نشستن بر صندلی ماشین در سفرهای طولانی و سخت ممکن است باعث گردن درد شود. اگر با کامپیوتر کار می‌کنید، حتما متوجه خستگی عضلات گردن پس از کار شده‌اید. دلیل این دردهای مزاحم قرار گرفتن سر و گردن در وضعیت نامناسب است. راه حل چیست؟ بالش دور گردنی می‌تواند از بروز این آلام جلوگیری کند. با تهیه بالش دور گردنی قادر خواهید بود دردهای گردن خود را بهبود بخشید. با این حال باید بتوانید خریدی دقیق داشته باشید. در این مقاله شما را با راهنمای کامل خرید بالش دور گردنی آشنا می‌کنیم. برای تجربه خریدی موفق حتما اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله را مطالعه فرمایید.

۶ نکته که حین خرید بالش دور گردنی باید رعایت کرد

قبل از این که برای خرید بالش اقدام کنید، بهتر است که در خصوص این محضول اطلاعاتی را کسب کنید. این اطلاعات در قالب ۶ نکته مهم خرید در اختیار شما قرار داده می‌شود. به کمک این نکات خریدی مطمئن را تجربه خواهید کرد.

نکته اول: جنس بالش دور گردنی

اولین و مهم‌ترین نکته در خرید بالش دور گردنی توجه به جنس بالش است. این نکته نه تنها در تهیه بالش بلکه در خرید محصولات دیگری چون لباس نیز مورد توجه قرار می‌گیرد. شاید شما هم به اهمیت این موضوع پی برده باشید. یک زیرپوش پلاستیکی می‌تواند بسیار زیبا باشد. ساخت این زیرپوش در طرح و رنگ‌های بی‌نظیر ممکن است سبب جذب توجه افراد و خرید آن شود. با این حال این اشخاص پس از یک بار استفاده به اشتباه خود پی خواهند برد. چراکه جنس پلاستیکی برای چیزی مثل زیرپوش فاجعه خواهد بود.

این مثال دلیل واضحی بر اهمیت جنس محصول است. بالش‌های دور گردنی نیز جنس‌های مختلفی دارند. در خرید این محصولات قبل از هر چیزی باید جنس آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. بالش‌های دورگردنی از دو بخش تشکیل شده‌اند.

 • رویه بالش: به روکش بالش رویه می‌گویند.
 • داخل بالش: این بخش شامل محتویات درون بالش می‌شود.

در خرید بالش دور گردنی باید به جنس رویه و محتویات داخل آن دقت نمایید. در صورتی که مواد تشکیل دهنده محصول جنس قابل قبولی نداشته باشد در استفاده از آن دچار مشکل خواهید شد. بنابراین گول ظاهر را نخورید و قبل از هر چیزی جنس کالا را بررسی نمایید. در ادامه شما را با مواد تشکیل دهنده رویه و درون بالش‌های دورگردنی آشنا می‌سازیم.

نکته دوم: رویه بالش

حتما جنس روکش بالش‌ها را در نظر داشته باشید. نوع روکش به اندازه جنس مواد درون بالش اهمیت دارد. روکش‌های بالش دور گردنی انواع مختلفی دارند. نوع روکش انتخابی بهتر است ضد حساسیت باشد. چراکه این لایه مستقیما با پوست شما تماس خواهد داشت. توجه به این امر برای افرادی با پوست حساس بسیار حائز اهمیت خواهد بود. می‌توانید در خرید بالش دور گردنی روکش‌های روزنه‌دار را انتخاب نمایید. با این کار از عرق سوختگی نجات پیدا خواهید کرد.

نکته سوم: درون بالش

محتوای درون بالش‌ها را از مواد مختلفی می‌سازند. در خرید بالش دور گردنی حتما با توجه به نیاز خود و همچنین بررسی معایب و مزایا به انتخاب اقدام نمایید. بالش­های کرکی را به عنوان نمونه­ مورد بررسی قرار می­دهیم. درون برخی از بالش‌های دور گردنی را با کرک پر می‌کنند. این نوع محصولات بسیار نرم و راحت هستند. از سویی دیگر به دلیل جنس مواد درونی وزن بسیار کمی دارند. بالش‌های کرکی منعطف و حالت پذیر هستند. این محصولات به آسانی خراب نمی‌شوند.

