اعتراف کنید قدرت های خارق العاده ای وجود دارد که می خواستید داشته باشید. بعضی اوقات در زندگی، شما با یک شنل در اطراف خانه می دویدید، یا حداقل در مورد انجام آن فکر میکردید. نگران نباشید، شما را قضاوت نمی کنیم! چیزهای جذابی در مورد قدرت های برتر وجود دارد که تصورت افراد جوان و پیر را به یک صورت جذب می کند. تصور اینکه زندگی چگونه متفاوت می شد اگر ما قدرت برتر خودمان را پرورش می دادیم سرگرم کننده است.

چه شما یکی از طرفداران سرسخت ابرقهرمان ها هستید که در نخستین نمایش نیمه شب فیلم “انتقام جویان” حضور داشتید یا اینکه فقط اطلاعات کمی درباره ابرقهرمان ها دارید، احتمالا آرزو داشتید که یکی از این ۲۰ قدرت فوق‌العاده و استثنایی را داشته باشید.

20 تنفس در آب

تنفس در آب

اگر قدرت تنفس در آب را داشتید، می توانستید مانند یک ماهی زیر آب نفس بکشید. شما قادر به غواصی کردن بدون آوردن کپسول اکسیژن بودید و اگر تا به حال برای فرار از گروه زنبوران عصبانی مانند “یوگی بیر” مجبور بودید در یک دریاچه بپرید، اکنون همه چیز مهیاست.

19 آسیب ناپذیری

آسیب ناپذیری

آسیب ناپذیری، قهرمانان را از یک یا چند نوع آسیب فیزیک، ذهنی و معنوی مصون نگه می دارد. اگر شما این قدرت را داشته باشید، نباید هرگز نگران کتک خوردن از قلدرها، التیام قلب شکسته خود و یا رنج کشیدن در اثر افسردگی باشید.

18 سفر در زمان

سفر در زمان

آیا خازن جریان در ماشین زمان شما دوباره شکسته شده است؟ هیچ نگرانی وجود ندارد! اگر قدرت سفر در زمان را در اختیار داشتید دیگر به ماشین زمان احتیاجی نبود. بسیار جالب بود که بخشی از جمعیت ووداستاک باشی یا خودت را در آینده ملاقات کنی.

17 دید در شب

دید در شب

بیخیال برنامه چراغ قوه شوید! با قدرت دید در شب، دیگر انگشت پایتان در مسیر رفتن به رختخواب به جایی نمی خورد زیرا چشمان شما همیشه با تاریکی تنظیم می شوند. همچنین می توانید در تاریکی مطالعه کنید، که میتواند در مطالعه ساعات پایانی شب که هم اتاقی شما خوابیده است بسیار مفید باشد.

16 تله پاتی

تله پاتی

بعضی از دوستان از طریق حالات چهره، رقص های غیرلفظی و سایر روش های غیرشنیداری می توانند ارتباط برقرار کنند. اما آیا آسانتر نمیشد اگر قدرت تله پاتی و برقراری ارتباط از طریق خواندن ذهن یکدیگر را پرورش می دادیم؟ شما می توانید یک گفتگوی سری در جمع داشته باشید و هیچ کس هرگز متوجه آن نخواهد شد.

15 سرعت زیاد

سرعت زیاد

اگر شما قدرت سرعت فوق العاده را داشته باشید، می توانید از آلاسکا تا انتهای آمریکای جنوبی بدوید و این در زمانی کمتر از طلاق کیم کارداشیان از کریس هومفریز خواهد بود. شما به قدری سریع هستید که می توانید با دویدن و اینجا حلقه هایی به دور شروران آن ها را به شدت خسته کنید و مانع کشته شدن خود بشوید.

14 چند زبانگی

چند زبانگی

چند زبانگی توانایی درک هر گونه زبان است. اگر این قدرت برتر را داشتید شما می توانستید به دور دنیا سفر کنید و هرگز نگران زبان صحبت کردن خود نباشید. علاوه بر این شما همیشه نفر اول کلاس زبان خود می شدید.

13 کنترل کردن آب و هوا

کنترل کردن آب و هوا

اگر شما قدرت atmokinesis را داشته باشید، قادر به کنترل آب و هوا می شوید. تصور کنید که می توانید یک روز برفی را فرابخوانید و آن روز مرخصی بگیرید یا اینکه مطمئن شوید امواج آرام هستند و دمای آب در ساحل بهترین است. هر روز بهترین روز میشد.

12 خزیدن روی دیوار

خزیدن روی دیوار

به یاد می آورید که در کودکی بالا رفتن بین دیوار و چهارچوب درها چقدر سرگرم کننده بود؟ شما می توانید با داشتن قدرت خزیدن روی دیوار هر زمانی آن را انجام دهید که به شما امکان چسبیدن به سطوح جامد، دیوارها و سقف ها را می دهد. بالا رفتن از ساختمان ها مانند مردعنکبوتی و آویزان شدن از سقف مثل یک خفاش بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد.

