نشستن بر صندلی ماشین در سفرهای طولانی و سخت ممکن است باعث گردن درد شود. اگر با کامپیوتر کار می‌کنید، حتما متوجه خستگی عضلات گردن پس از کار شده‌اید. دلیل این دردهای مزاحم قرار گرفتن سر و گردن در وضعیت نامناسب است. راه حل چیست؟ بالش دور گردنی می‌تواند از بروز این آلام جلوگیری کند. با تهیه بالش دور گردنی قادر خواهید بود دردهای گردن خود را بهبود بخشید. با این حال باید بتوانید خریدی دقیق داشته باشید. در این مقاله شما را با راهنمای کامل خرید بالش دور گردنی آشنا می‌کنیم. برای تجربه خریدی موفق حتما اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله را مطالعه فرمایید.

۶ نکته که حین خرید بالش دور گردنی باید رعایت کرد

قبل از این که برای خرید بالش اقدام کنید، بهتر است که در خصوص این محضول اطلاعاتی را کسب کنید. این اطلاعات در قالب ۶ نکته مهم خرید در اختیار شما قرار داده می‌شود. به کمک این نکات خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد.

نکته اول: جنس بالش دور گردنی

اولین و مهم‌ترین نکته در خرید بالش دور گردنی توجه به جنس بالش است. این نکته نه تنها در تهیه بالش بلکه در خرید محصولات دیگری چون لباس نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. شاید شما هم به اهمیت این موضوع پی برده باشید. یک زیرپوش پلاستیکی می‌تواند بسیار زیبا باشد. ساخت این زیرپوش در طرح و رنگ‌های بی‌نظیر ممکن است سبب جذب توجه افراد و خرید آن شود. با این حال این اشخاص پس از یک بار استفاده به اشتباه خود پی خواهند برد. چراکه جنس پلاستیکی برای چیزی مثل زیرپوش فاجعه خواهد بود.

این مثال دلیل واضحی بر اهمیت جنس محصول است. بالش‌های دور گردنی نیز جنس‌های مختلفی دارند. در خرید این محصولات قبل از هر چیزی باید جنس آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. بالش‌های دورگردنی از دو بخش تشکیل شده‌اند.

 • رویه بالش: به روکش بالش رویه می‌گویند.
 • داخل بالش: این بخش شامل محتویات درون بالش می‌شود.

در خرید بالش دور گردنی باید به جنس رویه و محتویات داخل آن دقت نمایید. در صورتی که مواد تشکیل دهنده محصول جنس قابل قبولی نداشته باشد در استفاده از آن دچار مشکل خواهید شد. بنابراین گول ظاهر را نخورید و قبل از هر چیزی جنس کالا را بررسی نمایید. در ادامه شما را با مواد تشکیل دهنده رویه و درون بالش‌های دورگردنی آشنا می‌سازیم.

نکته دوم: رویه بالش

حتما جنس روکش بالش‌ها را در نظر داشته باشید. نوع روکش به اندازه جنس مواد درون بالش اهمیت دارد. روکش‌های بالش دور گردنی انواع مختلفی دارند. نوع روکش انتخابی بهتر است ضد حساسیت باشد. چراکه این لایه مستقیما با پوست شما تماس خواهد داشت. توجه به این امر برای افرادی با پوست حساس بسیار حائز اهمیت خواهد بود. می‌توانید در خرید بالش دور گردنی روکش‌های روزنه‌دار را انتخاب نمایید. با این کار از عرق سوختگی نجات پیدا خواهید کرد.

نکته سوم: درون بالش

محتوای درون بالش‌ها را از مواد مختلفی می‌سازند. در خرید بالش دور گردنی حتما با توجه به نیاز خود و همچنین بررسی معایب و مزایا به انتخاب اقدام نمایید. بالش­های کرکی را به عنوان نمونه­ مورد بررسی قرار می­دهیم. درون برخی از بالش‌های دور گردنی را با کرک پر می‌کنند. این نوع محصولات بسیار نرم و راحت هستند. از سویی دیگر به دلیل جنس مواد درونی وزن بسیار کمی دارند. بالش‌های کرکی منعطف و حالت پذیر هستند. این محصولات به آسانی خراب نمی‌شوند.

