در میان تمامی وسایل خانه یکی از وسایلی که به تمیزی آن اهمیت زیادی داده می‌شود مبل‌ها هستند. ازآنجایی‌که این وسایل بیشتر در معرض دید قرار دارد لکه‌های روی آن نیز بیشتر به چشم می‌آید. یکی از دغدغه‌های اصلی افراد خانه این است که چگونه به بهترین شکل مبل‌ها را تمیز کنند. پیشنهاد ما به شما خرید مبل شوی مناسب و کارآمد است. اگر شما هم برای تمیز کردن مبل‌های خود با مشکل مواجه شده‌اید با ما همراه باشید که با این محصول کاربردی بیشتر آشنا شوید.

مبل شوی چیست؟

روزانه زمان زیادی صرف تمیز کردن خانه از گردوغبار و آلودگی‌ها می‌شود. عموماً با استفاده از جاروبرقی اغلب آلودگی‌های قابل‌لمس مثل گردوغبار حذف می‌شود. با استفاده از بخار شوی برخی لکه‌های سطحی نیز تمیز خواهند شد. با این تفاسیر دقیقاً کجا نیاز به مبل شوی است؟ تصور کنید که در ماه‌های آخر سال در حال گردگیری خانه هستید که متوجه لکه‌های قدیمی روی مبل خود می‌شوید. در طول سال نه با بخار شوی و نه با محلول‌های شست‌وشوی خانگی از شر این لکه‌ها خلاص نشده‌اید. اینجاست که نقش مبل شوی مشخص می‌شود.

در اصل وظیفه اصلی مبل شوی تمیز کردن لکه‌های عمقی و رنگ باقی‌مانده روی مبل به دلیل استفاده زیاد است. این دستگاه با استفاده از مواد شوینده مخصوص لکه‌های عمیق روی مبل را تمیز می‌کند. نکته جالب‌توجه مبل شوی در آن است که با قدرت مکش بالایی که دارد از وجود هرگونه رطوبت و مواد شوینده روی مبل جلوگیری می‌کند. این شرایط از آسیب رطوبت به تنه چوبی مبل جلوگیری خواهد کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بخار شو

خرید مبل شوی کاربردی و مناسب

حال که با کارایی این محصول کاربردی آشنا شدید، زمان آن فرارسیده که با نکات خرید آن نیز آشنا شوید. این محصول در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. به همین دلیل انتخاب مبل شوی ایده آل که برای منزل شما مناسب باشد مستلزم داشتن اطلاعات کافی از این دستگاه است. در ادامه نکات خرید حرفه‌ای مبل شوی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

راحتی در زمان استفاده

تمیز کردن مبل‌ها با این محصول کاربردی اصلاً کار دشواری نیست، حتی زمان زیادی نیز از شما نمی‌گیرد. درهرحال باید به نحوه کارایی این دستگاه دقت کنید و در زمان استفاده از آن احساس راحتی داشته باشید. مثلاً اگر دسته مکنده مبل شوی بیش‌ازحد کوتاه یا بیش‌ازحد بلند باشد ممکن است در زمان استفاده دستان و کمر شما خسته شود.

یکی دیگر از مواردی که در این دسته قرار می‌گیرد راحتی در روشن و خاموش کردن مبل شوی است. برخی از این محصولات برای استفاده و همچنین روشن و خاموش شدن باید به موارد زیادی دقت کنید. درصورتی‌که به این نکات دقت نکنید ممکن است به دستگاه و مبل شما آسیب وارد شود. درواقع استفاده از این دستگاه‌ها گیج‌کننده و استرس‌زا است؛ چراکه هر بار که می‌خواهید از آن استفاده کنید باید نگران خرابی دستگاه نیز باشید. به همین دلیل خرید دستگاهی که کاربری آن آسان باشد به شما توصیه می‌شود.

خرید مبل شوی خانگی در اندازه مناسب

این روزها اغلب خانه‌ها را در متراژهای کوچک می‌سازند به همین دلیل نگرانی اغلب افراد از آن است که نتوانند در خانه به دلیل بزرگی دستگاه از آن استفاده کنند. علاوه بر آن قرار دادن این دستگاه در خانه یا انباری نیاز به فضای کافی دارد. به همین دلیل اغلب افراد مایل هستند که وسیله‌ای در ابعاد کوچک را برای منازل خود خریداری کنند. در زمان خرید این محصول باید به میزان مانور آن در فضای منزل نیز دقت کنید؛ چراکه برای استفاده از آن باید بتوانید مبل شوی را در محیط خانه قرار دهید.