یکی از معایب بالش‌های کرکی بالا بودن قیمت آن‌ها است. این محصولات برای افرادی که شانه پهن دارند، کوچک به شمار می‌روند. برای همین به این افراد توصیه نمی‌شوند. بالش‌های ساخته شده از کرک می‌توانند حساسیت‌زا باشند. برای همین در صورت داشتن حساسیت می­توانید به خرید انواع دیگر اقدام نمایید. به طور کلی محتوای درون بالش‌ها از مواد زیر ساخته می‌شود:

 • پلی استر
 • کرک
 • پر
 • پنبه
 • لاتکس
 • فوم

نکته چهارم: کیفیت بالش دور گردنی

منظور از کیفیت توجه به مرغوب بودن مواد تشکیل دهنده بالش است. این موضوع با جنس تفاوت دارد. برای مثال اگر شما بالشی با رویه پارچه‌ای را انتخاب می‌کنید باید کیفیت پارچه را بررسی نمایید. مثلا می‌توانید روکش پارچه‌ای نخی را انتخاب فرمایید. یا برای نمونه اگر قصد خرید بالش دور گردنی با رویه چرم را دارید، بهتر است چرم اصل را تهیه کنید. در غیر این صورت پس از مدتی استفاده شاهد ترک‌های زیادی بر بالش خواهید شد. علاوه بر آن لازم است قابلیت شست و شوی بالش را بررسی کنید. چراکه احتمال دارد بالش کثیف شود و بدون شک پس از مدتی استفاده نیاز به شست و شو خواهد داشت.

نکته پنجم: نوع بالش دور گردنی

بالش‌های دور گردنی انواع مختلفی دارند. در این مقاله شما را با دو نوع اصلی آن­ها آشنا می‌سازیم. هر یک از انواع بالش‌های دورگردنی مزیت و معایبی دارد. انتخاب نوع کاملا شخصی است. هر فردی با توجه به نیازهای خود می‌تواند در اینباره تصمیم بگیرد. در این جا شما را با مزایا و معایب هر یک از این بالش‌ها آشنا می‌سازیم.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تخت آویز

 بالش بادی

برخی از بالش‌ها بادی هستند. این محصولات طرفداران زیادی دارند. دلیل برتری این نوع بالش قابلیت جابجایی آسان آن است. این بالش‌ها باد می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. زمانی که کار شما با آن‌ها به پایان رسید قادر خواهید بود بادشان را خالی نمایید. در این صورت می‌توانید آن‌ها را با خود حمل کنید یا در کیف و داشبورد خود قرار دهید. قابلیت حمل و نگهداری آسان این نوع بالش‌های دور گردنی باعث جذب طرفداران زیادی به آن­ها شده است.

با این حال این بالش‌ها دردسرهایی نیز دارند. کافی است درز یا سوراخ کوچکی در بالش‌ها ایجاد شود تا کاملا آن­ها را بی مصرف کند. به همین علت این بالش‌ها نباید در مجاورت چیز تیزی قرار بگیرند. بنابراین نیاز به مراقبت بیش­تری دارند.

بالش ثابت

نوع دیگر بالش‌های دور گردنی به بالش‌های ثابت معروف هستند. اگر به خرید بالش دور گردنی بادی علاقه ندارید، می‌توانید بالش ثابت بخرید. این محصولات برخلاف نوع بادی شکل ثابتی دارند. اندازه آن‌ها قابل تغییر نیست. بالش‌های ثابت از الیاف مختلف مثل پنبه و پارچه تشکیل شده‌اند. این محصولات قابلیت کوچک شدن ندارند. بنابراین حمل آن‌ها کمی دشوار است. با این حال به آسانی خراب نمی‌شوند. بالش‌های ثابت بر خلاف نوع بادی بسیار نرم و راحت هستند. بنابراین مشکل سفتی و سختی که در نوع بادی با اون روبرو هستید در نوع ثابت وجود ندارد.

