای ثابت آب در حین تمیز کردن کمک می کند. این بهترین سیستم تمیز کننده ما برای سخت ترین لکه ها و بوها است – حتی بوی بد را از بین می برد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل ۱۵۵۸E

فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل 1558E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶۰۰۰x25000x36000 میلی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۶۷۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲.۸ لیتر
 • سایر توضیحات
  فرش شور PRO-BISSELL SpotClean Pro لکه ها را از بین می برد، مکش قدرتمند جاروبرقی ، عمل مسواک زدن و محلول تمیز کننده را برای از بین بردن کثیفی و لکه ها ترکیب می کند. این لکه پاک کن حرفه ای از آب، فرمول BISSELL و مکش قدرتمند برای تمیز کردن و محافظت از سطوح استفاده می کند. هر جا و هر زمان را تمیز می کند : از فرش و موکت گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی خودرو و موارد دیگر، شما پاک کننده ایده آلی را در BISSELL SpotClean Pro دارید. دارای یک دسته حمل و شیلنگ داخلی آن ۱.۵ متر طول دارد تا به شما امکان تمیز کردن هر مکانی را در هر زمان می دهد. توانایی و قدرت در پاکردن کثیفی ها : با راحتی BISSELL SpotClean Pro برای کثیفی های غیرمنتظره آماده باشید. با مکش عالی و مخازن بزرگ آب قابل جابجایی به سرعت لکه ها، لکه ها و لکه ها را از بین می برد. عملکرد قدرتمند با توان ۷۵۰ وات. استفاده آسان و خالی کردن آن : BISSELL SpotClean Pro دارای یک دستگیره آسان و یک مخزن با ظرفیت ۲.۸ لیتری تخت است که امکان پر کردن سریع و تخلیه آسان را فراهم می کند. طراحی سبک، قابل حمل و جمع و جور آن برای نگهداری در فضاهای کوچک ایده آل است. یک خرید واقعی : این فرش شور شامل یک ابزار لکه‌گیر ۸ سانتی‌متری، یک برس لکه‌گیر بزرگ ۱۵ سانتی‌متری و یک بطری نمونه از فرمول BISSELL است. سر برس گسترده تر و شلنگ بزرگتر و طولانی تر با قدرت کمی بیشتر، عملکرد را فراتر از بقیه محدوده افزایش می دهد.شعاع محیط تحت پوشش: ۸.۲ متر،مناسب برای : – فرش – موکت – رویه مبلمان – صندلی‌های خودرو – و …ظرفیت مخزن آب تمیز: ۲.۸ لیتر ، ظرفیت مخزن آب کثیف :۳.۵ لیتر، ولتاژ : ۲۴۰ ولت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9فرش شوی و مبل شوی تسور مدل R5

فرش شوی و مبل شوی تسور مدل R5

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳x33x33 میلی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۶۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۹ لیتر
 • سایر توضیحات
  جارو برقی و شستشو به طور همزمانبدون نیاز به جاروبرقی و سپس تمیز کردن. جارو برقی و شستشوی کف به طور همزمان، برداشتن هر دو حالت خیس و خشک.خود تمیز کردن دست آزادیک لمس تمام چیزی است که برای فعال کردن عملکرد خود تمیز شوندگی لازم است. چرخه خود تمیز شوندگی به طور خودکار کثیفی، مو و زباله را از رول و لوله برس پاک می کند و دستان شما را عاری از آلودگی نگه می دارد.بی سیم &سبکبی سیم &سبک، طراحی بسیار قابل مانور و به اندازه کافی سبک برای حمل بین طبقات است.طراحی ارگونومیک برای مانور آسان و حداکثر راحتی.تمیز کردن چند سطحیایمن و موثر برای استفاده در کاشی، کف چوبی مهر و موم شده، ورقه ورقه، مشمع کف اتاق، کفپوش لاستیکی، کفپوش چوبی فشرده، فرش های سطحی و موارد دیگر.حالت مکش برای خلاء آشفتگی بدون تمیز کردن.فناوری دو مخزنفناوری دو مخزن محلول تمیز کننده را از آب کثیف جدا نگه می دارد و همیشه با آب شیرین تمیز می شود.مخازن بزرگتر زمان و مساحت تمیز کردن را به حداکثر می رساند.صافی ذراتپس از تمیز کردن، می‌توانید موهای حیوان خانگی و سایر زباله‌های بزرگ را از مایع جدا کنید تا موها و زباله‌ها را در داخل زباله‌ها و نه در سینک ظرفشویی شما ریخته شود.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC52 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC52 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹۰x590x830 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۷۰۰
 • توان مکش
  ۰.۲۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل ۴۷۲۰۲

فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل 47202

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲x25x35 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۷۰۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۳۰ وات
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱.۴ لیتر
 • سایر توضیحات
  فرش و مبل شوی و لکه بر بیسل مدل BISSELL SPOT STAIN 47202 دارای ویژگی های زیر میباشد : ظرفیت مخزن آب تمیز:۱.۴ لیتر ، ظرفیت مخزن آب کثیف:۱.۴ لیتر ، مکان های مورد استفاده:فرش، موکت، مبلمان ، تشک ، منسوجات و صندلی خودرو ،قابلیت اسپری کردن آب:دارد ، محفظه برای جمع کردن سیم برق ، ۲ محفظه جداگانه برای آب تمیز و آب کثیفبدنه محکم ، دارای دو مخزن آب ، این دستگاه مخزن خاک مخزن تمیز با لکه های سخت مقابله می کنید، ابزار پله ۳ در ۱ ابزار شکاف پاشش ۲ در ۱ ابزار لکه گیری ۵ اینچی ابزار لکه گیری ۳ اینچی لکه های سخت را برای همیشه از بین می برد: فرش و مبل شو و لکه بر BISSELL این دستگاه لکه ها و لکه های سخت را برای همیشه از بین می برد. به سرعت انواع آشفتگی های داخل و اطراف خانه را پاک می کند سیستم دو مخزن: BISSELL MultiClean Spot & Stain Carpet Cleaner شامل یک مخزن آب قابل جابجایی برای پر کردن و تخلیه آسان است. سیستم دو مخزن اجازه می دهد تا با آب تمیز تمیز شود در حالی که کثیفی و کثیفی در مخزن دیگری ذخیره می شود. فناوری موج گرما: به حفظ دمای ثابت آب در حین تمیز کردن کمک می کند. این بهترین سیستم تمیز کننده ما برای سخت ترین لکه ها و بوها است – حتی بوی بد را از بین می برد. پس از اتمام تمیز کردن، مخزن آب کثیف به راحتی تخلیه می شود چندین سطح را تمیز می کند: BISSELL MultiClean Spot & Stain Cleaner یک ابزار تخصصی دارد که به سرعت آلودگی های روی فرش، فرش، اثاثه یا لوازم داخلی، پله ها و فضای داخلی خودرو را پاک می کند. همچنین می توان از آن بر روی سطوح نرم مانند کاناپه، مبل، تشک و غیره استفاده کرد استفاده آسان: طراحی جمع و جور آن نگهداری آن را در مکان های مناسب مانند کمد یا حتی زیر سینک آسان می کند. قابل حمل و سبک است. دارای شیلنگی به طول ۲.۲ متر برای تمیز کردن بیشتر مناطق مختلف خانه و ماشین شما

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 pro

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹x52x93 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر مواد شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸وات
 • فشار اسپری
  ۲بار
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با موتور AEG ساخت شرکت Domel اسلوونی حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13فرش شوی و مبل شوی نورآئین تهران مدل ۶۲ECO

فرش شوی و مبل شوی نورآئین تهران مدل 62ECO

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x520x850 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۴ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۶۰۰
 • توان مکش
  ۰.۲۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  – دارای ۲ حالت قدرت- ولتاژ ۲۳۰ ولت- فرکانس ۵۰ هرتز- مخزن آب کثیف ۸۰ لیتری- ۲ موتوره- جهت شستشوی انواع موکت، فرش، مبل و صندلی- طول لوله خرطومی: ۲.۵ متر- مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شوینده مخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله- قابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)- قابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل)- سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور حداکثر قدرت ۲۶۰۰ وات- پمپ اسپرسو جهت مکش و پاشش آب با فشار بالا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC53 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC53 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۳۰x590x690 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۴۰۰۰
 • توان مکش
  ۰.۲۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15فرش شوی و مبل شوی آنا مدل SC53 pro

فرش شوی و مبل شوی آنا مدل SC53 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۰x690x830 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور AEG ساخت Domel کشور اسلونی با حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹x52x93 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل ۳۳۸۶E

فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل 3386E

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x30x36 میلی‌متر
 • وزن
  ۶.۲ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۶۷۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲.۸ لیتر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  این دستگاه یکی از قدرتمندترین و پرفروش ترین محصولات بیسل در سطح جهان می باشد که برای لکه بری از روی سطوح نرم مثل فرش، موکت، مبل، تشک و … استفاده می شود.این دستگاه ۲ مخزن جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف دارد که می توانید با توجه به میزان کثیفی سطح مورد نظر مایع شوینده نیز به آب اضافه نماﻳﻴد.اهمراه دستگاه ۲ سری با کاربردهای مختلف قرار دارد که شما میتوانید بسته به نیاز خود از آنها استفاده نماﻳﻴد.ابرای استفاده از دستگاه پس از ریختن آب و مایع شوینده درون مخزن مخصوص، سری مورد نظر را انتخاب نموده و دستگاه را روشن نماﻳﻴد. شاسی زیر برس را فشار دهید تا آب اسپری شود، سپس با برس سطح مورد نظر را خوب بشوﻳﻴد و در انتها برس را از بالا به پاﻳﻴن روی سطح بکشید تا آب کثیف را کامل مکش کرده و سطح خشک شود.لیتر / حجم مخزن : ۲.۸ ، متر / طول نازل : ۱.۵ ، متر / طول کابل : ۶.۷ ، مانند یک حرفه ای لکه ها را از بین می برد: آنتی باکتریال Bissell Spotclean Pro ترکیبی از مکش قدرتمند خلاء، عمل مسواک زدن و محلول تمیز کننده برای از بین بردن کثیفی و لکه است. همه جا را تمیز می کند: از فرش و موکت گرفته تا اثاثه یا لوازم داخلی خودرو، پاک کننده ایده آلی در آنتی باکتریال Bissell SpotClean Pro دارید. دارای دسته حمل و شیلنگ داخلی آن ۱.۵ متر طول دارد. قدرت از بین بردن آشفتگی: با راحتی Bissell SpotClean Pro با فرمول ضد باکتری، لکه ها و لکه ها را با مکش عالی و مخازن بزرگ آب قابل جابجایی از بین می برد.استفاده آسان و خالی کردن: آنتی باکتریال Bissell SpotClean Pro دارای چسبندگی آسان و ظرفیت بزرگ تخت (۲.۸ لیتر) است. طراحی سبک، قابل حمل و جمع و جور آن برای نگهداری در فضاهای کوچک ایده آل است ، این دستگاه شامل یک ابزار لکه گیری سخت ۸ سانتی متری، یک برس لکه گیری سخت ۱۵ سانتی متری و یک بطری نمونه از فرمول بیسل است. دارای ۴ ابزار تخصصی و سر برس پهن تر و شلنگ بزرگتر و طولانی تر با قدرت بیشتر عملکرد قدرتمند با توان ۷۵۰ وات

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل ۱۸۵۸E

فرش شوی و مبل شوی بیسل مدل 1858E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x32x110 میلی‌متر
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۶۷۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۸۰۰ وات
 • ظرفیت مخزن آب
  ۳.۷ لیتر
 • سایر توضیحات
  فرش شوی BISSELL ProHeat 2X Revolution یک قالیشویی قدرتمند، سبک و با قابلیت مانور آسان است که بدون نیاز به اجاره پاک کن به نتایج حرفه ای می رسد.با دوازده ردیف PowerBrushes Dual Dirtlifter®، دمای آب ثابت و ظرفیت مخزن ۳.۷ لیتر، شستشوی فرش و اثاثه یا لوازم داخلی BISSELL® ProHeat TM 2X Revolution TM تمیز کردن فرش خانگی را به سطوح حرفه ای و فراتر می برد. به لطف مجموعه ای از ابزارها که تمیز کردن پله ها، اثاثه یا لوازم داخلی و تمام آن قسمت های صعب العبور را آسان می کند، کثیفی ها و لکه های فرو رفته را از روی فرش ها پاک کنید.حالت Express Clean تمیز کردن سریع و آسان را ارائه می دهد که در حدود یک ساعت خشک می شود xx بنابراین شما و حیوانات خانگی خود می توانید به طبقه خود بازگردید. طراحی سبک وزن و پایی کم حاشیه، مانور دادن در اطراف و زیر مبلمان را آسان می کند.به طور خاص برای شستشو و تمیز کردن عمیق فرش ها طراحی شده است و لکه ها و لکه ها را به آرامی از بین می برد. دستگاه قالیشویی قدرتمند با ۱۲ ردیف پاور براش DirtLifter چرخان برای از بین بردن کثیفی های عمیق ، ظرفیت مخزن ۳.۷ لیتر، برای تمیز کردن حدود ۴۰ متر مربع، بنابراین نیازی به پر کردن و خالی کردن مکرر مخازن ندارید. شیلنگ و ابزارهای تخصصی را برای تمیز کردن نقطه روی پله ها، اثاثه یا لوازم داخلی و غیره وصل کنید ،سیستم دو مخزن آب تمیز و کثیف را جدا نگه می دارد ، Heated Cleaning عملکرد بهینه تمیز کردن را در هر زمان ارائه می دهد ، مکش فراگیر قدرتمند که زمان خشک شدن ۱ ساعت را فراهم می کند ، تمیز کردن سفارشی به شما امکان می دهد حالت صحیح را برای کارهای تمیز کردن انتخاب کنید .جدا کردن مخازن آسان برای پر کردن/تخلیه آسان ، نازل جلویی قابل جابجایی و پایه پایین ، برس لکه ۸ سانتی متری و نمونه فرمول قالیشویی حرفه ای ۸ اونس گنجانده شده است ، دارای ۲ محفظه جداگانه برای آب تمیز و آب کثیف ، قابلیت اسپری آب و محلول تمیز کننده میباشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19فرش شوی و مبل شوی صنعتی نورآئین تهران مدل ۵۰۲eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی نورآئین تهران مدل 502eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۵۰x400x90 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۶۰۰
 • توان مکش
  ۰.۳۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۴۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  – دارای ۲ حالت قدرت- ولتاژ ۲۳۰ ولت- فرکانس ۵۰ هرتز- ۲ موتوره- جهت شستشوی انواع موکت، فرش، مبل و صندلی- قابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)- قابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل)- سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور حداکثر قدرت ۲۶۰۰ وات- پمپ اسپرسو جهت مکش و پاشش آب با فشار بالا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20فرش شوی و مبل شوی صنعتی نورآئین تهران مدل ۶۳ECO