تناسب مبل و مبل شوی

اغلب مبل شوی ها برای شست‌وشوی مبل‌های متنوع خانگی تولید می‌شوند. در برخی موارد مبل شوی‌های خاصی وجود دارد که برای شست‌وشوی برخی مبل‌ها کارآمد نیستند. این مبل شوی ها ممکن است به بافت پارچه یا تنه مبل آسیب بزنند. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید این محصول به‌تناسب مبل و مبل شوی دقت کنید. مثلاً اگر مبل شما چرمی است حتماً توجه کنید که مبل شوی قابلیت تمیز کردن مبل‌های چرمی را داشته باشد.

قدرت مبل شوی را نیز مدنظر قرار دهید

به نظر شما چرا اغلب متخصصان حوزه مبل به شما پیشنهاد می‌کنند که به‌جای بخار شوی از مبل شوی برای تمیز کردن مبل‌ها استفاده کنید؟ دلیل اصلی این توصیه این است که بخار شوی مقدار مشخصی بخارآب را به مبل و بافت آن وارد می‌کند. این در حالی است که پس از تمیزکاری با بخار شوی رطوبت اضافی آن گرفته نمی‌شود. همین رطوبت باقی‌مانده می‌تواند باعث باد کردن و آسیب به بخش چوبی مبل شود.

مزیت استفاده از مبل شوی این است که پس از تمیز کردن مبل و پاک کردن لکه‌ها با مکنده‌ای که درون آن تعبیه‌شده است رطوبت اضافی و باقی‌مانده را از مبل مکیده درون مخزن خود می‌ریزد. حال نکته‌ای که باید به آن توجه شود قدرت مکش مبل شوی است. اگر مبل شوی توان مکش پایینی داشته باشد، امکان باقی ماندن رطوبت در مبل وجود دارد که مشکلات ثانویه را برای مبل به وجود می‌آورد.

پیشنهاد می‌کنیم درصورتی‌که قصد خرید مبل شوی را دارید از قبل در اینترنت مدل‌های متنوع موجود در بازار آشنا شوید. در همین حین نظر خریداران محصولات را نیز بخوانید و از مکش و قدرت مبل شوی موردنظر اطمینان حاصل کنید.

فضای ذخیره‌سازی جداگانه

ماشین‌های مبل شوی فضایی برای ذخیره‌سازی آب مکیده شده و مایع شوینده دارند. در برخی از این محصولات مخزن ذخیره‌سازی بزرگی را برای مکش رطوبت اضافی در نظر گرفته‌اند. این مخزن بزرگ به شما کمک می‌کند که زمان کمتری را برای تخلیه در نظر بگیرید. این شرایط باعث می‌شود که کار تمیز کردن مبل با سرعت بیشتری انجام شود. موارد گفته‌شده برای مخزن ذخیره‌سازی ماده شوینده نیز صدق می‌کند. اگر مخزن ماده شوینده کوچک باشد ممکن است در حین کار مجبور به پر کردن چندباره آن شوید. به همین دلیل بهتر است در زمان خرید این محصول به‌اندازه مخازن آن توجه کنید.

ماده شوینده در دسترس

از نکات دیگری که در زمان خرید بهترین مبل شوی باید به آن توجه کنید ماده شوینده قابل‌استفاده در دستگاه است. برخی از این محصولات تنها با نوع خاصی از مواد شوینده کار می‌کنند. حال تصور کنید که به هر دلیلی دیگر نتوانید این ماده شوینده را تهیه کنید. این مشکل باعث می‌شود که دیگر قادر به استفاده از مبل شوی نباشید. به همین دلیل بهتر است دستگاه مبل شویی را خریداری کنید که ماده شوینده‌ی قابل‌استفاده برای آن در دسترس باشد.