نکته ششم: مدل بالش دور گردنی

بالش‌های دورگردنی در مدل‌های گوناگونی تولید می‌شوند. هر یک از این مدل‌ها ویژگی‌های منحصربفرد خود را دارند. یک مدل ممکن است برای فردی بسیار نامناسب باشد. از سویی دیگر همین مدل احتمالا بهترین انتخاب برای شخصی دیگر محسوب می‌شود. در ادامه به معرفی مدل‌های بالش دور گردنی خواهیم پرداخت.

بالش تهویه‌‌دار

بالش‌های تهویه‌دار یکی از مدل‌های جدید به شمار می‌روند. جنس بالش‌های تهویه‌دار معمولا فومی است. این مدل بالش‌ها قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های دیگر دارند. منافذ و دریچه‌هایی در این بالش‌ها تعبیه شده است. برقرای جریان هوا دلیل وجود این حفره‌ها به حساب می‌آید. با وارد شدن و خارج شدن هوا می‌توان از تعریق جلوگیری نمود. از این رو اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد عرق می‌کنند، می‌توانید به خرید بالش دور گردنی تهویه‌دار اقدام فرمایید. لازم است بگوییم که این مدل بالش بسیار راحت است.

بالش U

همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است این بالش‌ها حالت یو شکل دارند. از مزایای دیگر بالش‌های U شکل می‌توان به قابلیت حمل آسان آن‌ها اشاره کرد. این مدل بالش بادی نیست. با این حال کیف مخصوصی برای حمل دارد. وقتی این محصول در کیف قرار می­گیرد حجم آن‌ به طرز قابل توجهی کوچک خواهد شد. بالش‌های یو شکل قابلیت شست و شو دارند. این بالش‌ها معمولا از جنس فوم هستند. این محصول همچنین به دلیل داشتن منافذ ریز در سطح خود به جریان هوا کمک فراوانی می‌کند. به همین علت از عمل تعریق جلوگیری می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید صندلی سفری

بالش شنی

اگر قصد تهیه مدل جدیدی دارید، می‌توانید به خرید بالش دور گردنی شنی اقدام نمایید. این بالش‌ها برای صندلی ماشین بسیار مناسب هستند. محتویات درون این محصول شن پلاستیکی است. تغییر حالت مزیت اصلی بالش شنی به شمار می‌رود. این نوع بالش به دلیل ساخته شدن از شن‌های پلاستیکی به راحتی تغییر شکل می‌دهد. به همین علت به راحتی می‌توان گردن را در حالت مناسبی قرار داد. با این حال این نوع بالش نیز بی عیب و نقص نیست. متاسفانه بالش‌های شنی سنگین هستند. چراکه از شن ساخته شده‌اند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید بالش دور گردنی توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می‌نماییم. ناگفته نماند تمام این بالش‌ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت نیز می‌باشند. شما می‌توانید با کلیک روی هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی‌تان دست پیدا کنید.


1بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد BN

 بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد BN

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخملی
 • سایر توضیحات
  رویه مخمل درجه یک خارجی ضد حساسیتمناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن ، رانندگی کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و مسافرت استفاده از الیاف Hollowقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکقابل استفاده به عنوان زیر نشیمنیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2بالش بادی دورگردنی اینتکس کد ۶۸۶۷۵

 بالش بادی دورگردنی اینتکس کد 68675

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • جنس
  پارچه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای به همراه چشم بند

 بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف Hollowضدحساسیتقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل باکیفیتتولید ایرانیچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4بالش دورگردنی دوخت با ما مدل مسافرتی

 بالش دورگردنی دوخت با ما مدل مسافرتی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x32x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • نوع
  پارچه مخمل با الیاف هالو ۱۰۰%
 • سایر توضیحات
  – قابلیت شستشوی روکش: برای شستشو زیپ را باز کنید، الیاف را کاملن خارج کنید و سپس روکش را شستشو دهید.- الیاف را نشویید.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5بالش دور گردنی بادی مدل ZM