فرش شوی و مبل شوی صنعتی نورآئین تهران مدل 63ECO

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x520x850 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۴ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۹۰۰
 • توان مکش
  ۰.۳۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  – دارای سه حالت قدرت- ولتاژ ۲۳۰ ولت- فرکانس ۵۰ هرتز- مخزن آب کثیف ۸۰ لیتری- سه موتوره- جهت شستشوی انواع موکت، فرش، مبل و صندلی- طول لوله خرطومی: ۲.۵ متر- مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شوینده مخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله- قابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)- قابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل)- سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور حداکثر قدرت ۳۹۰۰ وات- پمپ اسپرسو جهت مکش و پاشش آب با فشار بالا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21مبل شوی نورآئین تهران مدل ۰۳K

مبل شوی نورآئین تهران مدل 03K

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۰x200x630 میلی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱.۸ سانتی متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • توان پمپ
  ۵۰۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  قطر برس: ۱۱سانتی‌متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22مبل شوی گرین وکیوم مدل ۴۰۲C

مبل شوی گرین وکیوم مدل 402C

مشخصات

 • وزن
  ۲۲۰۰۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۴۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰ لیتر
 • سایر توضیحات
  قطعات همراه با دستگاه – پارویی مبل شویی به همراه پاشنده – لوله خرطومی ۲.۵ متر – شلنگ مواد شوینده ۳ متر – لوله استیل – پارویی مکش خاک روی فرش و موکت – پارویی مکش آب روی سنگ و سرامیک – مویی قابل اتصال به پارویی – مبل پاک کن – گوشه گیر صنعتی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل ۷۰۳

مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل 703

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x50x75 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۷ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۷۵۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  بدنه استیل براق!دارای ۳ موتور مکنده صنعتی اروپایی!ظرفیت بالای مخزن های شوینده و مکنده!سیستم تعویض موتور خودکارجابجایی آسان !پمپ مواد شوینده ایتالیایی!دارای نازل پاشنده مبل شویی! علاوه بر دستگاه مبل شوی پارویی مبل شوی که برای پاشش و جمع آوری مایع و خاک استفاده می شود، فرچه و دریل حرفه ای، پارویی مکنده ی خاک فرش و موکت، پارویی مکنده ی آب روی سنگ، سرامیک و سطوح صاف، لوله ی استیل دو تکه، لوله خرطومی ۲ و نیم متری و گوشه گیر مناسب برای سطوح گوشه ای دور از دسترس، در بسته بندی موجود است.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24مبل شوی مدل ۵۰۰۰

مبل شوی مدل 5000

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲۰x220x630 میلی‌متر
 • وزن
  ۸ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۲ سانتی متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  – استفاده راحت- ابعاد کوچک- مخزن استیل مقاوم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25موکت شوی و مبل شوی گرین وکیوم کد ۲۰۲۲

موکت شوی و مبل شوی گرین وکیوم کد 2022

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶۰x300x600 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • توان مکش
  ۱۲۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۹
 • سایر توضیحات
  حمل راحت و وزن سبکپارویی مبل شویی و موکت شوییتخلیه راحت آب کثیف

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جمع‌بندی

معضل اصلی گردگیری آخر سال اغلب خانه‌ها تمیز کردن مبل‌ها است. در ای مقاله شما را با وسیله‌ای کاربردی که برای این کار تولیدشده است آشنا کردیم. با توجه به نکات خرید مبل شوی که در این مقاله به آن اشاره کردیم به‌راحتی و به‌صورت اینترنتی یا حضوری می‌توانید محصول موردنظر خود را خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که مطالعه کاتالوگ این دستگاه‌ها اطلاعات کافی برای استفاده از آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

مطلب قبلی۲۵ مدل فیلتر روغن خودرو باکیفیت و ارزان با خرید اینترنتی
مطلب بعدیبهترین مدل‌های ویلچر برقی ارزان و باکیفیت با خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here