در خرید اثاث خانه عروس سرویس جهیزیه جز ضروریات محسوب می‌شود. سرویس جهیزیه شامل سرویس پلاستیک چند پارچه و سرویس چند پارچه آشپزخانه است. اما برای خرید این محصولات رعایت چه نکاتی ضروری است؟ آیا جنس و برند خاصی مقاومت و کیفیت کار را تضمین می‌کند؟ آیا تهیه همه اقلام موجود در سرویس‌هایی با تعداد بالا پارچ ضروری است؟ نظرات و تجربیات خریداران  قبلی محصولات کمکی به خرید می‌کند؟ ما در این مقاله از مجله لیست بیست قصد داریم به همه این سوالات پاسخ دهیم. علاوه بر آن راهنمای جامع و کاملی را درباره خرید سرویس جهیزیه عروس ارائه خواهیم داد. اگر تازه عروس هستید و قصد خرید سرویس جهیزیه را دارید، این مطلب را از دست ندهید.

خرید سرویس جهیزیه؛ انتخابی متفاوت و منحصربه‌فرد

نداشتن تجربه و اطلاعات کافی در خرید جهیزیه نتیجه‌ای جز پشیمانی از محصول خریداری شده و هدر دادن وقت و هزینه را ندارد. انواع و اقسام سرویس پلاستیکی و سرویس آشپزخانه در بازار وجود دارد که زیبایی و رنگ‌های متنوع آن خانواده عروس را سردرگم می‌کنند. در ابتدای این مقاله به صورت جداگانه به معرفی سرویس پلاستیک، آشپزخانه و تعدد پارچه‌های آن‌ها می‌پردازیم، همچنین قصد معرفی رنگ‌های موجود در بازار و رنگ سال را نیز داریم. از این رو برای داشتن خریدی منحصربه‌فرد نکات زیر را مطالعه نمایید.

سرویس پلاستیک جهیزیه

از قدیم‌الایام خرید سرویس جهیزیه پلاستیک جز اقلام مهم لوازم عروس به شماره می‌آمد. نبود این سرویس در جهیزیه نو عروس‌ها کسری در جهیزیه محسوب می‌شد؛ چه زمانی که بنا بر توانایی خانواده همه اقلام آن تهیه می‌شد و چه زمانی که خانواده عروس به خرید چند دست لگن و سبد کفایت می‌کردند. سرویس پلاستیک عروس در انواع رنگ‌ها و جنس‌های مختلف در بازار ارائه می‌شود.

سرویس پلاستیک از  ۳۰ تا ۹۰ پارچه تولید و عرضه خواهد شد. سرویس ۵۸ پارچه، ۶۴ پارچه و ۷۰ پارچه نیز از دیگر سرویس‌های موجود در بازار هستند. ست کامل لوازم ضروری منزل نو عروس‌ها را در بسته‌بندی کاملاً مطلوب ارائه می‌دهند. سرویس پلاستیک شامل وسایل مختلفی می‌شود. از جمله این وسایل به شرح زیر هستند:

 • سرویس کاسه و آبکش در سایزهای مختلف
 • جا شیری، جا ظرفی و جا قاشقی آویز
 • جارو و خاک انداز با دسته‌های کوتاه و بلند
 • سبد لباس، خرید و جا لباسی
 • جارو نپتون و فرچه توالت
 • جا نونی و جا برنجی
 • سرویس فریزری و ادویه
 • فرچه اتویی و فرچه فرش
 • سبد نان و سبزی
 • سطل توالت و حمام
 • جا پودری
 • چهار پایه
 • سطل پدالی
 • تفاله گیر
 • جای اسکاچ
 • کاسه ماست
 • پارچ گرد
 • سبد ارگانایزر
 • سبد پیک نیک
 • رنده در سه سایز
 • جا قاشقی کابینت
 • آبمیوه‌گیری دستی
 • جعبه خیاطی
 • باکس ارگانایزر دردار

لیست ارائه شده شامل سرویس ۹۰ پارچه پلاستیک می‌شود. معمولاً بر اساس تعداد پارچه‌های سرویس پلاستیک نوع اقلام و تعدادشان کم و زیاد می‌شود. البته شما می‌توانید ظروف پلاستیکی خود را به صورت جداگانه و تک به  تک نیز تهیه کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید یخچال فریزر ساید بای ساید

اما با توجه به زمان بر بودن این کار و ست نشدن کیفیت جنس، برند و رنگ لوازم توصیه می‌کنیم که از انجام این کار بپرهیزید. چرا که وقتی درب کابینت را باز می‌کنید، با انبوهی از ظروف پلاستیک رنگ وارنگ و غیر همسان مواجه می شوید. ممکن است این لوازم کارایی مناسب را نداشته باشد و در ذوقتان بزند. علاوه بر این هزینه بیشتری نسبت به سرویس چند پارچه را متقبل خواهید شد.

سرویس پلاستیک چند پارچه بخرم؟

حتماً وقتی اقدام به خرید سرویس جهیزیه پلاستیک می‌کنید، این سوال برای شما ایجاد می‌شود که سرویس پلاستیک چند پارچه بخرم؟ توصیه می‌شود بنا به نیاز و نحوه استفاده با دید باز به خرید سرویس پلاستیک چند پارچه بروید.

