سال‌‌ها استفاده و محبوبیت بالای پولوشرت بین مردان موجب شد که نمونه زنانه آن نیز طراحی و تولید شود. زنان در این سال‌ها به صورت گسترده‌ای از پولوشرت حمایت و استفاده کردند. فاکتوری که به رضایتمندی هر بانویی از این پیراهن منجر می‌شود رعایت نکاتی در حین خرید پولوشرت است.

پولوشرت زنانه چیست؟

پولوشرت زنانه یا همان پیراهن چوگان نوعی پیراهن یقه‌دار است که از جمله متنوع‌ترین پیراهن‌های زنانه به شمار می‌آید. این پیراهن گزینه‌ای ایده‌آل برای تابستان‌های گرم است، اما تاریخچه پیدایش این پیراهن جذاب چیست؟

تاریخچه پولوشرت زنانه

در حالی که تاریخچه دقیق پیراهن پولوشرت نامشخص است، بسیاری معتقد هستند که اولین بار این پیراهن در دهه ۱۹۲۰ توسط ستاره تنیس رنه لاکوست طراحی شد. با این حال مورخان طراحی اولیه آن را تا اواسط دهه ۱۸۰۰ در مانیپور هند ترسیم کرده‌اند. در حقیقت برای اولین بار این لباس با الهام از پیراهن و لباس فرم چوگان طراحی شد.

امروزه استفاده از پیراهن‌های پولوشرت در بسیاری از باشگاه‌ها، دفاتر کشوری، صنایع و … در نظر گرفته شده. جالب توجه است که از فروشنده‌های هایپر مارکت‌ها گرفته تا تاجران همه تمایل به پوشیدن پولوشرت دارند.

بایدها و نبایدهای پوشیدن پولوشرت زنانه

قبل از آن که به راهنمای خرید پولوشرت زنانه بپردازیم، لازم می‌دانیم که در خصوص آداب پوشیدن آن نیز نکاتی را متذکر شویم. پوشیدن پیراهن چوگان با شلوار جین پاره یا یک کت امکان پذیر است. با وجود استفاده گسترده از این پیراهن چند قانون در ست کردن آن وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

تی‌شرت‌های پولو را لایه بندی نکنید

در کنار یک پیراهن یقه‌دار جایی برای پیراهن دیگر وجود ندارد. پوشیدن پیراهنی از زیر پیراهن پولوشرت به معنای لغزیدن آستین زیرین یا مچاله شدن یقه است.

پولوشرت زنانه متناسب بپوشید نه تنگ!

در صورتی که نمی‌توانید در سر آسیتن پولوشرت خود انگشتی قرار دهید، سایز بزرگ‌تر آن‌ را تهیه کنید. همچنین دقت داشته باشید که شلی لباس در تن شما بیش از حد نباشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تاپ زنانه

به قد پولوشرت دقت کنید

قد یک پولوشرت استاندارد باید تا میانه‌ی باسن شما برسد. در غیر این صورت نسبت‌های صحیح بدن شما از بین می‌رود و تناسب اندام در بالا تنه و پایین تنه شما دیده نمی‌شود. علاوه بر این امکان چروک شدن لباس شما بیشتر خواهد شد.

یقه خود را باز نکنید

باز نگه داشتن یقه پیراهن دیگر مد نیست. باز گذاشتن یقه پولوشرت زنانه همانند استفاده از عینک آفتابی در شب است، از این رو به شما توصیه می‌کنیم که این اشتباه بزرگ پوششی را انجام ندهید.

لوگوی بزرگ نپوشید

در سال‌های اخیر برندهای بزرگ پوشاک به استفاده و درج لوگو بزرگ روی پولوشرت رو آورده‌اند، ولی ما شما را به استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم. البته داشتن یک آرم کوچک روی سینه اجتناب ناپذیر شده است؛ زیرا به استاندارد تبدیل شده.

