از دیرباز یکی از ورزش‌هایی که هم برای تناسب‌اندام مناسب بود و هم معیارهای لازم برای آرامش اعصاب را داشته یوگا بوده است. یوگا ورزشی است که تکنیک‌های خاصی دارد و درعین‌حال به ابزار و تجهیزات کمی نیز نیاز خواهد داشت. شما می‌توانید این ورزش را در منزل، باشگاه، سفر و حتی در محل کار انجام دهید و تنها چیزی که به آن نیاز خواهید داشت زیراندازی باکیفیت یا همان مت است.

ازآنجایی‌که مت ها ظاهری ساده دارند اغلب افراد برای خرید آن تحقیقات لازم را انجام نمی‌دهند و درنهایت نیز خریدی مناسب را انجام نخواهند داشت. خرید زیرانداز یوگا نکاتی دارد که اغلب افراد از آن بی‌اطلاع هستند. اگر شما هم قصد خرید یکی از این محصولات را دارید با ما در مجله اینترنتی لیست بیست همراه باشید که شما را با مهم‌ترین و جزئی‌ترین نکات خرید انواع مت بیشتر آشنا کنیم.

چرا به زیرانداز یوگا نیاز دارید؟

شاید با خواندن مقدمه این بخش از خود بپرسید دلیل اهمیت مت ها در هنگام یوگا کردن چیست؟ در ادامه چند دلیل مهم برای خرید مت یوگا باکیفیت را به شما معرفی می‌کنیم:

 • اگر شما هم افرادی را در زمان انجام حرکات یوگا مشاهده کرده باشید متوجه خواهید شد که این ورزش شامل حرکات کششی و تمرکزی است. زمانی که افراد روی زیرانداز یوگا حرکات خود را انجام می‌دهند فضایی را به خود اختصاص خواهند داد. این فضا مخصوصاً زمانی که در حال انجام حرکات تمرکزی هستید بسیار حائز اهمیت خواهد بود. به‌خصوص اینکه به بقیه افراد اعلام می‌کنید که در زمان انجام حرکات یوگا وارد حریم شما نشوند.
 • زیراندازهای یوگا حالت ایستایی شما را حفظ می‌کنند و از لغزش شما حین انجام حرکات جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل مانع از صدمه دیدن شما حین یوگا در اثر سرخوردن خواهد شد.
 • مت یوگا حائلی بین بدنتان و سطح زمین است. فرقی نمی‌کند که زمین آلوده بوده، بیش‌ازحد سرد یا گرم باشد و یا بیش‌ازاندازه رطوبت داشته باشد؛ مت یوگا بدن شما را از این عوامل محیطی مصون می‌دارد.

خرید زیرانداز یوگا بر اساس مواد اولیه

حال که با دلایل مهم استفاده از مت یوگا آشنا شده‌اید. به سراغ شناخت انواع زیراندازهای یوگا بر اساس نوع بافت و مواد اولیه سازنده آن‌ها می‌رویم. در حالت کلی زیراندازهای یوگا بر اساس مواد اولیه به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام را به تفکیک به شما معرفی خواهیم کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید کش پیلاتس

مت هایی از جنس پی‌وی‌سی PVC

زیراندازهایی از جنس فوم پی‌وی‌سی یکی از ارزان‌قیمت‌ترین مدل‌های مت های یوگا به شمار می‌آیند. این زیراندازها به دلیل مواد اولیه‌ای که دارند چسبندگی خوبی به زمین خواهند داشت به همین دلیل برای افرادی که به‌تازگی به ورزش یوگا روی آورده‌اند کاربردی و مناسب است. مشکل اصلی استفاده از این مت ها در این است که پی‌وی‌سی ماده‌ای شیمیایی است به همین دلیل در برخی موارد بعد از استفاده علائم آلرژی روی پوست ظاهر می‌شود.