لازم است بدانید که در برخی موارد مثل مبل‌های چرمی امکان استفاده از هر نوع ماده شوینده وجود ندارد. این موضوع شما را برای استفاده از ماده شوینده محدود می‌کند. پس مبل شوی باید قابلیت استفاده از انواع مواد شوینده را داشته باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مبل راحتی

میزان سروصدا

سروصدا معضل بزرگ خانه‌های دیوار کاغذی امروزی است. مخصوصاً اگر شما در خانه‌های آپارتمانی زندگی کنید با این معضل بیشتر دست‌به‌گریبان خواهید بود. به همین دلیل در زمان خرید این محصولات نیز باید به میزان سروصدایی که ایجاد می‌کند، توجه کنید. به خاطر داشته باشید برخی از مبل شوی ها به دلیل توان بالای مکش و نوع خاص موتور صدای زیادی ایجاد می‌کنند. در مورد میزان سروصدا نیز حتماً نظر خریداران اینترنتی مبل شوی می‌تواند به شما برای شناخت بهترین وسیله کمک کند.

قیمت مبل شویی نکته‌ای که باید به آن توجه کنید

این روزها بازار با مدل‌ها و برندهای مختلفی از وسایل برقی پرشده است. در برخی موارد ممکن است چند وسیله برقی مشابه قیمتی متفاوت داشته باشند. در این مواقع با اندکی تحقیق می‌توان وسیله ارزان‌تر را خریداری کرد. در مورد مبل شوی هم همین قضیه صادق است، اما در این مورد خاص باید به نکته‌ای مهم توجه کنید.

کیفیت مبل شوی ها به‌صورت مستقیم با سلامت و کارایی مبل شما پیوند خورده‌اند. اگر مبل شویی خاص نتواند به‌صورت کامل مبل‌های شما را تمیز کند، ممکن است به بافت آن آسیب بزند. این شرایط ضرری قابل‌توجه به پس‌انداز خانواده خواهد زد؛ چراکه هزینه قابل‌توجهی را برای خرید مبل جدید باید پرداخت کنید. پس در زمان خرید مبل شوی هم به قیمت و هم به میزان رضایت خریداران دقت داشته باشید.

موارد دیگر که باید به آن توجه کنید

از موارد دیگری که باید به آن توجه کنید می‌توان به کیفیت قطعات و بدنه محصول اشاره کرد. این دستگاه‌ها قرار است سالیان دراز برای شما کار کنند به همین دلیل باید از مواد اولیه باکیفیت تولیدشده باشند.

علاوه بر این‌ها وزن دستگاه نیز بسیار مهم است. اگر قرار باشد برای حمل آن به کمک دیگر افراد خانه نیاز داشته باشید قطعاً کار برایتان دشوار می‌شود. پس به وزن دستگاه نیز توجه کنید.

هرچند وقت یک‌بار باید از مبل شوی استفاده کرد؟

سؤال مهمی که اغلب خریداران این دستگاه می‌پرسند این است که هرچند وقت یک‌بار باید از آن استفاده کنند. بهتر است هر یک سال یک‌بار از این دستگاه برای تمیز کردن مبل‌ها استفاده کنید. استفاده بیش‌ازاندازه از مبل شوی نیز می‌تواند به بافت مبل‌های شما آسیب بزند.


1فرش شوی و مبل شوی وکس مدل ‎CDCW-CSXS

فرش شوی و مبل شوی وکس مدل ‎CDCW-CSXS

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x24x38 میلی‌متر
 • وزن
  ۳.۹ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۴۵۰ سانتی متر
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  ظرفیت مخزن آب تمیز ۱.۵ لیترظرفیت مخزن آب کثیف ۱ لیتردرای عملکرد خود تمیز کردن (Self Clean)فناوری مخزن دوگانه، شلنگ بلند، تمیز کردن چند سطحی، طراحی باریکهمراه محلول شستشوی نقطه ای ۲۵۰ میلی لیتری با تکنلوژی مخصوص وکس

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2فرش شوی و مبل شوی مدل کیوواک کد ۶۴۱۲۷۷

فرش شوی و مبل شوی مدل کیوواک کد 641277

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۱۰x410x590 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۳۰۰
 • میزان جریان هوا
  ۶۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۷
 • توان پمپ
  ۲۶
 • فشار اسپری
  ۴
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  دارای پارویی مبل شوییپارویی موکت شوی و فرش شویقطعات بسیار مقاوم ظاهر زیبامخزن داخلی جداشونده خرطومی با کیفیت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC52 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC52 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹۰x590x830 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۷۰۰
 • توان مکش
  ۰.۲۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹x52x93 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc82 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc82 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹x52x93 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6فرش شوی و مبل شوی آنا مدل SC53 pro