پولوشرت زنانه را با کت بلیرز نپوشید

قبل از خرید پولوشرت زنانه به این نکته دقت داشته باشید که پوشیدن آن با یک کت بلیزر اصلا ایده جذابی نیست. برخی از بانوان متصور می‌شوند که پوشیدن کت شلوار ورزشی با پولوشرت انتخابی هوشمندانه است، ولی این نکته را به خاطر داشته باشید که پوشیدن پیراهن مجلسی با کت بلیزر گزینه ایده‌آل‌تری است.

نکاتی که حین خرید پولوشرت زنانه باید رعایت کرد

در صورتی که قصد خرید پولوشرت زنانه دارید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که نکات زیر را به دقت بخوانید و آن‌ها در حین خرید در نظر بگیرید.

بودجه

اولین نکته و فاکتور تعیین کننده شما در انتخاب یک پولوشرت زنانه میزان بودجه است. همان‌طور که در متن بالا توضیح دادیم. پولوشرت‌ها در انواع مختلفی از لحاظ مدل، مواد به کار رفته در آن، طراحی، برند و … وجود دارند. با مشخص کردن میزان بودجه خود گزینه‌های موجود برای خرید را محدود خواهید کرد. در نهایت انتخاب برای شما راحت‌تر می‌شود.

سایز

زمانی استایل مناسب و شیکی را با پولوشرت تجربه می‌کنید که سایز مناسب آن را تهیه کنید. در حالت ایده‌آل، یک پیراهن پولو باید باریک با آستین‌های متناسب باشد که تقریباً تا نیمه بین شانه و آرنج برسد. همچنین درز شانه باید روی استخوان شانه قرار گیرد. آستین‌ها باید از نیمه تا دو سوم عضله شما پایین بیایند. این نکته را به خاطر داشته باشید که آستین‌های کوتاه دیگر رایج نیستند. پیراهن‌های چوگان سنتی در پشت بلندتر از جلو هستند و در صورت پوشیدن بهتر به نظر می‌رسند.

جنس پولوشرت زنانه

سومین فاکتوری که در حین خرید پولوشرت زنانه باید در نظر داشت، مواد به کار رفته و در واقع جنس آن است. به طور کلی پولوشرت‌ها در ۶ جنس مختلف تولید می‌شوند که به شرح زیر هستند:

مخلوط

پارچه‌های ترکیبی اغلب برای پیراهن‌های چوگان شرکت‌ها یا لباس‌های فروشگاه های مواد غذایی استفاده می‌شوند؛ زیرا ترکیبات مصنوعی دوام و مقاومت بالایی در برابر لکه و در عین حال قیمت پایینی دارند. با این وجود گاهی اوقات فرد را مستعد عرق کردن می‌کنند.

معمولاً وقتی صحبت از قیمت به میان می‌آید، این‌ها رایج‌ترین پیراهن‌های پولو در بازار هستند. با وجود اینکه این گونه پولوشرت‌ها قیمت پایین‌تری دارند، ولی به شما توصیه می‌کنیم با پرداخت هزینه‌ بیشتری جنس مطلوب‌تری را خریداری کنید.

پولوشرت‌های مهندسی شده

برخی از پولوشرت‌ها به صورت مهندسی شده‌ای تولید می‌شوند و در طراحی‌های آن‌ها از تکنولوژی روز استفاده می‌شود. این گونه از پولوشرت‌ها تنها برای ورزشکاران مناسب هستند. با توجه به این که میزان تعریق ورزشکاران بیشتر از افراد معمولی است به پولوشرت‌های آن‌ها نقره اضافه می‌کنند. برخی از پولوشرت‌ها نیز قابلیت محافظت در برابر ماوراء بنفش دارند. بسته به قیمت شرکت بازاریابی، اسپانسر و … این گونه لباس‌ها با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شوند.

پلی استر

با خرید پولوشرت زنانه با جنس پلی استر خیالتان از بابت عدم چروک شدن و لکه شدن راحت باشد. با این حال این نکته را به خاطر داشته باشید که این پولوشرت‌ها تنفس محدودی دارند و برای کسانی که میزان تعریق بالایی دارند گزینه‌ای مناسب نیستند.