توجه به این مسائل که دختر خاله‌تان چند سرویس خرید و شما قرار است چه لوازمی را تهیه کنید، کمکی به بهبود روند زندگی‌تان نخواهد کرد. قبل از خرید لیست محصولاتی که داخل سرویس وجود دارد را ببینید و بعد اقدام به خرید کنید. چرا که ممکن است اقلامی در لیست وجود داشته که تهیه آن ضرورتی نداشته باشد و فقط فضای آشپرخانه شما را پر کند. در نهایت نیز مجبور شوید آن را دور بیندارید.

چه رنگی برای خرید سرویس پلاستیک انتخاب کنم؟

همانطور که گفته شد رنگ‌های متنوعی در تولید سرویس‌های پلاستیکی به کار رفته است. در ادامه به معرفی معروف‌ترین و محبوب‌ترین این رنگ‌ها خواهیم پرداخت.

رنگ سفید

سفید اولین و پرفروش‌ترین رنگ سرویس پلاستیک است که هیچ وقت تکراری نمی‌شود و از مد نمی‌افتد. ولی امکان لک گرفتن و کثیف شدن این رنگ نسبت به سایر رنگ‌ها بیشتر است. اگر فرصت و زمان کافی برای شستن ظروف لک گرفته خود را ندارید، بهتر است به سراغ رنگ دیگری بروید.

رنگ طوسی

طوسی از دیگر رنگ‌های محبوب است که به راحتی با سایر رنگ‌ها و محیط آشپزخانه ست می‌شود و لک و رنگ را نیز نشان نمی‌دهد. اما اگر فضای آشپزخانه شما تیره باشد انتخاب این رنگ مناسب نیست، چراکه تیرگی را بیشتر می‌کند. این رنگ مناسب آشپزخانه با فضای باز و رنگ روشن است که ترکیب رنگ را می شکند و فضا را مطلوب می‌کند.

رنگ صورتی

سرویس پلاستیک صورتی رنگی است که چندین سال طرفداران به خصوص خود را پیدا کرده و اکثر برندهای موجود در بازار این رنگ را جز رنگ های سرویس پلاستیک خود قرار داده اند. رنگی که به آشپزخانه نشاط خاصی می‌دهد و روحیه بخش محسوب می‌شود .درضمن اگر بر اثر مداومت در مصرف محصولی رنگ آن از بین رفت یا دیگر امکان استفاده از آن وجود نداشت به راحتی می توانید رنک صورتی آن را در بازار تهیه کنید و رنگ ست سرویس خود را حفظ کنید.

آبی تیفانی

رنگ آبی تیفانی نیز از محبوب ترین رنگ ها محسوب می‌شود که به راحتی با فضای آشپزخانه قابل ست شدن است. رنگی که چند سالی در بازار رونق فراوان پیدا کرده و در دل بیشتر عروس خانوم ها جا باز میکند.

رنگ کرم

رنگ کرم نیز رنگ زیبا و گرمیست  که با بیشتر لوازم آشپزخانه های ایرانی هم رنگ است. چرا که رنگ کرم و قهوه ای غالب سلیقه های لوازم آشپزخانه از پرده و فرش گرفته تا کابینت و کاشی ها را در بر می گیرد.

سبز و سبز پاستیلی

رنگ سبز و سبز پاستیلی نیز از جدیدترین رنگ ها به شمار می رود که تنوع و زیبایی خاصی به دنبال دارد . گر به فکر خاص بودن فضای آشپزخانه خود هستید به سراغ رنگ سبز و سبز پاستیلی بروید.

چه برندی را برای خرید انتخاب کنم؟

در هنگام خرید سرویس جهیزیه پلاستیک این سوال مطرح می‌شود که برند معروف و معتبر بازار چیست؟ برای پاسخ دادن به این سوال بهتر است نگاهی به نظرات و پیشنهادات خریداران ظروف پلاستیکی بندازید. این کار کمک به سزایی به شما در انتخاب بهترین برند می‌کند. در قدم بعدی بودجه‌ای که برای این کار در نظر گرفتید را بررسی کنید و اقدام به خرید سرویس جهیزیه خود نمایید.

از بین برندهای معتبر موجود در بازار می‌توان به سرویس پلاستیک لیمون، زیباسازان، هوم کت و بازن اشاره کرد. کیفیت مطلوب این برندها سبب شده که جز محبوب‌ترین مارک‌ها به شمار بروند. علاوه بر آن به شما اطمینان می‌دهند که تا سال‌های سال با خیال راحت محصول با کیفیت و معتبری را در آشپزخانه خود دارید.

قیمت سرویس پلاستیک با توجه به تعداد پارچه

قیمت محصول بسته به کیفیت و مواد اولیه تولید سرویس پلاستیک، تعداد پارچ‌های موجود در آن و برند تولید کننده متغیر می‌شود. بهتر است هنگام خرید و انتخاب کیفیت محصول، برند تولیدکننده و در نهایت بودجه خود را در نظر بگیرید. البته نیاز نیست هزینه هنگفتی را بابت خرید سرویس‌های خارجی بپردازید. خوشبختانه امروزه برندهای معتبر ایرانی پا به پای رقبای ترک و چینی خود قدم بر می‌دارند و چه بسا گوی سبقت را نیز ربوده باشند.