بالش دور گردنی بادی مدل ZM

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰ × ۱۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • سایر توضیحات
  – قابل شست و شو – سبک- حمل آسان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6بالش دورگردنی مدل NU-0838

بالش دورگردنی مدل NU-0838

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x10x37 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی با ایجاد تعادل بین سر، گردن، ستون فقرات و کاهش فشار روی ناحیه گردن، مناسب جهت استفاده در اتومبیل، سفر، سالن های ماساژ و حتی در منزل می باشد. طراحی این بالش به گونه ای است که با حفظ وضعیت سر در بهترین حالت، در حالت نشسته، موجب تسکین دردهای گردن و ستون فقرات خواهد شد. بالش را دور گردن قرار داده و با تکیه دادن سر به آن، امکان استراحت در اتومبیل یا منزل در وضعیت نشسته فراهم می شود.با قابلیت شستشو، پر‌شده از الیاف مصنوعی، با روکشی از جنس هالوفلکس توپی یبر ضدحساسیت ..

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7بالش دور گردنی و چشم بند مدل IHC B

بالش دور گردنی و چشم بند مدل IHC B

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷*۲۵*۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مشخصات بالش سفریابعاد ۱۰×۲۵×۳۰ سانتی‌متر وزن ۸۰۰ گرم جنس پارچه مخملی مشخصات چشم بند- وزن ۸ گرم – پارچه‌ی ضد حساسیت – ابعاد بسته بندی ۱.۵ × ۱۰ × ۱۳ سانتی‌متر – کاهنده‌ی نور در هنگام استراحت – بسیار سبک – طراحی ارگونومیک – قابل شستشو با دست

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8بالش دورگردنی مدل K-1

بالش دورگردنی مدل K-1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  تنوع رنگی متفاوتطبی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9بالش دور گردنی کد ۹۱۰۱

بالش دور گردنی کد 9101

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x33x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۲۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  – پر شده با الیاف- دارای روکشی از جنس مخمل- دارای روکش زیپ‌دار جهت شستشوی رویه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10بالش دورگردنی وی آی پی مدل ۰۱

بالش دورگردنی وی آی پی مدل 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x10x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • نوع
  بالش طبی دور گردن
 • سایر توضیحات
  – جنس رویه : مخمل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح اومنوم به همراه چشم بند

بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح اومنوم به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیرابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف توپی Hollowضدحساسیتقابل شستشودارای بندینک دکمه ای جهت اتصال به کیف و چمدانقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل خارجیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12بالش دور گردنی کد ۰۱

بالش دور گردنی کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x30x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۵ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  دارای رویه نرمقابل شستشو با دست

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13بالش دور گردنی کد ۰۱

بالش دور گردنی کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x8x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • جنس
  پارچه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14بالش دور گردنی سفری هوشمند

بالش دور گردنی سفری هوشمند

مشخصات

 • ابعاد
  ۷ × ۲۸ × ۳۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۶ گرم
 • سایر توضیحات
  – ساخته شده از مموری فوم- دارای روکش کتان قابل تعویض و شست‌وشو-مناسب برای پیشگیری از آسیب های گردن از جمله آرتروز- مناسب برای استفاده در هواپیما، اتوبوس، خودرو و…

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد SX به همراه چشم بند

بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد SX به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخملی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف Hollowضدحساسیتقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل باکیفیتتولید ایرانیچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10003

بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10003

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالاترین کیفیت چاپ و تولیدبزرگ تر از نمونه های موجود در بازارقابل شستشو با دست یا ماشین لباسشوییکاملا در جای خود ثابت می ماند و از گردن خارج نمی شود.کلیه محصولات شرکت رنس با لوگوی نصب شده بر روی محصول ارائه می گردد و هرگونه کالا بدون این نشان، غیر اصل می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17بالش دورگردنی مدل NM-166