ابریشم

ابریشم سبک، راحت و براق در ابتدا الیاف عالی برای پیراهن‌های یقه‌دار به نظر می‌رسد، اما ابریشم خالص پارچه مناسبی برای پیراهن‌های چوگان نیست، چرا که وقتی گرم و خیس می‌شوند رنگ خود را از دست می‌دهند.  ترکیب‌های پنبه-ابریشم یا کتان-ابریشم گزینه مناسب‌تری برای پولوشرت در مقایسه با ابریشم خالص هستند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مانتو زنانه

کتانی

در سال‌های اخیر کتانی برای انواع لباس‌های بافتنی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و برخی پیراهن‌های یقه‌دار نیز با این جنس پارچه عرضه می‌شوند. پولوشرت زنانه با جنس کتانی ظاهری شفاف و چین و چروک‌های پیچیده‌‌ای دارد، ولی از پنبه نیز خشن‌تر است. از این رو تنها در صورتی که تمایل به ظاهر کتانی چروک دارید، نسبت به خرید پولوشرت زنانه با این جنس اقدام کنید.

پنبه خالص

پیراهن‌های نخی با توانایی دفع رطوبت، قابلیت تنفس و دوام مناسب رایج‌ترین پیراهن‌های یقه‌دار امروزی هستند. در حال حاضر همه پنبه‌ها شبیه هم نیستند. برخی از تی‌شرت‌های پولو پنبه‌ای ارزان‌تر از پنبه منگنه کوتاه استفاده می‌کنند که پس از چند بار شستشو رنگ آن‌ها محو می‌شود.

البته پنبه با کیفیت ماندگاری بالایی نیز وجود دارد و روی پوست احساس بهتری ایجاد می‌کند. با این وجود رنگ‌ آن در نهایت محو می‌شود. این موضوع در خصوص پولوشرت‌هایی با رنگ تیره بیشتر مشاهده خواهد شد، البته این نکته را به خاطر داشته باشید که کیفیت یک پولوشرت تنها وابسته به جنس و مواد به کار رفته در آن نیست، بلکه نوع بافت آن نیز در دوامش تاثیر می‌گذارد.

 نوع بافت

برخی از پولوشرت‌ها در مدل‌های بافتنی موجود هستند. منظور از بافندگی درهم تنیدگی نخ‌ها است. مدل‌ها و روش‌های مختلفی برای بافتن پولوشرت زنانه وجود دارد که در ادامه به معرفی دو مدل آن پرداخته‌ایم.

بافتنی پیکه

از ویژگی‌های این بافتنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ظاهر وافل سه بعدی
 • انعطاف پذیری بالا
 • قابلیت تنفس

در صورتی که به دنبال یک پولوشرت با خاصیت تنفس بالا هستید، بافت آن را بزرگتر در نظر بگیرید. همچنین اگر تمایل به خرید پولوشرت زنانه با وزن کمتر دارید، بافتی ظریف‌تر را انتخاب کنید.

کشباف

از جمله ویژگی‌های پولوشرت زنانه کشباف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دارای سطح صافی است.
 • مناسب برای استفاده با پیراهن‌های یقه‌دار ارزان یا با کیفیت بوده.
 • بافت آن شبیه تی‌شرت یا ژاکت خوب است.

یقه پیراهن

یقه دوخت با استفاده از پارچه مشابه بقیه پیراهن، اما با خط داخلی برای بهبود ثبات و ظاهر ساخته می‌شود. پولو شرت با یقه پهن را می‌توانید با یقه کلاسیک، یقه بریده شده و یقه دکمه‌دار پیدا کنید.

جیبی یا بدون جیب

برخی از این پیراهن‌ها با جیب یا بدون جیب عرضه می‌شوند. از این رو به شما پیشنهاد می‌دهیم که حین خرید پولوشرت زنانه به جیب‌دار بودن یا نبودن آن دقت داشته باشید. البته با توجه به افتادگی که جیب در پیراهن ایجاد می‌کند به شما پیشنهاد می‌دهیم که از خرید پولوشرت جیب‌دار صرفه نظر کنید.

