غالبا در تمام آشپزخانه‌ها دستگیره و دستمال آشپزخانه به چشم می‌خورد که به عنوان پرکاربردترین ملزومات آشپزخانه به شمار می‌رود و بدون وجود آن‌ نمی‌توان اغلب کارهای آشپزخانه را انجام داد. ازآنجا که آشپزخانه مهم‌ترین مکان منزل محسوب می‌شود، باید تلاش کرد که برای حفظ نظافت آن از لوازمی مانند دستمال استفاده کرد.

در گذشته دستمال‌های آشپزخانه در بازار فراوان نبودند، بلکه اغلب افراد در منزل با استفاده از پارچه‌های مناسب اقدام به طراحی و دوخت آن‌ها می‌کردند. اما امروزه تولیدی‌های فراوانی هستند که اقدام به طراحی و تولید دستمال‌ آشپزخانه در رنگ‌ها و کاربردهای گوناگون می‌کنند.

در حال حاضر، دستمال‌های آشپزخانه، در انواع جنس، سایز و رنگ در بازار یافت می‌شوند. این دستمال‌ها براساس نوع استفاده در اجناس و اندازه‌های مختلف طراحی و دوخته شده‌اند. اگر شما نیز برای استفاده‌های گوناگون در آشپزخانه، قصد خرید دستمال دارید، در ادامه لیست بیست  را همراهی نمایید تا بیشتر به انواع دستمال‌های آشپزخانه بپردازیم.

کاربرد دستمال آشپزخانه

همانطور که می‌دانیم وجود دستمال آشپزخانه یکی از ضروریات این مکان محسوب می‌شود که با کمک آن می‌توان به رعایت بهداشت و نظافت در محیط آشپزخانه کمک کرد. دستمال‌هایی که طراحی و دوخته می‌شوند، دارای کاربردهای گوناگونی هستند که به آن اشاره می‌نماییم.

جابجایی ظروف داغ

دستمال‌هایی که برای جابجایی ظروف داغ استفاده می‌شوند، باید دارای جنسی باشند که در برابر گرما مقاومت لازم را داشته باشند و دچار سوختگی نشوند. همچنین برای برداشتن ظروف داغ از روی اجاق گاز یا مایکروفر، از دستکش‌هایی که در بازار وجود دارند و جنس آن‌ها مقاوم در برابر گرما و حرارت است، نیز می‌توان استفاده کرد.

خشک کردن ظروف

پس از شستشوی ظروف، به‌منظور اینکه لکه‌های آب بر روی آن‌ها باقی نماند، می‌توان ظروف را خشک کرد و سپس در کابینت قرار داد. برای این کار باید از دستمال‌هایی که جنس نخی یا پنبه‌ای دارند استفاده کرد. به علت اینکه جنس پنبه‌ای دستمال علاوه‌بر آب‌گیری ظروف، تمام لکه‌ها را از روی ظروف پاک می‌کند و هیچ‌گونه پرزی بر جای نمی‌گذارد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بانکه

پاک کردن کانتر و میز آشپزخانه

برای اینکه بتوان همیشه آشپزخانه‌ای تمیز و منظم داشت، باید برای هر کار دستمالی مناسب و جداگانه تهیه کرد و کنار گذاشت. برای پاک کردن کانتر و میزی که در آشپزخانه قرار دارد، باید از دستمالی استفاده کرد که قادر باشد لکه‌ها را به‌سرعت پاک کرده و میز را تمیز کند.

نگهداری سبزی و نان در یخچال

ازآنجاکه سبزی‌ها ماندگاری کوتاه مدتی دارند و سریع پلاسیده می‌شوند، لازم است برای نگهداری از آن‌ها روش‌هایی به کار برد که ماندگاری آن‌ها را کمی بیشتر کرد. دستمال آشپزخانه در اینجا به کمک می‌آید و با قرار دادن سبزی‌ها داخل آن، می‌توان به مدت چند روز سبزی‌ها را به صورت تازه در یخچال نگهداری کرد.

نکات خرید دستمال آشپزخانه

همانطور که اشاره کردیم، دستمال آشپزخانه کاربردهای فراوانی در آشپزخانه دارد که لازم است هنگام تهیه دستمال، با توجه به نوع استفاده و کاربرد آن‌، به خرید پرداخت. اما زمان انتخاب دستمال، لازم است نکاتی مهم را مدنظر قرار داد تا خریدی رضایت‌بخش و اصولی را تجربه کرد.