یکی از معایب بالش‌های کرکی بالا بودن قیمت آن‌ها است. این محصولات برای افرادی که شانه پهن دارند، کوچک به شمار می‌روند. برای همین به این افراد توصیه نمی‌شوند. بالش‌های ساخته شده از کرک می‌توانند حساسیت‌زا باشند. برای همین در صورت داشتن حساسیت می­توانید به خرید انواع دیگر اقدام نمایید. به طور کلی محتوای درون بالش‌ها از مواد زیر ساخته می‌شود:

 • پلی استر
 • کرک
 • پر
 • پنبه
 • لاتکس
 • فوم

نکته چهارم: کیفیت بالش دور گردنی

منظور از کیفیت توجه به مرغوب بودن مواد تشکیل دهنده بالش است. این موضوع با جنس تفاوت دارد. برای مثال اگر شما بالشی با رویه پارچه‌ای را انتخاب می‌کنید باید کیفیت پارچه را بررسی نمایید. مثلا می‌توانید روکش پارچه‌ای نخی را انتخاب فرمایید. یا برای نمونه اگر قصد خرید بالش دور گردنی با رویه چرم را دارید، بهتر است چرم اصل را تهیه کنید. در غیر این صورت پس از مدتی استفاده شاهد ترک‌های زیادی بر بالش خواهید شد. علاوه بر آن لازم است قابلیت شست و شوی بالش را بررسی کنید. چراکه احتمال دارد بالش کثیف شود و بدون شک پس از مدتی استفاده نیاز به شست و شو خواهد داشت.

نکته پنجم: نوع بالش دور گردنی

بالش‌های دور گردنی انواع مختلفی دارند. در این مقاله شما را با دو نوع اصلی آن­ها آشنا می‌سازیم. هر یک از انواع بالش‌های دورگردنی مزیت و معایبی دارد. انتخاب نوع کاملا شخصی است. هر فردی با توجه به نیازهای خود می‌تواند در اینباره تصمیم بگیرد. در این جا شما را با مزایا و معایب هر یک از این بالش‌ها آشنا می‌سازیم.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تخت آویز

 بالش بادی

برخی از بالش‌ها بادی هستند. این محصولات طرفداران زیادی دارند. دلیل برتری این نوع بالش قابلیت جابجایی آسان آن است. این بالش‌ها باد می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. زمانی که کار شما با آن‌ها به پایان رسید قادر خواهید بود بادشان را خالی نمایید. در این صورت می‌توانید آن‌ها را با خود حمل کنید یا در کیف و داشبورد خود قرار دهید. قابلیت حمل و نگهداری آسان این نوع بالش‌های دور گردنی باعث جذب طرفداران زیادی به آن­ها شده است.

با این حال این بالش‌ها دردسرهایی نیز دارند. کافی است درز یا سوراخ کوچکی در بالش‌ها ایجاد شود تا کاملا آن­ها را بی مصرف کند. به همین علت این بالش‌ها نباید در مجاورت چیز تیزی قرار بگیرند. بنابراین نیاز به مراقبت بیش­تری دارند.

بالش ثابت

نوع دیگر بالش‌های دور گردنی به بالش‌های ثابت معروف هستند. اگر به خرید بالش دور گردنی بادی علاقه ندارید، می‌توانید بالش ثابت بخرید. این محصولات برخلاف نوع بادی شکل ثابتی دارند. اندازه آن‌ها قابل تغییر نیست. بالش‌های ثابت از الیاف مختلف مثل پنبه و پارچه تشکیل شده‌اند. این محصولات قابلیت کوچک شدن ندارند. بنابراین حمل آن‌ها کمی دشوار است. با این حال به آسانی خراب نمی‌شوند. بالش‌های ثابت بر خلاف نوع بادی بسیار نرم و راحت هستند. بنابراین مشکل سفتی و سختی که در نوع بادی با اون روبرو هستید در نوع ثابت وجود ندارد.

نکته ششم: مدل بالش دور گردنی

بالش‌های دورگردنی در مدل‌های گوناگونی تولید می‌شوند. هر یک از این مدل‌ها ویژگی‌های منحصربفرد خود را دارند. یک مدل ممکن است برای فردی بسیار نامناسب باشد. از سویی دیگر همین مدل احتمالا بهترین انتخاب برای شخصی دیگر محسوب می‌شود. در ادامه به معرفی مدل‌های بالش دور گردنی خواهیم پرداخت.