نوع دوخت

به طور کلی هر چه زمان بیشتری برای ساخت پیراهن یقه‌دار صرف شود، شانس بیشتری برای استفاده از بافتنی بهتر وجود دارد. سعی کنید پیراهن‌های یقه‌دار را با دوخت تک سوزنی در شانه انتخاب کنید. رابط در پلاک و دکمه‌هایی که به صورت ضربدری دوخته شده‌اند، افزودنی‌های ساده‌ای هستند که می‌توانند کیفیت پیراهن را بهبود بخشند.

دکمه‌ها

دکمه‌ها گزینه دیگری هستند که در حین خرید پولوشرت زنانه باید در نظر داشت، چرا که به طور مستقیم در ظاهر پیراهن تاثیر دارند. برای یک ظاهر کلاسیک ۲ تا ۳ دکمه طبیعی است. پیراهن‌های پولو گران‌تر باید دکمه‌های مروارید واقعی داشته باشند. البته برخی از برندها مانند Izod و Chaps از دکمه‌های پلاستیکی در پولوشرت خود استفاده می‌کنند. با این وجود شما می‌توانید دکمه‌های مد نظر خودتان را با آن‌ها جایگزین کنید.

سوراخ دکمه‌ها

اغلب تولیدکنندگان سعی می‌کنند روی سوراخ‌های دکمه‌ها کوتاهی کنند و قبل از بریدن آن‌ها را بدوزند. در نتیجه نخ‌های شل و سوراخ دکمه‌ای باقی می‌مانند که ظاهر جالبی به پولوشرت نمی‌دهند.

در حالت ایده‌آل ابتدا باید یک سوراخ دکمه بریده شده و سپس دوخته شود. در حالی که پیراهن‌های ایتالیایی گران‌قیمت اغلب دارای جادکمه‌هایی با دست هستند، پیراهن‌های یقه‌دار معمولاً فقط دارای سوراخ دکمه‌های دوخته شده با ماشین هستند.

آستین

اکثر پیراهن‌های یقه‌دار آستین کوتاه دارند، اما برخی از بانوان دوست دارند پولوهای آستین بلند بپوشند.  هر دو این پولوشرت‌ها زیبایی خاصی دارند. با این حال به شما پیشنهاد می‌دهیم که قبل از خرید پولوشرت زنانه اندازه آستین آن را در نظر بگیرید.

به طور معمول پولوشرت‌هایی با آستین بلند برای فصول سرد سال مانند پاییز و زمستان و پولوشرت‌های آستین کوتاه برای فصول گرم یعنی بهار و تابستان مناسب هستند.

به دنبال درزهای شانه نواری بگردید

برای اطمینان از طول عمر، یکی از مواردی که در یک تیشرت پولو باید به آن توجه کرد، درز شانه نواری است. درزهای شانه نواری یک پولوشرت به راحتی با نگاه کردن به داخل پیراهن روی درز قابل تشخیص است. به طور معمول برای حفظ شکل پیراهن با سایش و شستشوهای متعدد از تکه پارجه سفید روی شانه دوخته می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تیشرت زنانه

ماندگاری رنگ پولوشرت

آخرین نکته‌ای که در حین خرید پولوشرت باید در نظر داشته باشید، میزان ماندگاری رنگ آن است. البته تشخیص دوام رنگ پولوشرت کمی مشکل خواهد بود. در حقیقت تا زمانی که پیراهن را چند بار نشویید نمی‌توانید در خصوص میزان دوام آن نظر دهید. با این حال ترفندی برای پی بردن به کیفیت خوب رنگ کردن پولوشرت وجود دارد.

به سرآستین و یقه پولوشرت نگاه کنید و مطمئن شوید که رنگ آن با پیراهن تطابق دارد و از رنگ‌های مختلفی در آن استفاده نشده است. این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که هر چه رنگ یک تی‌شرت تیره‌تر باشد، زودتر محو می‌شود. بهترین گزینه تی‌شرت‌های سفید هستند که کهنگی را نشان نمی‌دهند.