جنس دستمال آشپزخانه

شاید بتوان مهم‌ترین عامل هنگام خرید دستمال‌های آشپزخانه را جنس آن‌ها به شمار آورد. زیرا جنس دستمال در طول عمر و میزان دوام آن تاثیر بسزایی دارد. برای آب‌گیری و یا خشک کردن ظروف یا میوه، باید دستمال‌های جنس پنبه‌ای انتخاب کرد که بسیار نرم و لطیف هستند و رطوبت را به‌خوبی جذب می‌کنند.

زمانی که افراد قصد تهیه دستمال برای تمیز کردن سطوح پرکاربرد از جمله کانتر یا میز داشته باشند، می‌توانند با خرید دستمال‌های کتان، اقدام به پاک کردن کثیفی‌ها و لکه‌زدایی نمایند. لازم به ذکر است که این دستمال‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و بی‌شماری هستند.‌

نوع دیگری از دستمال‌ها هستند که به عنوان میکروفایبر شناخته می‌شوند. این جنس از دستمال برای غبارروبی و تمیز کردن سطوح استفاده می‌شود. به دلیل دوام بالایی که این نوع داراست، بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

سایز دستمال آشپزخانه

هنگام خرید دستمال آشپزخانه همه سایزها قابل دسترس هستند. اما توصیه می‌شود به‌منظور افزایش کارایی دستمال‌ها، از خریدن دستمال‌های کوچک خودداری نمایید. به طور مثال برای خشک کردن ظروف یا پاک کردن سطوح، استفاده از دستمال سایز بزرگ، ظرفیت بیشتر خشک‌کنندگی و پاک‌کنندگی را داراست.

ضخامت دستمال آشپزخانه

دستمال‌های ضخیم از پارچه‌های مرغوب‌تری تولید می‌شوند و بالطبع دارای دوام و مقاومت مناسبی در برابر شستشو هستند و همچنین قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. اگر هنگام خرید دستمال آشپزخانه نوع ضخیم را تهیه نمایید، عمر دستمال‌ها طولانی‌تر می‌شود و دیرتر پاره یا خراب می‌گردند.

رنگ و طرح دستمال آشپزخانه

رنگ و طرح به عنوان عاملی مهم در خرید لوازم آشپزخانه به شمار می‌روند. به دلیل صرف زمان طولانی در آشپزخانه، لازم است دستمال‌های آن نیز دارای طرح و رنگ مناسب و زنده باشند که باعث ایجاد روحیه و شاد شدن فرد شوند.

همچنین لازم است دقت شود که رنگ و طرح مورد نظر، با سایر لوازم آشپزخانه به‌خوبی هماهنگ و سازگار شود. شاید در نگاه اول از نظر شما رعایت نکات ذکر شده موضوعی مهم نباشد، اما پس از خرید و استفاده از دستمال، به اهمیت آن پی می‌برید.

داشتن قسمت آویز دستمال آشپزخانه

برخی از دستمال‌های مورد استفاده در آشپزخانه، بخشی کوچک دارند که می‌توانند آن را آویزان کنند. این مزیت کمک می‌کند، دستمال‌ها همواره در دسترس باشند و در صورت ایجاد کثیفی یا لکه هنگام آشپزی، به فرد کمک کنند تا بتواند به‌سرعت محیط را تمیز کرده و از گسترش آلودگی و بی‌نظمی در آشپزخانه جلوگیری نماید.

نکات بهداشتی استفاده از دستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه که یکی از ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه به شمار می‌رود، هنگام آشپزی، نظافت و خشک کردن رطوبت بسیار کمک می‌کند. با استفاده از دستمال‌های مناسب، کارهای آشپزخانه راحت‌تر  وسریع‌تر انجام می‌شود.

از دستمال برای خشک کردن ظروف، تمیزکردن سطوح و داخل کابینت، پاک کردن میز و کانتر و همچنین برای جابجا کردن ظروف داغ و … استفاده می‌‌شود. اما برخی از خانه‌دارها برای انجام همه کارها از یک دستمال مشترک استفاده می‌کنند و سپس آن را در گوشه‌ای قرار داده و از آشپزخانه خارج می‌شوند.

لازم به ذکر است که استفاده از یک دستمال مشترک، کاری بسیار غیر بهداشتی است که باعث می‌شود کثیفی در آشپزخانه گسترش پیدا کرده و به دنبال آن بیماری‌های پوستی نیز ایجاد می‌شود. بارها متخصصان پوست درباره استفاده از دستمال‌های کثیف، هشدار بیماری حساسیت پوستی را داده‌اند.