از طرف دیگر زیرانداز یوگا از جنس پی‌وی‌سی به نسبت مت هایی از جنس دیگر وزن نسبتاً بالاتری دارد و بعد از مدتی استفاده سطح‌رویی آن پوسته‌پوسته می‌شود. در این حالت نیاز دارید که برای خرید زیرانداز یوگا جدید اقدام کنید. مشکل دیگری که این مت ها دارند این است که قابل بازیافت نیستند، پس دوستداران محیط‌زیست به خاطر داشته باشند که این مت ها در سبک زندگی آن‌ها جایی نخواهد داشت.

 مت هایی از جنس ای وی اِی (EVA)

احتمالاً شما محصولاتی ساخته‌شده از این ماده را در کف‌پوش‌های فضای بازی کودکان و زمین‌های ورزش‌های رزمی مشاهده کرده‌اید. این مواد برای ساخت تاتمی های ورزشی و کف‌پوش زمین‌بازی کودکان کاربرد دارد. این مدل از مت ها نیز مثل مت های ساخته‌شده از پی‌وی‌سی قیمت پایین و مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. چسبندگی خوبی نیز داشته و در اثر تعرق بالایی نیز تغییری در شرایط آن به وجود نمی‌آید، اما امکان شست‌وشو در آن‌ها وجود ندارد.

مت هایی از جنس ای وی اِی وزن پایینی دارند، اما به همان نسبت نیز دوامشان کم است. در اثر وارد شدن ضربه و فشار بیش‌ازحد امکان پاره شدن آن‌ها وجود دارد. مزیتی که این مدل به نسبت مت های ساخته‌شده از پی‌وی‌سی دارند این است که این نوع از زیراندازهای یوگا قابل بازیافت هستند.

مت هایی از جنس تی پی ای (TPE)

این مدل از فوم شرایط بهتری برای تولید مت های یوگا به نسبت دو مد دیگر دارند. فوم‌های تی پی ای قیمت مناسبی به نسبت کیفیتشان دارند. آن‌ها چسبندگی بالایی به زمین ‌دارند و در اثر خیس شدن و تعرق نیز این چسبندگی را از دست نمی‌دهند. همچنین بعد از استفاده امکان شست‌وشو در آن‌ها بدون نگرانی از خراب شدنشان وجود دارد.

مت هایی از جنس تی پی ای هیچ مواد سمی و آلرژی‌زایی ندارند و سبک نیز هستند. از طرف دیگر این مت ها دوستدار محیط‌زیست بوده و قابلیت بازیافت شدن را نیز دارند.

مت هایی از جنس پی ای آر (PER)

این مت ها شرایطی مشابه زیراندازهایی ساخته‌شده از جنس پی‌وی‌سی را دارند. تنها تفاوتی که مت های ساخته‌شده از جنس پی ای آر با مت پی‌وی‌سی دارد این است که مواد سمی تشکیل‌دهنده آن پایین‌تر است. به همین دلیل ریسک آلرژی‌زایی آن‌ها نیز پایین‌تر محاسبه‌شده است.

مت های لاستیکی

اگر قصد خرید زیرانداز یوگا ساخته‌شده از مواد طبیعی را دارید مت هایی از لاستیک بهترین گزینه خواهند بود. مت هایی از این جنس را به‌راحتی بعد از مصرف می‌توانید بشویید. آن‌ها دوست دار محیط‌زیست هستند و به‌راحتی بازیافت می‌شوند. علاوه بر آن در زمان استفاده از این مت ها نگران پوست‌پوست شدن آن نخواهید بود؛ چراکه دوام این مت ها بالا است.

مت هایی از جنس لاستیک مزایای زیادی دارند و به همان نسبت قیمت بالاتری به نسبت مت هایی از جنس فوم و مواد شیمیایی دارند. علاوه بر آن این مت ها وزن بالایی نیز دارند.