فرش شوی و مبل شوی آنا مدل SC53 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۰x690x830 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور AEG ساخت Domel کشور اسلونی با حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 pro

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc83 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹x52x93 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر مواد شوینده
 • توان پمپ
  ۴۸وات
 • فشار اسپری
  ۲بار
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با موتور AEG ساخت شرکت Domel اسلوونی حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC53 eco

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل SC53 eco

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۳۰x590x690 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۴۰۰۰
 • توان مکش
  ۰.۲۲
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • توان پمپ
  ۴۸
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۰.۳
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با الکتروموتور طرح Domel چین با حداکثر قدرت ۳۹۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9فرش شوی و مبل شوی نیمه صنعتی آنا مدل SC52 pro

فرش شوی و مبل شوی نیمه صنعتی آنا مدل SC52 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۹۰x690x830 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ متر سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰ وات
 • توان مکش
  ۲۲۰ mbar
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۵۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۳۷۵ وات
 • فشار اسپری
  ۲ بار
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲ bar
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با موتور AEG ساخت شرکت Domel اسلوونی حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۵۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc82 pro

فرش شوی و مبل شوی صنعتی آنا مدل sc82 pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۹۰x520x930 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۷۵۰
 • توان مکش
  ۲۲۰
 • میزان جریان هوا
  ۱۰۸
 • ظرفیت مخزن آب
  ۸۰ لیتر جمع آوری آب کثیف – ۲۰ لیتر شوینده
 • توان پمپ
  ۳۷۵ وات
 • فشار اسپری
  ۲
 • میزان آب خروجی اسپری
  ۲
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی صنعتی مناسب شستشوی مبل و صندلی، فرش و موکت و پردهقابلیت استفاده به عنوان جاروبرقی صنعتی (در صورت تهیه لوازم کامل )سیستم مکش و جمع آوری آب با موتور AEG ساخت شرکت Domel اسلوونی حداکثر قدرت ۲۶۰۰ واتپمپ اسپرسو ULKA جهت مکش و پاشش آب با فشار بالاقابلیت استفاده از پک دریل و برس گردان جهت تمیزکاری سخت (لوازم اختیاری)مخزن ۲۰ لیتری آب و مواد شویندهمخزن ۸۰ لیتری تمام استیل جمع آوری آب و زباله۱۲ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11موکت شوی و مبل شوی بیسل مدل Spotclean pro

موکت شوی و مبل شوی بیسل مدل Spotclean pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱۰x170x370 میلی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۵۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۵۰
 • سایر توضیحات
  مناسب برای شستشوی فرش، مبل، موکت، صندلی خودرو و …

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12مبل شوی نورآئین تهران مدل ۰۳K

مبل شوی نورآئین تهران مدل 03K

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۰x200x630 میلی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱.۸ سانتی متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • توان پمپ
  ۵۰۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  قطر برس: ۱۱سانتی‌متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل ۷۰۳

مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل 703

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x50x75 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۷ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۷۵۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  بدنه استیل براق!دارای ۳ موتور مکنده صنعتی اروپایی!ظرفیت بالای مخزن های شوینده و مکنده!سیستم تعویض موتور خودکارجابجایی آسان !پمپ مواد شوینده ایتالیایی!دارای نازل پاشنده مبل شویی! علاوه بر دستگاه مبل شوی پارویی مبل شوی که برای پاشش و جمع آوری مایع و خاک استفاده می شود، فرچه و دریل حرفه ای، پارویی مکنده ی خاک فرش و موکت، پارویی مکنده ی آب روی سنگ، سرامیک و سطوح صاف، لوله ی استیل دو تکه، لوله خرطومی ۲ و نیم متری و گوشه گیر مناسب برای سطوح گوشه ای دور از دسترس، در بسته بندی موجود است.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14مبل شوی مدل Aura Qvac مدل ۱۰۰۰۰