بنابراین توصیه می‌شود از دستمال‌هایی با طرح یا رنگ‌های متفاوت استفاده نمایید و هر یک را صرفا مخصوص انجام دادن کاری خاص قرار دهید و به ‌هیچ عنوان از یک دستمال مشترک برای پاک کردن یا خشک‌ کردن سطوح متفاوت استفاده نشود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سبد میوه

نحوه شستشوی دستمال آشپزخانه

افرادی که به‌طور اصولی و تمیز در آشپزخانه کار می‌کنند، هر دستمال را مخصوص انجام کاری مشخص در نظر می‌گیرند. سپس بعد از استفاده اقدام به شستن و تمیز کردن آن می‌نمایند. برای اینکه بدانیم بهترین راه تمیز کردن دستمال آشپزخانه کدام است، باید ذکر کنیم دستمال‌ها براساس نوع استفاده، شستشو می‌شوند.

به این معنا که برای شستن دستمال‌هایی که جهت خشک کردن ظروف و میوه‌ها کاربرد دارند، هرگز نباید از مواد شوینده شیمیایی استفاده کرد. اما برای دستمال‌ سطوح که جهت پاک کردن کانتر و کابینت‌ها کاربرد دارند، می‌توان از مواد شوینده شیمیایی به همراه ماشین لباسشویی استفاده نمود.

همچنین دستمال‌هایی که هنگام پخت و پز در دسترس هستند و لکه روغن یا غذا روی آن‌ها وجود دارد، می‌توان با کمک سرکه سفید که شیمیایی نیست، آن‌ها را شستشو کرد. برای شستن دستمال‌ها بهتر است از آب ولرم استفاده شود که علاوه‌بر آسیب نرساندن به پارچه، به دستان فرد نیز صدمه وارد نشود.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید دستمال آشپزخانه توجه شما را به برترین مدل‌های برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این دستمال‌های آشپزخانه از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


1دستمال آشپزخانه مدل SKIP بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل SKIP بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  این محصول شامل ۶ عدد دستمال است که در رنگ بندی های متفاوت از هم به شما عرضه می شود.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر شیشه

دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر شیشه

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده برای سطوح شیشه ای- بدون نیاز به مواد شوینده- بدون ایجاد خط و خش- بدون جای گذاری پرز

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3دستمال آشپزخانه مدل خرگوشی بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل خرگوشی بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر ظروف

دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر ظروف

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده برای تمامی ظروف-قدرت جذب آب بالا-بدون ایجاد خط و خش

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5دستمال آشپزخانه ناژه مدل سطوح

دستمال آشپزخانه ناژه مدل سطوح

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال مکروفایبر ناژه مخصوص سطوحلطفا توجه داشته باشید جعبه دستمالهای میکرو فایبر فاقد سلفون و نوار آسان باز شو (ایزی اپن) تقلبی هستند و خاصیت الکترواستاتیک و جذب آب ندارند.کالای اصلی دارای سلفون و نوار آسان بازشو و هولوگرام و بارکد اصالت کالا بر روی جعبه میباشد.مزایاالیاف میکروفایبر ترکیبی از پلی استر و پلی آمید هستند قطر یک رشته از الیاف میکروفایبر تقریباً ۲۰ برابر کوچکتر است الیاف ابریشم و ۱۰۰ برابر کوچکتر از موی انسان می باشد.علت پاک کنندگی آنها در حالت خشک خاصیت الکترواستاتیک و در حالت تر شکست کششی سطحی مایعات و روغن می باشد.در الیاف پنبه ای هنگام حرکت دستمال روی سطوح جامع کثیفی ها و مایعات فقط به سطح الیاف متصل می‌شوند ولی در الیاف میکروفایبر کثیفی ها و مایعات داخل شکاف های کوچک الیاف آن جذب می گردند و تا هنگام شستشو از آن خارج نمی شوند.مزایابدون ایجاد حساسیت و بیماریهای پوستیتوانایی جذب آب تا ۷ برابر وزن خود بدون ایجاد خط و خش روی سطوحقدرت فوق‌العاده جذب کثیفی غبار و دوده روغن و گریس فقط با آبکمترین نیاز به مواد شیمیایی و کمک به حفظ محیط زیست