مت هایی از جنس پنبه یا کتان

برای ساخت زیراندازهایی از جنس پنبه یا کتان تنها از الیاف طبیعی و چسب‌های گیاهی استفاده می‌شوند. به همین دلیل این نوع مت ها نیز از دیگر زیراندازهایی با مواد صد در صد طبیعی به شمار می‌آیند. این مت ها شرایطی مشابه مت های لاستیکی دارند با این تفاوت که دوام آن‌ها بیشتر از مت های لاستیکی است. همچنین این مت ها قیمت و وزن بالایی نیز دارند، اما با توجه به مزیت‌هایی که دارد ارزشش را دارد.

در زمان خرید زیرانداز یوگا به ضخامت آن توجه کنید

حال که با مواد اولیه تشکیل‌دهنده انواع زیرانداز یوگا آشنا شده‌اید، وقت آن فرارسیده که با نقش ضخامت مت در انجام حرکات یوگا بیشتر آشنا شوید. در ادامه شما را با نوع انتخاب و خرید انواع مت یوگا بر اساس ضخامت آن‌ها بیشتر آشنا می‌کنیم:

 • مت یوگا با ارتفاع ۳ میلی‌متر: این مت ها نازک‌ترین نوع زیرانداز یوگا به شما می‌روند و برای انجام حرکات ایستاده مناسب هستند.
 • مت یوگا با ارتفاع ۴ میلی‌متر: این مدل نیز در گروه زیراندازهای نازک قرار دارد و برای انجام حرکات ایستاده کارایی لازم را دارد. به خاطر داشته باشید استفاده از این مدل برای حرکات نشسته پیشنهاد نمی‌شود.
 • مت یوگا با ارتفاع ۵ میلی‌متر: عموماً خرید زیرانداز یوگا با این ضخامت برای انجام حرکات ایستاده صورت می‌گیرد، اما برای انجام برخی حرکات کوتاه‌مدت نشسته نیز کارایی لازم را دارد.
 • مت یوگا با ارتفاع ۸ میلی‌متر: این مت ها یکی از مدل‌هایی است که هم برای حرکات نشسته و هم برای حرکات ایستاده کارایی لازم را دارد.
 • مت یوگا با ارتفاع ۱۰ میلی‌متر: اگر قصد خرید زیرانداز یوگا همه‌کاره را دارید این مدل را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این زیراندازها هم نرم و راحت هستند و هم به‌قدری ارتفاع ندارند که مانع از انجام حرکات ایستاده شوند.
 • مت یوگا با ارتفاعی بین ۲ تا ۳ سانتی‌متری: این مت ها شما را برای انجام حرکات ایستاده یوگا به چالش می‌کشند به همین دلیل برای انجام این حرکات مناسب نیستند. اگر قصد خرید این مت ها را دارید به خاطر داشته باشید که برای انجام حرکات نشسته ایده آل هستند.

در زمان خرید زیرانداز یوگا به قیمت آن توجه کنید

همان‌طور که گفته شد مواد تشکیل‌دهنده زیرانداز نقش اساسی را در تعیین قیمت آن دارد. شما باید این نکته را به خاطر بسپارید که با انجام حرکات یوگا قصد بهبود سلامت جسم و روانتان را دارید. پس با خرید اجناس ارزان‌قیمت و بی‌کیفیت سلامت بدنی خود را به خطر نیندازید.