خرید سرویس جهیزیه آشپزخانه

سرویس آشپزخانه شامل چند عدد بانکه رومیزی، سرویس بانکه حبوبات، جای ماکارونی، سرویس ادویه رومیزی، جای سطل زباله و برنج، ترازوی رومیزی می‌شود. بعضی از سرویس‌ها جای نان فانتزی و ست ملاقه و کف گیر نیز دارند.

اغلب سرویس‌های آشپزخانه ۲۱ پارچه یا کمتر هستند. البته مواردی نیز وجود دارد که تعداد پارچه‌های بیشتری را در خود جای داده‌ است. بانکه‌های موجود در سرویس آشپزخانه جای قند، شکر، چای و لوازمی است که باید در دسترس باشند. از این رو روی کابینت قرار می‌گیرند.

البته تعدادی از بانکه‌هایی که بلندتر نیز هستند جای حبوبات و بنشن را به خود اختصاص می‌دهند که در داخل کابینت جای می‌گیرد. همچنین تعدادی ظروف برای ادویه رومیزی در نظر گرفته شده که به نظر تعدادشان کافی باشد.

ظروف ادویه به صورت‌های مختلف تهیه و تولید می‌شوند. در اکثر موارد استندی برای حمل این ظروف وجود دارد که محصول را زیباتر و کاربردی‌تر می‌کند. سرویس ادویه به صورت نمک پاش، مگنتی و بانکه کوچک ارائه می‌شود. سطل برنج و زباله نیز می‌تواند داخل کابینت یا در کنار یخچال و گاز تعبیه شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سرویس غذاخوری

بنا به نوع و برند محصولات سطل برنج و زباله می‌تواند پدالی باشد یا به صورت معمولی و با درب کاملاً جدا تولید شود. سطل برنج پدالی به این صورت است که با هر پدال پیمانه برنج را مشخص کرده و برنج را از محفظه پایین ظرف خارج می‌کند.

اگر قصد خرید سرویس جهیزیه به صورت جداگانه را دارید. حتماً سراغ رنگ‌هایی بروید که اکثر برندها آن را تولید کرده‌اند و در بازار وجود دارد. همچنین محصولات خود را از برندی تهیه کنید که ظاهرشان شبیه به هم باشد.

جنس سرویس آشپزخانه چیست؟

جنس سرویس آشپزخانه از فلز است که اغلب با رویه گالوانیزه پوشش داده شده و جنس درب کار نیز استیل است. هنگام خرید سرویس جهیزیه حتما دقت کنید که جنس کار ضد زنگ باشد، چرا که زنگ زدگی سرویس باعث ازبین رفتن مواد غذایی موجود در آن می‌شود. اگر به تمیزی ظروف خود حساس هستید، حتما محصولی را انتخاب کنید که جای اثر انگشت روی آن نماند یا به آسانی پاک شود.

چه رنگی را برای خرید سرویس آشپزخانه انتخاب کنم؟

نکته‌ای که در هنگام خرید سرویس جهیزیه باید دقت کرد، انتخاب رنگی است که با سرویس پلاستیک همخوانی داشته باشد؛ نه اینکه هم رنگ با سرویس پلاستیک باشد. برای مثال اگر هر دو سرویس رو طوسی انتخاب کنیم. با آشپزخانه‌ای سرد و بی روح مواجه می‌شویم. ولی رنگ طوسی با صورتی، کرم یا آبی تیفانی ترکیبی زیبا و چشم‌نواز ایجاد می‌کند. در کل سعی کنید ترکیب رنگی را انتخاب کنید که جذاب باشد و در نگاه اول توی ذوق بیننده نزند.

برندهای معتبر و معروف سرویس آشپزخانه کدام اند؟

از بین برندهای معتبر سرویس چند پارچه آشپزخانه برند اورانوس محبوبیت زیادی پیدا کرده است که در مدل‌های مختلف تولید و عرضه می‌شوند. جی ام اس، ارتیستون سام ست از دیگر برندهای موجود در بازار هستند که محصولاتی با کیفیت را تولید می‌کنند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید سرویس جهیزیه عروس توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می‌نماییم. ناگفته نماند تمام این ست‌ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت نیز می‌باشند. شما می‌توانید با کلیک روی هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی‌تان دست پیدا کنید.