پولوهای خود را از داخل به بیرون بشویید و مواظب لکه دئودرانت روی آن باشید. پولوهای ترکیبی برای مدت طولانی‌تری جدید به نظر می‌رسند، اما معمولاً روی پوست شما کمی خشن‌تر هستند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید پولوشرت زنانه توجه شما را به برترین مدل‌های برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این پولوشرت‌های زنانه از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


1پولوشرت زنانه رونی مدل ۳۲۱۱۰۰۰۳-۳۲

پولوشرت زنانه رونی مدل 32110003-32

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  – تهیه شده از ۶۵ درصد الیاف نخی و ۳۵ درصد پلی استر
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شودبا دمای کم اتوکشی شودخشکشویی نشوداز خشک کن استفاده نشوداز سفید کننده استفاده نشود
 • جزئیات
  – دارای خاصیت ضد لک و آنتی باکتریال- بهره گیری از فناوری نانو جهت جذب تعریق و جلوگیری از بوی ناخوشایند تعریق- نحوه بسته شدن توسط دو دکمه در قسمت جلو – ابعاد لباس برای سایز M برابر با :- قد پولوشرت برابر با ۶۰ سانتی متر – عرض لباس برابر با ۴۲ سانتی متر – طول سرشانه برابر با ۱۱ سانتی متر
 • کد کالای محصول
  ۳۲۱۱۰۰۰۳-gray
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2پولوشرت زنانه رونی مدل ۳۲۱۱۰۰۰۳-۱۱

پولوشرت زنانه رونی مدل 32110003-11

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  – تهیه شده از ۶۵ درصد الیاف نخی و ۳۵ درصد پلی استر
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شودبا دمای کم اتوکشی شودخشکشویی نشوداز خشک کن استفاده نشوداز سفید کننده استفاده نشود
 • جزئیات
  – دارای خاصیت ضد لک و آنتی باکتریال- بهره گیری از فناوری نانو جهت جذب تعریق و جلوگیری از بوی ناخوشایند تعریق- نحوه بسته شدن توسط دو دکمه در قسمت جلو
 • کد کالای محصول
  ۳۲۱۱۰۰۰۳-dark red
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3پولوشرت آستین کوتاه زنانه کیکی رایکی مدل BB02820-018

پولوشرت آستین کوتاه زنانه کیکی رایکی مدل BB02820-018

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کد کالای محصول
  BB02820-018
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کشور مبدا برند
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4پولوشرت آستین کوتاه زنانه کیکی رایکی مدل BB02819-307

پولوشرت آستین کوتاه زنانه کیکی رایکی مدل BB02819-307

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  تهیه شده از ۱۰۰ درصد الیاف نخی
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای کم اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  BB02819-307
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کشور مبدا برند
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5پولوشرت زنانه سولا مدل SL311000002-PURPLE

پولوشرت زنانه سولا مدل SL311000002-PURPLE

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  – تهیه شده از ۱۰۰ درصد پنبه
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شودبا دمای متوسط اتوکشی شودخشکشویی نشوداز خشک کن استفاده نشوداز سفید کننده استفاده نشود
 • جزئیات
  – قد پشت لباس برای سایز L برابر ۶۸ سانتی متر
 • کد کالای محصول
  SL311000002-PURPLE
 • کشور تولید کننده
  ایران
 • کشور مبدا برند
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6پولوشرت زنانه رونی مدل ۳۲۱۱۰۰۰۳-۲۷

پولوشرت زنانه رونی مدل 32110003-27

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  – تهیه شده از ۶۵ درصد الیاف نخی و ۳۵ درصد پلی استر
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شودبا دمای کم اتوکشی شودخشکشویی نشوداز خشک کن استفاده نشوداز سفید کننده استفاده نشود
 • جزئیات
  – دارای خاصیت ضد لک و آنتی باکتریال- بهره گیری از فناوری نانو جهت جذب تعریق و جلوگیری از بوی ناخوشایند تعریق- نحوه بسته شدن توسط دو دکمه در قسمت جلو – ابعاد لباس برای سایز M برابر با :- قد پولوشرت برابر با ۶۰ سانتی متر – عرض لباس برابر با ۴۲ سانتی متر – طول سرشانه برابر با ۱۱ سانتی متر
 • کد کالای محصول
  ۳۲۱۱۰۰۰۳-navy
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل گلدوزی ۱

پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل گلدوزی 1

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  تکه‌دوزی
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  گلدوزی شده جنس نخ پنبه رنگبندی سفید و آبی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9پولوشرت زنانه کریویت مدل B200

پولوشرت زنانه کریویت مدل B200

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  آلمان
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10پولوشرت آستین بلند زنانه اسمارا مدل IAN381452

پولوشرت آستین بلند زنانه اسمارا مدل IAN381452

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  سه ربع
 • یقه
  دکمه دار
 • طرح
  پلنگی
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  روزمره

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12پولوشرت زنانه کریویت مدل D200

پولوشرت زنانه کریویت مدل D200

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  آلمان
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13پولوشرت زنانه کریویت مدل FS95199

پولوشرت زنانه کریویت مدل FS95199

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی کمر
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14پولوشرت آستین کوتاه زنانه بی فور ران مدل BF-99124012

پولوشرت آستین کوتاه زنانه بی فور ران مدل BF-99124012

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • توضیحات جنس
  تهیه شده از الیاف نخی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل U700

پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل U700

مشخصات

 • جنس
  کتان
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  دکمه دار
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کشور تولید کننده
  آلمان
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16پولوشرت آستین بلند زنانه ال سی وایکیکی مدل W1LQ59Z8

پولوشرت آستین بلند زنانه ال سی وایکیکی مدل W1LQ59Z8

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • آستین
  بلند
 • یقه
  باز
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  ترکیه
 • کشور مبدا برند
  ترکیه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17پولوشرت آستین کوتاه زنانه آر اِن اِس مدل ۹۹-۱۱۰۲۱۷۲۴

پولوشرت آستین کوتاه زنانه آر اِن اِس مدل 99-11021724

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  چاپ
 • قد
  روی کمر
 • نوع لباس
  جذب
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18پولوشرت آستین کوتاه زنانه جین وست کد ۱۵۵۱۲۵۸ رنگ صورتی

پولوشرت آستین کوتاه زنانه جین وست کد 1551258 رنگ صورتی

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  روی کمر
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • توضیحات جنس
  جنس الیاف: ۷۲% نخ پنبه، ۲۸% پلی استر- نرمی و زبری: نرم- ضخامت: متوسط- جزئیات مدل: پارچه کشی، جلو یقه دکمه دار، دارای تکه دوزی، بند قابل جمع شدن پایین لباس
 • نگهداری
  نوع شستشو: دستی/ماشینی- نحوه شستشو: به صورت مجزا یا با رنگ‌های مشابه- ماکزیمم دمای شستشو: ۳۰ درجه سانتی‌گراد- ماکزیمم دمای اتوکشی: ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد
 • جزئیات
  کد محصول: ۲۲۲۳۷۵۴۴- یقه: برگردان- آستین: کوتاه- طرح: طرحدار- جنس پارچه: نخ‌پنبه- نحوه بسته‌شدن: دکمه- قواره: Fit (متناسب)- مناسب برای: بانوان- مناسب برای فصول: گرم- برند: Jeanswest- کشور مبدا برند: استرالیا
 • کشور مبدا برند
  استرالیا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19پولوشرت آستین کوتاه زنانه کرین مدل ۶۶۵۵۸۱