بالش تهویه‌‌دار

بالش‌های تهویه‌دار یکی از مدل‌های جدید به شمار می‌روند. جنس بالش‌های تهویه‌دار معمولا فومی است. این مدل بالش‌ها قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دارند. منافذ و دریچه‌هایی در این بالش‌ها تعبیه شده است. برقرای جریان هوا دلیل وجود این حفره‌ها به حساب می‌آید. با وارد شدن و خارج شدن هوا می‌توان از تعریق جلوگیری نمود. از این رو اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد عرق می‌کنند، می‌توانید به خرید بالش دور گردنی تهویه‌دار اقدام فرمایید. لازم است بگوییم که این مدل بالش بسیار راحت است.

بالش U

همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است این بالش‌ها حالت یو شکل دارند. از مزایای دیگر بالش‌های U شکل می‌توان به قابلیت حمل آسان آن‌ها اشاره کرد. این مدل بالش بادی نیست. با این حال کیف مخصوصی برای حمل دارد. وقتی این محصول در کیف قرار می­گیرد حجم آن‌ به طرز قابل توجهی کوچک خواهد شد. بالش‌های یو شکل قابلیت شست و شو دارند. این بالش‌ها معمولا از جنس فوم هستند. این محصول همچنین به دلیل داشتن منافذ ریز در سطح خود به جریان هوا کمک فراوانی می‌کند. به همین علت از عمل تعریق جلوگیری می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید صندلی سفری

بالش شنی

اگر قصد تهیه مدل جدیدی دارید، می‌توانید به خرید بالش دور گردنی شنی اقدام نمایید. این بالش‌ها برای صندلی ماشین بسیار مناسب هستند. محتویات درون این محصول شن پلاستیکی است. تغییر حالت مزیت اصلی بالش شنی به شمار می‌رود. این نوع بالش به دلیل ساخته شدن از شن‌های پلاستیکی به راحتی تغییر شکل می‌دهد. به همین علت به راحتی می‌توان گردن را در حالت مناسبی قرار داد. با این حال این نوع بالش نیز بی عیب و نقص نیست. متاسفانه بالش‌های شنی سنگین هستند. چراکه از شن ساخته شده‌اند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بالش دور گردنی توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می‌نماییم. ناگفته نماند تمام این بالش‌ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت نیز می‌باشند. شما می‌توانید با کلیک روی هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی‌تان دست پیدا کنید.


1بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای به همراه چشم بند

 بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف Hollowضدحساسیتقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل باکیفیتتولید ایرانیچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2بالش دورگردنی دوخت با ما مدل مسافرتی

 بالش دورگردنی دوخت با ما مدل مسافرتی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x32x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • نوع
  پارچه مخمل با الیاف هالو ۱۰۰%
 • سایر توضیحات
  – قابلیت شستشوی روکش: برای شستشو زیپ را باز کنید، الیاف را کاملن خارج کنید و سپس روکش را شستشو دهید.- الیاف را نشویید.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3بالش دورگردنی فوروارد کد ۵۰۱۵۰۲ مجموعه دو عددی

بالش دورگردنی فوروارد کد 501502 مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x35x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی فوروارد دارای جنس مخمل توشکا درجه یک ضد حساسیت پرز کوتاه بسیار با کیفیت و لطیف میباشد . داخل محصول از الیاف ویسکوز متراکم و سبک جهت بهترین حس در هنگام استفاده دور گردن پر شده است . در تمامی قسمت های مختلف محصول از گلدوزی بسیار با کیفیت و زیبا و با تراکم بالا استفاده شده است . در قسمت پایین محصول از قفل ۱ سانتی متری بسیار با کیفیت جهت اتصال دادن بالش به کوله , دسته ترولی چمدان و دور گردن استفاده شده که حمل محصول را برای کاربر بسیار آسان میکند . این محصول از برند فوروارد مناسب جهت استفاده در سفر و کمپ , استفاده روزانه و مناسب جهت کادو دادن به عنوان عروسک و کوسن نیز میباشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4بالش دور گردنی و چشم بند مدل IHC B