مبل شوی مدل Aura Qvac مدل 10000

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۱۰x410x590 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۳.۵ کیلوگرم
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۳۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۵
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  مبل شوی ، موکت شوی ، فرش شویجاروی مکنده آب و خاکسیم جمع کن فنریسطل داخلی مواد مکش شده

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15ماشین مبل شوی گرین وکیوم مدل ۲۵۰۰

ماشین مبل شوی گرین وکیوم مدل 2500

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰۰x300x360 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۲۰۰
 • توان مکش
  ۱۲۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  حمل راحت و وزن سبکپارویی مبل شویی و موکت شوییتخلیه راحت آب کثیفعدم مکش خاک

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل ۳۰۰۰

مبل شوی صنعتی گرین وکیوم مدل 3000

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰۰x560x930 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۷ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۳۶۰۰
 • توان مکش
  ۳۶۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۷۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  پارویی مبل شوی حرفه ای (پاشش و جمع آوری)دارای فرچه دریلی با اتصال راحتموتور صنعتی با سیستم اتوماتیکشلنگ تخلیه آبمخزن موادشوینده جدا شوندهپریز برق روی کلگی برای استفاده دریلنداشتن پارویی شستشوی موکت (جداگانه خریداری شود)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17مبل شوی گرین وکیوم مدل ۴۰۲C

مبل شوی گرین وکیوم مدل 402C

مشخصات

 • وزن
  ۲۲۰۰۰ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۸۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۴۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰ لیتر
 • سایر توضیحات
  قطعات همراه با دستگاه – پارویی مبل شویی به همراه پاشنده – لوله خرطومی ۲.۵ متر – شلنگ مواد شوینده ۳ متر – لوله استیل – پارویی مکش خاک روی فرش و موکت – پارویی مکش آب روی سنگ و سرامیک – مویی قابل اتصال به پارویی – مبل پاک کن – گوشه گیر صنعتی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18مبل شوی گرین وکیوم مدل ۲۰۰۰

مبل شوی گرین وکیوم مدل 2000

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۵۰x560x750 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۳ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۲۴۰۰
 • توان مکش
  ۲۴۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۴۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  ابعاد مناسب با قابلیت جابجایی خوبدارای پارویی مبل پاشنده و مکندهقابل استفاده به صورت جاروبرقی آب و خاکموتور های صنعتی و پر قدرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19مبل شوی فانتوم مدل ۵۰۰

مبل شوی فانتوم مدل 500

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۶۰x520x780 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰ سانتی متر
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰
 • نوع دستگاه
  سرامیک شوی و فرش شوی
 • سایر توضیحات
  موتور قدرتمند ۱۴۰۰ واتی Amitecدارای مخزن مواد شوینده ۸ لیتریمخزن جمع کننده ۲۰ لیتریقابلیت اتصال مبل شوی دریلیسبک با قابلیت جابجایی بالااستفاده به عنوان جاروبرقی آب و خاکمحل جمع آوری سیمدارای متعلقات زیاد برای کارهای مختلف

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20موکت شوی و مبل شوی گرین وکیوم کد ۲۰۲۲

موکت شوی و مبل شوی گرین وکیوم کد 2022

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶۰x300x600 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر
 • توان مکش
  ۱۲۰۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۹
 • سایر توضیحات
  حمل راحت و وزن سبکپارویی مبل شویی و موکت شوییتخلیه راحت آب کثیف

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21مبل شوی گرین وکیوم مدل ۱۶۰۰

مبل شوی گرین وکیوم مدل 1600

مشخصات

 • طول سیم
  ۱۰۰۰ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جمع‌بندی

معضل اصلی گردگیری آخر سال اغلب خانه‌ها تمیز کردن مبل‌ها است. در ای مقاله شما را با وسیله‌ای کاربردی که برای این کار تولیدشده است آشنا کردیم. با توجه به نکات خرید مبل شوی که در این مقاله به آن اشاره کردیم به‌راحتی و به‌صورت اینترنتی یا حضوری می‌توانید محصول موردنظر خود را خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که مطالعه کاتالوگ این دستگاه‌ها اطلاعات کافی برای استفاده از آن را در اختیار شما قرار می‌دهند.

مطلب قبلی۲۵ مدل دریل پیچ گوشتی ارزان و باکیفیت با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل صندلی راک یا گهواره‌ای راحت و ارزان با قیمت روز

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here