پولوشرت آستین کوتاه زنانه کرین مدل 665581

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل سه دکمه

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل ۰۰۰۴

پولوشرت آستین کوتاه زنانه مدل 0004

مشخصات

 • جنس
  پنبه تیپ لاکرا
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  دکمه دار
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی کمر
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  روزمره
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه این لباس پنبه لاکرا است. لاکرا نوعی الیاف است که خاصیت کشسانی به پارچه اضافه می کند. درداخل الیاف پنبه منافذی وجود دارد که باعث رد شدن هوا از میان بافت پارچه می شود،به همین دلیل این پارچه بهترین انتخاب برای فصول گرم سال است. پنبه و لاکرا سازگاری خوبی با هم دارند و ترکیب این دو با هم با کیفیت ترین پارچه پنبه را به وجود آورده است.قابلیت کشسانی بودن لاکرا باعث می شود تا سایز لباس بعد از شست و شو، تغییر نکند.
 • نگهداری
  شستشو در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد مجاز است.اتوکشی با حرارت حداکثر ۱۰۰ درجه سانتی گراد مجاز می باشد.به هیچ عنوان اتو را روی چاپ لباس نکشید.از خشک کن استفاده نکنید.از مواد سفید کننده استفاده نکنید.خشکشویی با مواد خاص مجاز است.هنگام شستشو، تیشرت را پشت و رو کنید تا چاپ یا گلدوزی لباس آسیب نبیند.
 • جزئیات
  یقه مردانه مدل نساجیدو دکمه
 • کد کالای محصول
  ۰۰۰۴

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22پولوشرت آستین کوتاه زنانه آر اِن اِس مدل ۴۳-۱۱۰۲۱۷۲۴

پولوشرت آستین کوتاه زنانه آر اِن اِس مدل 43-11021724

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  چاپ
 • قد
  روی کمر
 • نوع لباس
  جذب
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل ۵۶۷۸

پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل 5678

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی زانو
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  آلمان
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24پولوشرت آستین کوتاه زنانه جین وست مدل سرشانه افتاده کد ۱۵۵۱۱۸۴ رنگ صورتی

پولوشرت آستین کوتاه زنانه جین وست مدل سرشانه افتاده کد 1551184 رنگ صورتی

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  برگردان
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی کمر
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • توضیحات جنس
  جنس الیاف: ۶۵%پلی استر، ۳۵% نخ پنبه- نرمی و زبری: کمی زبر- ضخامت: کم
 • نگهداری
  نوع شستشو: دستی/ماشینی- نحوه شستشو: به صورت مجزا یا با رنگ‌های مشابه- ماکزیمم دمای شستشو: ۳۰ درجه سانتی‌گراد- اتوکشی: دارد- ماکزیمم دمای اتوکشی: ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد- امکان خشک‌شویی: دارد- امکان استفاده از سفیدکننده: ندارد
 • جزئیات
  یقه: برگردان- آستین: کوتاه- طرح: طرحدار- جنس پارچه: پلی‌استر- دکمه: دارد- قواره: Fit (متناسب)- مناسب برای: بانوان- مناسب برای فصول: گرم- برند: Jeanswest- کشور مبدا برند: استرالیا
 • کشور مبدا برند
  استرالیا

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل U700

پولوشرت آستین کوتاه زنانه اسمارا مدل U700

مشخصات

 • جنس
  کتان
 • آستین
  کوتاه
 • یقه
  دکمه دار
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • نوع لباس
  معمولی
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کشور تولید کننده
  آلمان
 • کشور مبدا برند
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلام آخر

خرید پولوشرت زنانه به هر بانوی خوش استایلی پیشنهاد می‌شود. در حقیقت وجود چند دست پولوشرت در کمد هر خانم ایرانی لازم و ضروری است. در این متن با توجه به محبوبیت بالای پولوشرت بین بانوان ایرانی و تنوع بالای آن‌ها راهنمای خرید پولوشرت را ارائه کردیم. برای خرید بهترین پولوشرت‌ها با برندهای متنوع به شما پیشنهاد می‌دهیم که به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کنید. این فروشگاه با پشتیبانی ۲۴ ساعته و امکان مرجوع کردن آن تا ۷ روز کاری خاطره‌ای شیرین از خرید را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مطلب قبلی۲۵ مدل دستگاه آبمیوه گیری برتر، ارزان و باکیفیت + خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ عطر زنانه برتر و محبوب مناسب برای هدیه به خانم ها + خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here