بالش دور گردنی و چشم بند مدل IHC B

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷*۲۵*۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مشخصات بالش سفریابعاد ۱۰×۲۵×۳۰ سانتی‌متر وزن ۸۰۰ گرم جنس پارچه مخملی مشخصات چشم بند- وزن ۸ گرم – پارچه‌ی ضد حساسیت – ابعاد بسته بندی ۱.۵ × ۱۰ × ۱۳ سانتی‌متر – کاهنده‌ی نور در هنگام استراحت – بسیار سبک – طراحی ارگونومیک – قابل شستشو با دست

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد BN

 بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد BN

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخملی
 • سایر توضیحات
  رویه مخمل درجه یک خارجی ضد حساسیتمناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن ، رانندگی کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و مسافرت استفاده از الیاف Hollowقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکقابل استفاده به عنوان زیر نشیمنیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6بالش بادی دورگردنی اینتکس کد ۶۸۶۷۵

 بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • جنس
  پارچه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7بالش دور گردنی بادی مدل ZM

بالش دور گردنی بادی مدل ZM

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰ × ۱۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • سایر توضیحات
  – قابل شست و شو – سبک- حمل آسان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8بالش دورگردنی فوروارد مدل FCLT500505 CUT THE ROPE

بالش دورگردنی فوروارد مدل FCLT500505 CUT THE ROPE

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی فوروارد مدل قورباغه خندان دارای جنس مخمل توشکا درجه یک ضد حساسیت پرز کوتاه بسیار با کیفیت و لطیف میباشد . داخل محصول از الیاف ویسکوز متراکم و سبک جهت بهترین حس در هنگام استفاده دور گردن پر شده است . در تمامی قسمت های مختلف محصول از گلدوزی بسیار با کیفیت و زیبا و با تراکم بالا استفاده شده است . در قسمت پایین محصول از قفل ۱ سانتی متری بسیار با کیفیت جهت اتصال دادن بالش به کوله , دسته ترولی چمدان و دور گردن استفاده شده که حمل محصول را برای کاربر بسیار آسان میکند . این محصول از برند فوروارد مناسب جهت استفاده در سفر و کمپ , استفاده روزانه و مناسب جهت کادو دادن به عنوان عروسک و کوسن نیز میباشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9بالش دورگردنی مدل کبریتی کد JIMI110

بالش دورگردنی مدل کبریتی کد JIMI110

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x8x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  کشور مبدا: چینجنس نانو درجه یک طرح کبریتی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10بالش دورگردنی طرح اسموتی مدل حیوانات کد JIMI110 به همراه چشم بند خواب

بالش دورگردنی طرح اسموتی مدل حیوانات کد JIMI110 به همراه چشم بند خواب

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x9x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  کشور مبدا: چینجنس نانو درجه یکپر شده از الیاف درجه یک و ضد حساسیتبهمراه چشم بند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد XS به همراه چشم بند خواب

بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد XS به همراه چشم بند خواب

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخملی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف Hollowضدحساسیتقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل باکیفیتتولید ایرانیچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12ست بالش دور گردنی و چشم بند و بالش نشیمن مدل گلبرگ

ست بالش دور گردنی و چشم بند و بالش نشیمن مدل گلبرگ

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخمل
 • سایر توضیحات
  ابعاد بالش دور گردنی ۳۵×۳۵ سانتیمتروزن ۳۰۰ گرمابعاد بالش نشیمن ۳۰×۳۰ سانتیمتروزن ۲۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13بالش دورگردنی مدل مموری فوم کد ۰۱۱

بالش دورگردنی مدل مموری فوم کد 011

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۵ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • نوع
  مموری فوم
 • سایر توضیحات
  جنس داخلی مموری فوم – روکش مخمل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14بالش دورگردنی طرح خرس کله فندقی مدل پاندا کد JIMI110 بهمراه چشم بند

بالش دورگردنی طرح خرس کله فندقی مدل پاندا کد JIMI110 بهمراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x7x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  جنس نانو درجه یکبهمراه چشم بند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15بالش دورگردنی باران مدل MAKH-2

بالش دورگردنی باران مدل MAKH-2

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x27x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  گردنی با روکش مخمل و تنوع ۱۲ رنگ مختلف