1سرویس جهیزیه ۶۴ پارچه لیمون مدل ۶۴P

سرویس جهیزیه 64 پارچه لیمون مدل 64P

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۹۵x45x50 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  یک عدد غلاف سیخ ابعاد ۷ × ۷ × ۸۰ و با وزن ۳۰۰ گرمیک عدد شال آویز ابعاد ۴۱ × ۱ × ۴۵ و با وزن ۲۵۰ گرمشش عدد رخت آویز ابعاد ۴۰× ۵ × ۲۴ و با وزن ۳۷۰ گرمدو ست جارو و خاک انداز ابعاد ۳۲ × ۲۷ × ۱۱۰ و با وزن ۷۵۰ گرمیک عدد کف شوی دو تکه ابعاد ۱۷ × ۱۰ و با وزن ۵۰۰ گرمیک عدد سبد گیره به همراه ۲۰ عدد گیره ابعاد ۱۷ × ۱۱ × ۱۰ و با وزن ۳۰۰ گرمدو عدد قیف در دو سایز ابعاد ۵ × ۱۵ × ۲۰ و با وزن ۲۰۰ گرمیک عدد رخت آویز پشت دری ابعاد ۶۰ × ۲۳ و با وزن ۳۰۰ گرمدو عدد ظرف فریزری ابعاد ۲۲ × ۱۷ × ۴ و با وزن ۲۰۰ گرمسه عدد سرویس فریزری شش پارچه ابعاد ظرف بزرگ ۲۱ × ۱۵ × ۱۰ و با وزن۲۴۰گرم.ابعاد ظرف متوسط ۱۷ × ۱۲ × ۱۸ و با وزن۱۵۰گرم.ابعاد ظرف کوچک ۱۲ × ۸ × ۵ و با وزن۸۶گرمیک ست برنج شوی سه پارچه ابعاد برنج شوی بزرگ ۳۰ × ۲۵ × ۲۰ . ابعاد برنج شوی متوسط ۲۵ × ۲۰ × ۱۶ . ابعاد برنج شوی کوچک ۲۰ × ۱۵ × ۱۰ و با وزنکلی ۷۰۰ گرمیک عدد جا اسکاچ ابعاد ۱۵ × ۱۰ × ۴ و با وزن۵۰ گرمیک عدد آبمیوه گیری ابعاد ۱۳ × ۱۱ و با وزن۲۵۰ گرمیک عدد پارچ درب دار ابعاد ۱۷ × ۱۲ × ۱۲ و با وزن۳۱۸ گرمیک عدد جا قاشقی دو طبقه ابعاد ۴۰ × ۳۰ × ۷۰ و با وزن۷۲۵ گرمیک عدد جا شیری ابعاد ۱۸ × ۷ × ۱۷ و با وزن۱۳۰ گرمشش عدد سبد نان و سبزی ابعاد ۳ × ۱۴ × ۱۹ و با وزن۵۰ گرمدو سری ست آبکش + دو عدد آبکش ابعاد ست بزرگ ۳۷ × ۲۷ × ۱۱ . ابعاد ست کوچک ۲۷ × ۲۳ × ۹ و با وزنکلی ۲۵۰ گرمیک عدد سبد میوه ی پایه استیل ابعاد ۲۳ × ۹ و با وزن۲۸۰ گرمیک عدد جاروی فرشی ابعاد ۱۷ × ۱۰ و با وزن۱۵۰ گرمیک سرویس کاسه گرد سه عددی ابعاد کاسه بزرگ ۱۵ × ۳۰ و با وزن۳۵۰گرم.ابعاد کاسه متوسط ۱۲ × ۲۶ و با وزن۲۵۰گرم.ابعاد کاسه گوچک ۱۰ × ۲۱ و با وزن۱۷۵ گرمیک عدد صافی سینک ابعاد ۲۲ × ۹.۵ × ۱۶ و با وزن۱۷۰ گرمیک عدد تخته گوشت ابعاد ۰.۸ × ۲۵ × ۳۷ و با وزن۰.۷۵ گرمیک عدد جعبه لوازم خیاطی ابعاد ۶ × ۲۷ × ۴۲ و با وزن۴۵۰ گرمیک ست لگن حمام دو پارچه ابعاد لگن کوچک ۲۳ × ۲۲ × ۱۰ ابعاد لگن بزرگ ۴۴ × ۴۲ × ۱۸ و با وزنکلی ۵۲۰ گرمیک ست جای نان درب دار ابعاد ۲۰ × ۳۰ × ۴۵ و با وزن۴۰۰ گرمبرس میوه شوی ابعاد ۵ × ۵ × ۸ و با وزن۵۳ گرمسطل رخت درب دار بلند ابعاد ۴۳ × ۳۳ × ۵۲ و با وزن۵۰۰ گرمیک عدد سبد پیک نیک درب دار کوتاه ۳۸ × ۲۶ × ۱۹ و با وزن۵۳۵ گرمیک عدد جا پودر شوینده ابعاد ۱۸ × ۷ × ۱۷ و با وزن۱۶۵ گرمیک عدد صندلی حمام ابعاد ۴۱ × ۳۳ × ۲۴ و با وزن۷۵۰ گرمیک ست سطل زباله + یک عدد برس ابعاد سطل ۲۳ × ۲۶ . ابعاد برس ۳۸ × ۱۱ و با وزنکلی ۵۰۰ گرمیک عدد سطل حمام ابعاد ۱۶ × ۱۲ و با وزن۲۵۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2سرویس جهیزیه ۵۸ پارچه لیمون مدل نارین

سرویس جهیزیه 58 پارچه لیمون مدل نارین

مشخصات

 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  جارو
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۹۵x45x50 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۹ گرم
 • سایر توضیحات
  سرویس پلاسکو لیمون شامل:یک عدد شال آویزشش عدد رخت آویز گردان ست جارو و خاک انداز دسته بلندسبد با گیره های رختقیف دو سایزدو عدد ظرف فریزری چهارخانهیک سرویس فریزری ۶ پارچه مربعیک سری ست برنج شوی دسته داریک عدد آبمیوه گیری دستی اکرولیکیک عدد پارچ اکرولیک کوتاهیک عدد جاقاشقی ۲ طبقهیک عدد جا شیریشش عدد سبد نان و سبزی بامبویک سری ست آبکش و لگن نسیم ۴یک سری ست آبکش و لگن نسیم ۲یک عدد سبد میوه پایه استیلیک عدد جارو نپتون تک محوریک سرویس کاسه گردیک عدد صافی سینکیک عدد تخته گوشتیک عدد جعبه لوازم خیاطییک عدد لگن گرد شماره ۵یک عدد لگن گرد شماره ۲یک سری جای نان سه پارچه یاسبرس میوه شوییک عدد سبد رخت دربدار بلند طرح سارینایک عدد سبد پیک نیک دربدار کوتاه طرح سارینایک عدد صندلی حمامیک سری سطل و فرچه لیمونیک عدد سطل حمامیک عدد جا قاشق چنگال کریستالیک عدد فرچه فرشیک ست پیمانه شش تائی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3سرویس جهیزیه ۱۸ پارچه اورانوس مدل استوانه