نکته‌ای که باید به خاطر بسپارید این است که تولیدکنندگان مختلفی اجناس باکیفیت خود را در بازار به فروش می‌رسانند که همین عامل باعث اختلاف قیمت در میان این اجناس شود. برای اینکه از خرید خود راضی باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم به‌صورت اینترنتی محصول موردنظر خود را در اینترنت جستجو کرده و قیمت مت های متنوع را با یکدیگر مقایسه کنید. پس‌ازآن با خرید زیرانداز یوگا باکیفیت مقرون‌به‌صرفه‌ای را تجربه خواهید کرد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دمبل ایروبیک

سلیقه خود را در نظر بگیرید

آخرین نکته‌ای که در مجله اینترنتی لیست بیست برای خرید زیرانداز یوگا به آن اشاره می‌کنیم، توجه به نظر و سلیقه شخصی خودتان است. به خاطر داشته باشید یکی از دلایلی که اغلب افراد به ورزش یوگا روی می‌آورند آرامش اعصاب و افزایش اعتماد به نفس است. در زمان خرید مت نیز باید این موضوع اولویت شما باشد. اگر دوست دارید مت شما رنگ خاصی داشته باشد، به‌هیچ‌وجه خود را از خرید آن محروم نکنید. این حق شما است که وسیله ورزشیتان را دوست داشته باشید و از استفاده از آن لذت ببرید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید زیر انداز یوگا توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این زیر انداز‌ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


1زیر انداز یوگا مدل LAC074E ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل LAC074E ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱×۰.۸×۱۸۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  کیف
 • توضیح کاور
  یک کیف با دوخت عالی برای حمل آسان مت یوگا دارای بند آویز
 • اقلام همراه
  یک کیف با دوخت عالی برای حمل آسان مت یوگا دارای بند آویز
 • سایر توضیحات
  دارای تنوع رنگ بالا می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2زیر انداز یوگا یوگی مت مدل Aerobics ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگی مت مدل Aerobics ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۴x57x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۱۵ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، ایروبیک، پیلاتکس و تی آر ایکس)با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکتدارای بند برای حمل آسانبسیار سبک و راحت در جابه جاییرنگ بندی جدید و طراحی زیبااین مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشدبرند این محصول yogimats (یوگی مت )می باشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3زیر انداز یوگا الکس مدل ۱۱۲۴ ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا الکس مدل 1124 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳x61x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4زیر انداز یوگا مدل ابر و بادی ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل ابر و بادی ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – دورو- انعطاف پذیر- آجدار- دارای کاور

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱x1x183 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  بدون عطر و کارایدقابل بازیافتقابلیت شستشودولایه با کیفیت بالا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6زیر انداز یوگا یوگی متس مدل Pro ضخامت ۷ میلیمتر

زیر انداز یوگا یوگی متس مدل Pro ضخامت 7 میلیمتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۲×۵۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • ضخامت
  ۷ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • اقلام همراه
  بند برای جمع کردن دارد و کاور ندارد و آج حک شده استاندارد مطابق آلبوم محصول اصلی می باشد.
 • سایر توضیحات
  بسیار سبک و راحت در جابه جایی ،این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشداین محصول فقط با برند Yogimats یوگیمتس معتبر می باشد , و دارای بند حمل آسان رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، دارای قابلیت برگشتن به حالت اولیه بعد از استفاده، بسیار سبک و راحت در جابه جایی رنگ بندی اصل این مت با برند Yogimats به صورت تک رنگ یکی از رنگهای: سبزدریایی (سبزآبی) ، قرمز، آبی ،نارنجی ، طوسی ، یاسی، سبز میباشد.آج حک شده استاندارد مطابق آلبوم نشان از اصل بودن محصول می باشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7زیر انداز یوگا موها فیتنس مدل TWD-3323 ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا موها فیتنس مدل TWD-3323 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x69x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  پارچه و فوم پلیمری
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  بست
 • اقلام همراه
  بند کوله متصل به مت
 • سایر توضیحات
  راحتی در حمل – چسبندگی مناسب با زمین – غیر سمی – خط دار – عرض بیشتر نسبت به سایر مدلها – مناسب برای ورزشهای TRX ،یوگا،پیلاتس،ایروبیک و غیره – قابل استفاده به عنواع تشک – درج لوگوی موها فیتنس بر روی کاغذ بسته بندی محصول