11 پیش بینی آینده

پیش بینی آینده

این قدرت، توانایی پیش گویی آینده را به شما می دهد. با این قدرت، شما می توانید اولین نفری باشید که خطر را حس می کند و روز را با نینجاهای قاتل، اژدهایان آتشین نفس و دیگر شروران مزاحم نجات دهید قبل از اینکه برنامه های شیطانی آن ها عملی شود.

10 یافتن اشیا، از طریق امواج صوتی

یافتن اشیا، از طریق امواج صوتی

اگر این قدرت را داشتید، شما مثل یک خفاش قادر به شناسایی اشیا با استفاده از امواج صوتی بودید. شما هرگز یک بازی از ماکو پولو را از دست نمی دادید و همیشه می توانستید شروران را دستگیر کنید حتی اگر آن ها را نتوانید ببینید.

9 دستکاری زمان

دستکاری زمان

تا به حال آرزو کردی که میتوانستی زمان را به عقب بازگردانی؟ با قدرت دستکاری زمان، می توانی! لحظات ناگوار هرگز اتفاق نمی افتاد، تمام شب ها ضروری نمی شدند و اوقات خوش با این قدرت برتر مناسب، طولانی تر می شد.

8 چابکی و عکس العمل سریع

چابکی و عکس العمل سریع

اگر قدرت چابکی و عکس العمل سریع را داشتید حتی چاک نوریس هم در مقابل شما شانسی نداشت. زمان عکس العمل سریع رعد و برق، انعطاف پذیری عالی و ظرفیت بالای پریدن قطعا به شما قدرت برتری در نبرد را میداد.

7 صحبت با حیوانات

صحبت با حیوانات

تا به حال اندیشیده اید که حیوان خانگی شما به چه فکر می کند؟ اگر می توانستید با حیوانات صحبت کنید، قادر به صحبت کردن با گربه ها، سگ ها، آرمادیل ها و هر حیوان دیگری که به طور اتفاقی از مسیرتان می گذشت بودید.

6 جاودانگی

جاودانگی

اگر جاودانه بودید، می توانستید برای همیشه زندگی کنید و قدیمی ترین انسان روی زمین می شدید. جوانان نادان در جستجوی دانایی و هدایت شما می آمدند – آنها به احتمال زیاد هر چیزی که میگفتید را باور می کردند. همچنین شما به لیست خاصی احتیاج نداشتید زیرا تمام ابدیت را برای لذت بردن وقت دارید.

5 ذکاوت

ذکاوت

شما با قدرت ذکاوت می توانید به اندازه آلبرت انیشتین باهوش باشید. با توجه به هوش برتر شما، لازم نبود که هیچ وقت مطالعه کنید زیرا به همان اندازه بلدید. شما می توانستید قبل از امتحان مهمانی بگیرید و همچنان نفر اول شوید.

4 کنترل ذهن

کنترل ذهن

با قدرت کنترل ذهن شما می توانستید رئیس خود را متقاعد کنید تا حقوق شما را افزایش دهد، از استاد خود تقاضای نمره A کنید و پدر و مادر خود را شستشویی مغزی دهید تا به شما اجازه دهد مدرسه را ترک کنید و به اروپا بروید. در واقع شما می توانستید هر کاری که می خواستید انجام دهید. زندگی باشکوه بود!

3 میدان نیرو

میدان نیرو

اگر برای فضای شخصی خودتان ارزش قائل هستید، توانایی ایجاد یک میدان نیرو به کارتان می آمد. این قدرت زمانی که میخواستید تنها باشید به کارتان می آمد. ترسوها در کلوب نمی توانستند شما را اذیت کنند، زیرا آن ها در صورت تلاش برای اذیت کردن فقط از اطراف اتاق رانده می شدند.

2 عبور از جامدات

عبور از جامدات

اگر شما قدرت لمس ناپذیری را داشتید که به شما توانایی عبور از جامدات بدون آسیب رساندن به آن ها را میداد حتی نیاز نبود برای عبور از دیوار به سکوی ۹ و سه چهارم بروید. (فیلم هری پاتر) شما هرگز بیرون از خانه یا ماشین خودتان نمی ماندید زیرا کلید غیرضروری می شد.

1 پرواز

پرواز

واقعا نیازی نیست که این قدرت برتر را معرفی کنم. این قدرتی است که هر بچه کوچکی از زمانی که برای اولین بار شاهد پرواز ویندی و خواهر و برادرش همراه با پیترپن بوده، داشته است. دنیایی بدون ترافیک را تصور کنید، جایی که می توانید یا یک چشم به هم زدن به آنجا سفر کنید و دنیا را از منظر چشمان یک پرنده ببینید. اگر شما می توانستید پرواز کنید این جهان خیالی به واقعیت تبدیل می شد.

مطلب قبلی۲۰ اوریگامی فوق العاده زیبا و هنری
مطلب بعدی۲۰ مثال باورنکردنی از اثر ماندلا یا ماندلا افکت

یک دیدگاه

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here