سرویس جهیزیه 18 پارچه اورانوس مدل استوانه

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸ قلم
 • شامل
  سطل زباله
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۱.۴۶.۴۶ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سطل پدالی ۱۲ لیتریظرف نگهداری برنج پنجره دار ( با پیمانه)ظرف نگه داری قند و شکر (۲عدد)سرویس حبوبات (۴ عدد)ترازو آشپزخانهسرویس چایخوری (۳ عدد)سرویس ادویه (۶ عدد)درب این محصول استیل میباشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4سرویس جهیزیه ۱۱۰ پارچه بی ام دی ! مدل Dowry

 سرویس جهیزیه 110 پارچه بی ام دی ! مدل Dowry

مشخصات

 • وزن
  ۲۵۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۱۱۰ قلم
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۹x39x99 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سبد رخت چرک- لگن- سبد پیک نیک- جاقاشقی کابینتی- سرویس لگن و صافی- دو عدد سطل زباله- جارو و خاک انداز- صندلی حمام- سه عدد آبکش- تخته گوشت- ظرف فریزری سه تکه- پارچ- آب مرکبات گیری- ۳عدد لیوان- جا قاشقی آویز- توالت شور- فرچه حمام- هوکر سه عددی آشپزخانه- ارگانایزر در دار- ست چوب لباسی- سبد نان- سبد سبزی- صافی گل- آویز پشت دری- جا صابونی- ست ۳ عددی صافی استیل- ست ۴ تکه بانکه حبوبات – جارو نپتون- جارو دسته بلند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5سرویس جهیزیه ۶۴ پارچه لیمون مدل نارین

سرویس جهیزیه 64 پارچه لیمون مدل نارین

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۰۱.۲× ۴۹.۳× ۵۴.۲ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  سرویس پلاسکو لیمون شامل:۱ عدد غلاف سیخ۱ عدد شال آویز۶ عدد رخت آویز گردان ۱ست جارو و خاک انداز دسته بلندکف شوی دو تکهسبد با گیره های رختقیف دو سایز۱ عدد رخت آویز پشت دری۲ عدد ظرف فریزری چهارخانه۱ سرویس فریزری ۶ پارچه مربع۱ سری ست برنج شوی دسته دارجای اسکاج۱ عدد آبمیوه گیری دستی اکرولیک۱ عدد پارچ اکرولیک کوتاه۱ عدد جاقاشقی ۲ طبقه۱ عدد جا شیری۶ عدد سبد نان و سبزی بامبو۱ سری ست آبکش و لگن نسیم ۴۱ سری ست آبکش و لگن نسیم ۲۱ عدد سبد میوه پایه استیل۱ عدد جارو نپتون تک محور۱ سرویس کاسه گرد۱ عدد صافی سینک۱ عدد تخته گوشت۱ عدد جعبه لوازم خیاطی۱ عدد لگن گرد شماره ۵۱ عدد لگن گرد شماره ۲۱ سری جای نان سه پارچه یاسبرس میوه شوی۱ عدد سبد رخت دربدار بلند طرح بامبو۱ عدد سبد پیک نیک دربدار کوتاه طرح بامبو۱ عدد جای پودر شوینده۱ عدد صندلی حمام۱ سری سطل و فرچه لیمون۱ عدد سطل حمام

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6سرویس جهیزیه ۵۸ پارچه لیمون مدل plassco58

سرویس جهیزیه 58 پارچه لیمون مدل plassco58

مشخصات

 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  ظرف پودر رختشویی
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  شامل :سرویس ۶ پارچه آبکش و لگن بیضی (دارای واشر ضد لغزش که سبب میشود کاسه ها روی سطح ثابت بماند )ست برنج شور سه عددی صافی سینک جاقاشق پایه استیل طرح گل جاقاشقی داخل کابینتی دوطبقه باکس میوه بزرگ سرویس فریزری ۶ پارچه مربع جای نان سه پارچه یاس شماره ۲سبد نان و سبزی بیضی طرح بامبو تخته گوشت شماره ۱ قیف دوسایز آبمیوه گیری دستی کاسه میکس ۲سبد پیک نیک دربدار بامبو کوتاهپارچ گرد کوتاه غلاف سیخ سطل گرد ۳ لیتری جارو حمام ست جارو و خاک انداز مخزن داربرس میوه شوی جارو نپتون دو محور کف شوی دوتیکه سبد گیره رخت ۲۰ عددی سبد رخت مستطیل طرح بامبو سبد رخت چرک دربدار بلند طرح بامبو صندلی حمام جای پودر شوینده لگن گرد شماره ۵لگن گرد شماره ۲بطری شوی بلند ست جامایعی بیضی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7سرویس جهیزیه ۸ پارچه ام جی اس مدل Van-D8