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8زیرانداز یوگا مدل Yogimats ضخامت ۷ میلی متر به همراه آجر یوگا بسته ۳ عددی

زیرانداز یوگا مدل Yogimats ضخامت 7 میلی متر به همراه آجر یوگا بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۳×۵۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۷ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • اقلام همراه
  ست کامل سه تیکه شامل: ۲ عدد آجر یوگا و ۱ عدد زیر انداز دارای بند ( با آج حک شده استاندارد روی محصول مطابق عکس‌های آلبوم )
 • سایر توضیحات
  ابعاد هر آجر: ۲۴x11x8.6 و ابعاد زیرانداز : ۱۵۳ سانتی‌متر طول و ۵۵ سانتی‌متر عرض و ضخامت ۷ میلی‌متر مناسب برای یوگا، پیلاتس، ایروبیک، مت جلوگیری از لغزش و سُر خوردن در حین انجام تمرین آجر مناسب برای حرکات اصلاحی و توازن بدن در هنگام انجام تمرینات، آجر کمک به پیدا کردن راحت‌تر مرکز ثقل بدن در حالت نشسته با دوام و با کیفیت، دارای طول عمر بالا و مفید، رنگ‌بندی جدید و طراحی زیبا، آجر مدل سه لایه، لایه های بیرونی مشکی و مغزی آن رنگی است)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T1 ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T1 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  پارچه و فوم پلیمری
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکتمناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، پیلاتکس و تی آر ایکس)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10زیرانداز یوگا کد ۱۱۱۱۲۰ ضخامت ۷ میلی متر

زیرانداز یوگا کد 111120 ضخامت 7 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۰.۷ × ۶۰ × ۱۷۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۶۵ گرم
 • ضخامت
  ۰.۷ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • توضیح کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  – ضدلغزش – دارای بند برای حمل آسان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11زیر انداز یوگا تن زیب مدل Double Side Mat ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا تن زیب مدل Double Side Mat ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • جنس
  EVA

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T2 ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T2 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  پارچه و فوم پلیمری
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد
 • سایر توضیحات
  با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکتمناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، پیلاتکس و تی آر ایکس)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13زیرانداز یوگا مدل TRO4784 ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل TRO4784 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱×۰.۸×۱۸۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۰.۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  کیف
 • توضیح کاور
  دارای بند آویز و زیپ دار
 • اقلام همراه
  کیف با بند آویز
 • سایر توضیحات
  ضخامت مت ۸ میل تنوع رنگ بالا و کیفیت عالی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگا مت مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱x1x183 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد
 • سایر توضیحات
  در سه مدل رنگ عرضه می شودبدون عطر و کارایدقابل بازیافتقابلیت شستشودولایه وارداتی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۵x60x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۵ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16زیر انداز یوگا الکس مدل TPE ضخامت ۰.۶ میلی متر

زیر انداز یوگا الکس مدل TPE ضخامت 0.6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۰.۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • جنس
  TPE
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  یک عدد بند قابل حمل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17زیر انداز یوگا مدل یوگیمتس ۷۰۷۷TEX ضخامت ۷ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل یوگیمتس 7077TEX ضخامت 7 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۲×۵۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • ضخامت
  ۷۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • اقلام همراه
  بند برای جمع کردن دارد و کاور ندارد.
 • سایر توضیحات
  آج حک شده استاندارد مطابق آلبوم نشان از اصل بودن محصول می باشد+بسیار سبک و راحت در جابه جایی ،این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد +این محصول فقط با برند Yogimats معتبر می باشد , و دارای بند حمل آسان +رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، دارای قابلیت برگشتن به حالت اولیه بعد از استفاده، بسیار سبک و راحت در جابه جایی +رنگ بندی اصل این مت با برند Yogimats به صورت تک رنگ یکی از رنگهای: سبزدریایی (سبزآبی) ، قرمز، آبی ،نارنجی ، طوسی ، یاسی، سبز میباشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18زیر انداز یوگا الکس مدل TPE ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا الکس مدل TPE ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳×۰.۶×۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19زیرانداز یوگا پاندا مت مدل ABRANGI ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا پاندا مت مدل ABRANGI ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x59x0.8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • اقلام همراه
  کاور
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  مت ها مدل آبرنگی هستند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20زیر انداز یوگا موها فیتنس مدل TWD-3321 ضخامت ۹ میلی متر