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16بالش دور گردنی کد ۹۱۰۱

بالش دور گردنی کد 9101

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x33x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۲۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  – پر شده با الیاف- دارای روکشی از جنس مخمل- دارای روکش زیپ‌دار جهت شستشوی رویه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17بالش دورگردنی فوروارد مدل FCLT500506 SpongeBob

بالش دورگردنی فوروارد مدل FCLT500506 SpongeBob

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی فوروارد مدل باب اسفنجی دارای جنس مخمل توشکا درجه یک ضد حساسیت پرز کوتاه بسیار با کیفیت و لطیف میباشد . داخل محصول از الیاف ویسکوز متراکم و سبک جهت بهترین حس در هنگام استفاده دور گردن پر شده است . در تمامی قسمت های مختلف محصول از گلدوزی بسیار با کیفیت و زیبا و با تراکم بالا استفاده شده است . در قسمت پایین محصول از قفل ۱ سانتی متری بسیار با کیفیت جهت اتصال دادن بالش به کوله , دسته ترولی چمدان و دور گردن استفاده شده که حمل محصول را برای کاربر بسیار آسان میکند . این محصول از برند فوروارد مناسب جهت استفاده در سفر و کمپ , استفاده روزانه و مناسب جهت کادو دادن به عنوان عروسک و کوسن نیز میباشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18بالش دورگردنی وی آی پی مدل ۰۱

بالش دورگردنی وی آی پی مدل 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x10x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • نوع
  بالش طبی دور گردن
 • سایر توضیحات
  – جنس رویه : مخمل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19بالش دورگردنی مدل Royal A

بالش دورگردنی مدل Royal A

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x11x33 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخمل
 • سایر توضیحات
  حاوی الیاف با کیفیت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20بالش دورگردنی طرح خرس کله فندقی مدل خرس قطبی کد JIMI110 بهمراه چشم بند

بالش دورگردنی طرح خرس کله فندقی مدل خرس قطبی کد JIMI110 بهمراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x7x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  جنس نانو درجه یکبهمراه چشم بندضد حساسیت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21بالش دور گردنی کد ۰۱

بالش دور گردنی کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x8x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • جنس
  پارچه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22بالش دورگردنی مدل Royal B

بالش دورگردنی مدل Royal B

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x9x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۵ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخمل
 • سایر توضیحات
  حاوی الیاف با کیفیت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23بالش دورگردنی مدل ویبره دار طبی

بالش دورگردنی مدل ویبره دار طبی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x10x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • نوع
  ماشاژور دار
 • سایر توضیحات
  محصول وارداتی ، کیفیت ساخت بالا ،مدل شنی ، طراحی طبی بر اساس اصول ارگونومی ، جنس ضد حساسیت ، ماساژور دار

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24بالش دورگردنی فوروارد کد ۵۰۱۵۰۳ فیل و قورباغه مجموعه دو عددی

بالش دورگردنی فوروارد کد 501503 فیل و قورباغه مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی فوروارد دارای جنس مخمل توشکا درجه یک ضد حساسیت پرز کوتاه بسیار با کیفیت و لطیف میباشد . داخل محصول از الیاف ویسکوز متراکم و سبک جهت بهترین حس در هنگام استفاده دور گردن پر شده است . در تمامی قسمت های مختلف محصول از گلدوزی بسیار با کیفیت و زیبا و با تراکم بالا استفاده شده است . در قسمت پایین محصول از قفل ۱ سانتی متری بسیار با کیفیت جهت اتصال دادن بالش به کوله , دسته ترولی چمدان و دور گردن استفاده شده که حمل محصول را برای کاربر بسیار آسان میکند . این محصول از برند فوروارد مناسب جهت استفاده در سفر و کمپ , استفاده روزانه و مناسب جهت کادو دادن به عنوان عروسک و کوسن نیز میباشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25بالش دورگردنی طرح سگ هاسکی مدل خندان کد JIMI110

بالش دورگردنی طرح سگ هاسکی مدل خندان کد JIMI110

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x28x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  کشور مبدا: چینجنس نانو درجه یک

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب برای انتخاب و خرید شما، خواندن مطلب پتو مسافرتی را نیز به شما توصیه می‌کنیم. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلی۹ مدل عطر کودک فاقد مواد حساسیت زا با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدیبهترین گوشی‌های موبایل شیائومی با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here