سرویس جهیزیه 8 پارچه ام جی اس مدل Van-D8

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۱ عدد سطل زباله پدالی با ابعاد: ۳۵×۲۵×۳۹ سانتی‌متر دارای ۱ عدد ظرف برنج (همراه با پیاله) با ابعاد: ۲۵×۲۵×۳۸.۵ سانتی‌متر دارای ۲ عدد بانکه سایز ۱ با ابعاد: ۱۷×۱۷×۲۵.۵ سانتی‌متر دارای ۴ عدد بانکه سایز ۲ با ابعاد: ۱۰.۵×۱۰.۵×۲۲.۵ سانتی‌متر رنگ الکترواستاتیکرابط پلاستکی بین بدنه و درپوش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8سرویس جهیزیه عروس ۵۸ پارچه لیمون مدل نارین

سرویس جهیزیه عروس 58 پارچه لیمون مدل نارین

مشخصات

 • تعداد
  ۵۸ قلم قلم
 • شامل
  جارو
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۹۵×۴۵×۵۰ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۵۰۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9سرویس جهیزیه ۲۱ پارچه لیمون مدل s25

سرویس جهیزیه 21 پارچه لیمون مدل s25

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۸x58x63 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  دارای ۶ جای ادویه همراه با استند با ابعاد: ۲۴×۱۷×۲۵ سانتی‌متر و وزن: ۱۲۸۰ گرم- ابعاد هر ظرف ادویه: ۱۴×۷×۷× سانتی‌متر و وزن ۱۳۰ گرم- دارای سطل زباله با ابعاد: ۳۸.۵×۲۶×۳۸.۵ سانتی‌متر و وزن: ۲۰۶۵ گرم- سطل زباله پدالی با مخزن مجزا- دارای ظرف برنج با ابعاد: ۴۱×۲۵×۲۵ سانتی‌متر و وزن: ۲۵۵۰ گرم- ظرف برنج دارای پیمانه- ظرفیت ظرف برنج: ۱۲ کیلوگرم- دارای ظرف قند با ابعاد: ۲۹×۱۵×۱۵ سانتی‌متر و وزن: ۸۰۰ گرم- گنجایش ۳ کیلوگرم قند- دارای ظرف شکر با ابعاد: ۲۷×۱۵×۱۵ سانتی‌متر و وزن: ۵۷۵ گرم- گنجایش ۳ کیلوگرم شکر- دارای ۴ عدد بانکه حبوبات با ابعاد: ۲۲×۱۲×۱۲ سانتی‌متر و وزن: ۳۵۰ گرم- دارای ۴ عدد بانکه با ابعاد: ۱۵×۹×۹ سانتی‌متر و وزن: ۱۴۰ گرم- دارای ظرف روغن با ابعاد: ۲۶×۹×۹ سانتی‌متر و وزن: ۱۱۰ گرم- دارای بانکه ماکارونی با ابعاد: ۳۱×۱۰×۱۰ سانتی‌متر و وزن: ۴۴۰ گرم- دارای پیمانه سایز بزرگ با ابعاد: ۲۲×۷×۸ سانتی‌متر و وزن: ۵۰ گرم- دارای پیمانه سایز متوسط با ابعاد: ۱۸×۶×۶ سانتی‌متر و وزن: ۳۵ گرم- دارای پیمانه سایز کوچک با ابعاد: ۱۶.۵×۵×۵ سانتی‌متر و وزن: ۳۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10سرویس جهیزیه ۱۸ پارچه طرح ماربل

سرویس جهیزیه 18 پارچه طرح ماربل

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۱۸ قلم
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۶x44x65 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11سرویس جهیزیه ۲۰ پارچه بهاز کالا مدل در بامبو کد YP-ARAMBAND-BAMBO

 سرویس جهیزیه 20 پارچه بهاز کالا مدل در بامبو کد YP-ARAMBAND-BAMBO

مشخصات

 • وزن
  ۱۶۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۲۰ قلم
 • شامل
  بانکه
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x50x49 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – سرویس جهیزیه بهاز کالا مدل درب بامبو- رنگ : سفید- این سرویس شامل ۲۰ کالای مورد نیاز و اساسی می باشد که عبارتند از :- ۱ عدد سطل زباله ۱۴ لیتری ارامبند در ابعاد : ارتفاع ۴۳ با قطر ۲۸ سانتیمتر ( استفاده از سیستم لولای آرام بند جهت بسته شدن درب بدون صدا. )- ۱ عدد ظرف برنج بدون پیمانه با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم در ابعاد : ارتفاع ۳۹ با قطر ۲۸ سانتیمتر – ۱ عدد سطل زباله مخروطی در ابعاد : ارتفاع ۳۱ با قطر ۲۳ سانتیمتر- ۱ عدد بانکه ماکارونی در ابعاد : ارتفاع ۲۷ با قطر ۱۱ سانتیمتر- ۴ عدد بانکه حبوبات در ابعاد : ارتفاع ۱۹ با قطر ۱۱ سانتیمتر- ۲ عدد بانکه سایز بزرگ در ابعاد : ارتفاع ۱۷ با قطر ۱۷ سانتیمتر – ۴ عدد بانکه متوسط در ابعاد : ارتفاع ۱۱ با قطر ۱۷ سانتیمتر- ۶ عدد بانکه سایز کوچک با ابعاد : ارتفاع ۷ با قطر ۱۱ سانتیمتر- استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید اجزاء ،جهت حفظ کیفیت محصول – توجه : درب تمام این محصول ها به جز ( سطل زباله ) از چوب ( بامبو ) می باشد و بدنه همگی از فلز بسیار مقاوم ساخته شده است- سطل زباله کاملا فلزی برای مقاومت بالا در بازو بست و دوام بیشتر از درب فلزی استفاده شده است- استفاده از پوشش های الکترواستاتیک جهت مقاوم سازی در برابر خوردگی (برای محصولات فلزی)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12سرویس جهیزیه ۵۸ پارچه لیمون مدل نارین