زیر انداز یوگا موها فیتنس مدل TWD-3321 ضخامت 9 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰x69x0.9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۹ میلی‌متر
 • جنس
  فوم EVA
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  بست
 • توضیح کاور
  بند کوله متصل به مت
 • اقلام همراه
  راحتی در حمل – چسبندگی مناسب با زمین – غیر سمی – عرض بیشتر نسبت به سایر مدلها – مناسب برای ورزشهای TRX ،یوگا،پیلاتس،ایروبیک و غیره – قابل استفاده به عنواع تشک – با توجه به روش تولید این محصول داشتن حفره های کمتر از قطر ۵ میلی و عمق ۵ میل و همچنین خط چسبندگی فوم اجتناب ناپذیر است – درج لوگوی موها فیتنس بر روی کاغذ بسته بندی محصول

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21زیرانداز یوگا مدل YX-T-6 ضخامت ۵ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل YX-T-6 ضخامت 5 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۰.۴ × ۶۱ × ۱۷۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۴۲ گرم
 • ضخامت
  ۵ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22زیر انداز یوگا یوگی متس مدل Fitness ضخامت ۷ میلی متر

زیر انداز یوگا یوگی متس مدل Fitness ضخامت 7 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۳×۵۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۹۰ گرم
 • ضخامت
  ۷ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • اقلام همراه
  بند برای جمع کردن دارد و کاور ندارد و آج حک شده استاندارد مطابق آلبوم محصول اصلی می باشد.
 • سایر توضیحات
  بسیار سبک و راحت در جابه جایی ،این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشداین محصول فقط با برند Yogimats یوگیمتس معتبر می باشد , و دارای بند حمل آسان رنگ بندی جدید و طراحی زیبا، دارای قابلیت برگشتن به حالت اولیه بعد از استفاده، بسیار سبک و راحت در جابه جایی رنگ بندی اصل این مت با برند Yogimats به صورت تک رنگ یکی از رنگهای: سبزدریایی (سبزآبی) ، قرمز، آبی ،نارنجی ، طوسی ، یاسی، سبز میباشد.آج حک شده استاندارد مطابق آلبوم نشان از اصل بودن محصول می باشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23زیر انداز یوگا بی کی ضخامت ۱۰ میلی متر

زیر انداز یوگا بی کی ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱ * ۶۰ * ۱۸۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  زیرانداز یوگا با ضخامت ۱۰ میلی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24زیر انداز یوگا الکس مدل ۲۰۲۲ ضخامت ۶ میلی متر

زیر انداز یوگا الکس مدل 2022 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳x61x0.6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  TPE
 • توضیح کاور
  دارد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25زیر انداز یوگا مدل Athlete02 ضخامت ۸ میلی متر

زیر انداز یوگا مدل Athlete02 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۳x60x08 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۸ گرم
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • اقلام همراه
  کیف
 • توضیح کاور
  یک کیف با دوخت عالی برای حمل آسان مت یوگا دارای بند آویز
 • اقلام همراه
  کیف حمل مت یوگا
 • سایر توضیحات
  تنوع رنگ بالا ضخامت ۸ میلی متر و کیف حمل، همچنین رنگبندی کالا بر اساس رنگ زمینه اصلی که بیشتر حجم زیرانداز را پوشش داده است می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن مطلب جوراب یوگا را نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلی۲۵ مدل ظرف روغن شیک و ارزان با خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل زنجیر طلا ارزان و زیبا با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here