بالش دورگردنی مدل NM-166

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x10x37 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • سایر توضیحات
  بالش دور گردنی با ایجاد تعادل بین سر، گردن، ستون فقرات و کاهش فشار روی ناحیه گردن، مناسب جهت استفاده در اتومبیل، سفر، سالن های ماساژ و حتی در منزل می باشد. طراحی این بالش به گونه ای است که با حفظ وضعیت سر در بهترین حالت، در حالت نشسته، موجب تسکین دردهای گردن و ستون فقرات خواهد شد. بالش را دور گردن قرار داده و با تکیه دادن سر به آن، امکان استراحت در اتومبیل یا منزل در وضعیت نشسته فراهم می شود.با قابلیت شستشو، پر‌شده از الیاف مصنوعی، با روکشی از جنس هالوفلکس توپی یبر ضدحساسیت ..

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح گوزن به همراه چشم بند

بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح گوزن به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیرابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف توپی Hollowضدحساسیتقابل شستشودارای بندینک دکمه ای جهت اتصال به کیف و چمدانقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل خارجیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19بالش دورگردنی مدل D05

بالش دورگردنی مدل D05

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x20x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  – دارای بند در قسمت طرفین

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد global

  بالش دور گردنی گروه هنری زندگی طرح مژه ای کد global

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • نوع
  مخملی
 • سایر توضیحات
  رویه مخمل درجه یک ضد حساسیتمناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن ، رانندگی کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و مسافرت استفاده از الیاف Hollow درجه یکقابل شستشوقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکقابل استفاده به عنوان زیر نشیمنیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مینیون به همراه چشم بند

بالش دورگردنی گروه هنری زندگی طرح مینیون به همراه چشم بند

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x38x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کاهش فشار از مهره های ناحیه گردنجلوگیری از خستگی عضلات گردنچشمبند با کش بادوام و لایه میانی تنفس پذیرابعاد استاندارد و بهینهدوخت تمیز و ظریفمناسب استفاده جهت خوابیدن ، مطالعه کردن و تماشای تلویزیونقابلیت استفاده در خانه ، خودرو و …استفاده از الیاف توپی Hollowضدحساسیتقابل شستشودارای بندینک دکمه ای جهت اتصال به کیف و چمدانقابلیت شارژ الیافطراحی ارگونومیکپارچه مخمل خارجیتولید ایرانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22بالش دور گردنی تولیدی پارس مدل ۶۰۱

بالش دور گردنی تولیدی پارس مدل 601

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱x27x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  دارای روکش مخمل قابل شستشو مناسب برای رانندگان وکارمندان مناسب برای کمر درد و درد گردن . ضد تعریق با الگو مناسب

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10090

بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10090

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالاترین کیفیت چاپ و تولیدبزرگ تر از نمونه های موجود در بازارقابل شستشو با دست یا ماشین لباسشوییکاملا در جای خود ثابت می ماند و از گردن خارج نمی شود.کلیه محصولات شرکت رنس با لوگوی نصب شده بر روی محصول ارائه می گردد و هرگونه کالا بدون این نشان، غیر اصل می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10500

بالش دور گردنی رنس مدل PP4-10500

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  بالاترین کیفیت چاپ و تولیدبزرگ تر از نمونه های موجود در بازارقابل شستشو با دست یا ماشین لباسشوییکاملا در جای خود ثابت می ماند و از گردن خارج نمی شود.کلیه محصولات شرکت رنس با لوگوی نصب شده بر روی محصول ارائه می گردد و هرگونه کالا بدون این نشان، غیر اصل می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25بالش دور گردنی مدل ۲۰۰

بالش دور گردنی مدل 200

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۴۰ گرم
 • جنس
  پارچه
 • سایر توضیحات
  پوشش کامل گردن و چانه ، قابلیت جدا کردن روکش جهت شستشو ، ساخته شده از مموری فوم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب برای انتخاب و خرید شما، خواندن مطلب پتو مسافرتی را نیز به شما توصیه می‌کنیم. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلی۱۹ مدل سافت کیس گیتار باکیفیت و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل مغار برتر و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here