سرویس جهیزیه 58 پارچه لیمون مدل نارین

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  جارو
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  شامل : سرویس ۶ پارچه آبکش و لگن بیضی (دارای واشر ضد لغزش که سبب میشود کاسه ها روی سطح ثابت بماند ) ست برنج شور سه عددی صافی سینک جاقاشق پایه استیل طرح گل جاقاشقی داخل کابینتی دوطبقه باکس میوه بزرگ سرویس فریزری ۶ پارچه مربع جای نان سه پارچه یاس شماره ۲ سبد نان و سبزی بیضی طرح بامبو تخته گوشت شماره ۱ قیف دوسایز آبمیوه گیری دستی کاسه میکس ۲ سبد پیک نیک دربدار بامبو کوتاه پارچ گرد کوتاه غلاف سیخ سطل گرد ۳ لیتری جارو حمام ست جارو و خاک انداز مخزن دار برس میوه شوی جارو نپتون دو محور کف شوی دوتیکه سبد گیره رخت ۲۰ عددی سبد رخت مستطیل طرح بامبو سبد رخت چرک دربدار بلند طرح بامبو صندلی حمام جای پودر شوینده لگن گرد شماره ۵ لگن گرد شماره ۲ بطری شوی بلند ست جامایعی بیضی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13سرویس جهیزیه رز گلد مدل صوفیا مجموعه ۵۸ عددی

سرویس جهیزیه رز گلد مدل صوفیا مجموعه 58 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  سینی
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۴.۴۴.۳۵ سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۲۰۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14سرویس جهیزیه ۳۰ پارچه لیمون مدل پلاسکو

سرویس جهیزیه 30 پارچه لیمون مدل پلاسکو

مشخصات

 • وزن
  ۷۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۳۰ قلم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15سرویس جهیزیه رز گلد مدل مرر مجموعه ۵۸ عددی

سرویس جهیزیه رز گلد مدل مرر مجموعه 58 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  ظرف شیر
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۵x50x53 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  اقلام موجود در کارتن در تصویر قابل مشاهده میباشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16سرویس جهیزیه عروس ۲۱ پارچه مدل استوانه

سرویس جهیزیه عروس 21 پارچه مدل استوانه

مشخصات

 • تعداد
  ۲۱ قلم
 • شامل
  قندان
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۶x56x47 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۵۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17سرویس جهیزیه ۵۸ پارچه زیبا کد ۵۸۰

سرویس جهیزیه 58 پارچه زیبا کد 580

مشخصات

 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  جارو
 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۰x50x50 سانتی‌متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18سرویس جهیزیه ۱۵ پارچه بهاز کالا مدل خمره ای کد ۰۱۵

سرویس جهیزیه 15 پارچه بهاز کالا مدل خمره ای کد 015

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵ قلم
 • شامل
  سطل زباله
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۱x70x67 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱.۲ گرم
 • سایر توضیحات
  سرویس جهزیه ۱۵ پارچه خمره ای بهاز کالا – دارای ظرف برنج با ابعاد: ۴۱ × ۳۰ × ۳۰ سانتی‌متر و وزن: ۲۵۸۵ گرم ظرف برنج ۱۰ کیلویی- دارای سطل زباله پدالی با ابعاد: ۴۰.۵ × ۳۰ × ۳۵ سانتی‌متر و وزن: ۲۸۶۰ گرم زباله ۱۴ لیتری مجهز به ارامبند – دارای ۴ عدد بانکه حبوبات سایز ۱ با ابعاد: ۱۹.۵ × ۱۳ × ۱۳ سانتی‌متر و وزن: ۲۳۵ گرم- دارای ۱عدد سرویس ادویه :۷ پارچهبانکه قند و شکر سایز ۲ با ابعاد:۲۴.۵ × ۱۸ × ۱۸ سانتی‌متر و وزن: ۷۱۵ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19سرویس جهیزیه ۵۸ پارچه رزگلد طرح ماربل

سرویس جهیزیه 58 پارچه رزگلد طرح ماربل

مشخصات

 • تعداد
  ۵۸ قلم
 • شامل
  جارو
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  اقلام در بخش تصاویر قابل مشاهده است .مناسب برای سرویس جهیزیه عروسکیفیت درجه یک

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20سرویس جهیزیه ۱۸ پارچه ام جی اس مدل کریستالی

سرویس جهیزیه 18 پارچه ام جی اس مدل کریستالی

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸ قلم
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۵x44x46 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۹۰۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21سرویس جهیزیه ۱۰ پارچه بهاز کالا مدل sade10

سرویس جهیزیه 10 پارچه بهاز کالا مدل sade10

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۱۰ قلم
 • شامل
  سطل زباله
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x50x67 سانتی متر سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سرویس ۱۰ پارچه بهاز کالا شامل:۱:سطل برنج بدون پیمانه ۱ عدد۲:سطل زباله ۱۴ لیتری ۱ عدد۳:قوطی حبوبات ۱ عدد۴:قوطی نبات ۶ عددطول:۷۹ سانتی متر عرض:۳۴ سانتی مترارتفاع:۴۴.۵ سانتی متروزن:۱۰ کیلو گرممنظور از رنگ قهوه ای طرح چوب ونگه میباشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22سرویس جهیزیه ۸پارچه بهاز کالا مدل خمره ای کد ۰۸

سرویس جهیزیه 8پارچه بهاز کالا مدل خمره ای کد 08

مشخصات

 • وزن
  ۸۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۸ قلم
 • شامل
  بانکه
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۵۱x70x68 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۰۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  سطل برنج ساده بدون پیمانه: ۱ عدد ظرفیت: ۱۰ کیلوگرم برنج ارتفاع: ۴۰ سانتی مترقطر: ۳۲ سانتی متروزن : ۳.۵ کیلوگرمسطل قند: ۱ عدد ظرفیت ۲.۸ لیتر ارتفاع : ۲۴۰ میلیمتر قطر : ۱۹۰ میلیمتر- -وزن : ۶۰۰ گرمسطلر شکر: ۱ عدد ظرفیت ۲.۸ لیتر ارتفاع : ۲۴۰ میلیمتر قطر : ۱۹۰ میلیمتر- -وزن : ۶۰۰ گرمقوطی حبوبات:۴ عدد ظرفیت ۱.۱ لیتر ارتفاع : ۱۹۰ میلیمتر -قطر : ۱۳۵ میلیمتر وزن : ۲۳۰ گرمسطل پدالدار ۱۴ لیتری سایلنت: ۱عدد ابعاد ۳۰x30x40 سانتی‌متر-وزن۲۵۴۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23سرویس جهیزیه ۱۸ پارچه وان لوکس مدل گلوریا

سرویس جهیزیه 18 پارچه وان لوکس مدل گلوریا

مشخصات

 • تعداد
  ۱۸ قلم
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۶۱x46x46 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  ۱ عدد سطل پدالی۱عدد سطل برنج۳ عدد سرویس چای خوری۴ عدد سرویس حبوبات۲ عدد ظرف قند و شکر۶ عدد سرویس ادویه۱ عدد تخت گوشت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24سرویس جهیزیه ۸ پارچه بهاز کالا مدل کمر باریک در بامبو کد YP-ARAMBAND-BAMBO

سرویس جهیزیه 8 پارچه بهاز کالا مدل کمر باریک در بامبو کد YP-ARAMBAND-BAMBO

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۰۰۰ گرم
 • تعداد
  ۸ قلم
 • شامل
  بانکه
 • جنس
  فلز
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۸۱x47x36 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱.۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  – سرویس جهیزیه بهاز کالا مدل کمر باریک طرح مشکی با درب بامبو- این سرویس شامل ۸ کالای مورد نیاز و اساسی می باشد که عبارتند از :- ۱ عدد سطل زباله ۱۴ لیتری کمرباریک ارامبند در ابعاد : ارتفاع ۴۳ با قطر ۲۸ سانتیمتر ( استفاده از سیستم لولای آرام بند جهت بسته شدن درب بدون صدا. )- ۱ عدد ظرف برنج کمر باریک بدون پیمانه با ظرفیت ۱۰ کیلوگرم در ابعاد : ارتفاع ۳۹ با قطر ۲۸ سانتیمتر – ۲ عدد بانکه کمر باریک سایز بزرگ در ابعاد : ارتفاع ۲۴ با قطر ۱۷ سانتیمتر می باشد- ۴ عدد بانکه کمرباریک سایز کوچک با ابعاد : ارتفاع ۱۹ با قطر ۱۱ سانتیمتر- استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید اجزاء ،جهت حفظ کیفیت محصول – توجه : فقط درب تمام این محصول ها به جز سطل زباله از چوب ( بامبو ) می باشد و بدنه همگی از فلز بسیار مقاوم ساخته شده است- سطل زباله کاملا فلزی برای مقاومت بالا در بازو بست و دوام بیشتر از درب فلزی استفاده شده است- استفاده از پوشش های الکترواستاتیک جهت مقاوم سازی در برابر خوردگی (برای محصولات فلزی)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25سرویس جهیزیه ۱۵ پارچه کوک میت مدل ۳۶۲۹

سرویس جهیزیه 15 پارچه کوک میت مدل 3629

مشخصات

 • تعداد
  ۱۵ قلم
 • جنس
  استیل ضدزنگ
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۰x60x90 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  ۹۰۰۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب برای انتخاب و خرید شما، خواندن مطلب راهنمای خرید سرویس قاشق و چنگال را نیز به شما توصیه می‌کنیم. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلیراهنمای خرید چادر نماز زیبا و ارزان با خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل موتور اسباب بازی زیبا و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here