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل R06 مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل R06 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱ گرم
 • جنس
  ویسکوز
 • سایر توضیحات
  الیاف ویسکوز یا همان الیاف طبیعی، از عصاره پنبه و مواد سلولزی به دست می آیند و ضد الکتریسیته ساکن هستند و به هیچ عنوان حساسیت پوستی یا فصلی را تحریک نمیکنند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7دستمال آشپزخانه تن تاب مدل حوله ای مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه تن تاب مدل حوله ای مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  برای تضمین کیفیت لطفا به مارک تن تاب توجه فرمایید توانایی جذب آب تا ۷ برابر وزن خودبدون ایجاد خط و خشکمترین نیاز به مواد شویندهبسته شامل ۴ عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8دستمال آشپزخانه مدل میکروفایبر مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل میکروفایبر مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال میکروفایبرمناسب برای خشک و پاک کردن انواع سطوحمناسب گردگیریمناسب خشک کردن ظروفمناسب برای کنار سینکنرم و لطیف و بدون پرز

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9دستمال آشپزخانه ناژه کد najeh3 مجموعه ۳عددی

دستمال آشپزخانه ناژه کد najeh3 مجموعه 3عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  مخصوص سطوحمخصوص شیشهمخصوص خشک کردن ظروف

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10دستمال آشپزخانه آکورد کد ۴۱۵ رول ۲۰ عددی

دستمال آشپزخانه آکورد کد 415 رول 20 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸×۱۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • جنس
  ویسکوز
 • سایر توضیحات
  دستمال رول آکورد اصل ترکیهدستمال تمیزکننده جهت انواع سطوحبا قدرت جذب بالای آب ۱۰ برابر وزن خود آب جمع میکندقابل شستشو و استفاده چندبارهجذب فوق العاده مایعاتبه هیچ عنوان ردی به جا نمیگذاردمناسب برای گردگیری سطوحساخته شده از الیاف ویسکوز الیاف طبیعی با منشاچوب۲۰ قطعه در اندتزه ۲۷ در ۳۳صد در صد اورجینال

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11دستمال آشپزخانه مدل تنظیف مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه مدل تنظیف مجموعه ۴ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰ گرم
 • جنس
  پنبه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو گلدار مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو گلدار مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13دستمال آشپزخانه مدل تنظیف مدل ۳۰-۳۰ مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه مدل تنظیف مدل 30-30 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۷ گرم
 • جنس
  پنبه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14دستمال آشپزخانه مدل نانو خرگوشی بسته ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل نانو خرگوشی بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15دستمال نظافت آشپزخانه نانوکلین مدل آنتی باکتریال خشک بسته ۲۵ عددی

دستمال نظافت آشپزخانه نانوکلین مدل آنتی باکتریال خشک بسته 25 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷×۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • جنس
  ویسکوز

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16دستمال آشپزخانه میکرو فایبر کد ۰۱ بسته ۴ عددی

دستمال آشپزخانه میکرو فایبر کد 01 بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹ گرم
 • جنس
  میکروفایبر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17دستمال آشپزخانه مدل نخی مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل نخی مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۳×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  نخ
 • سایر توضیحات
  محصول به صورت پک سه تایی با ابعاد ۳۳×۳۰ در سه رنگ زیبا ارائه میگردد.قدرت آبگیری بسیار مناسبی دارد که امان خشک کردن انواع میوه و سبزی و ظروف آشپزخانه را فراهم می آورد.بدون پرز میباشد و این امر باعث ایجاد حداکثر رضایت هنگام مصرف میگردد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18دستمال آشپزخانه اگیس مدل گلدار بسته ۳ عددی

دستمال آشپزخانه اگیس مدل گلدار بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19دستمال آشپزخانه مهسان مدل نانو فایبر بسته ۲ عددی

دستمال آشپزخانه مهسان مدل نانو فایبر بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20دستمال آشپزخانه نالاندر مدل همه کاره میکرو فایبر

دستمال آشپزخانه نالاندر مدل همه کاره میکرو فایبر

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۸ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال آشپزخانه همه کاره میکرو فایبر یک دستمال آشپزخانه همه کاره هست که از جنس میکروفایبر بوده و از نوع حوله ای و با قدرت آبگیری بسیار بالایی دارد. بیشتر مصرف این دستمال ، در آشپزخانه می باشد و اغلب محصولاتی از جمله همین محصول که مخصوص آشپزخانه هستند ، کارایی بیشتری دارند. مانند آبگیری بالا ، از بین رفتن لکه هایی که بر روی دستمال ماندگار می شوند و…ویژگی های دستمال تمیز کننده تمام سطوح میکروفایبر :۱- دارای جنس نرم و لطیف .۲- دارای کاربرد چند منظوره .۳- از بین برنده سریع هرگونه آلودگی.۴ – از این دستمال می توان برای نظافت سطوح فلزی، پلاستیکی، سرامیکی و … استفاده کرد.این دستمال بدلیل نوع بافتی که دارد ، در هنگام تمیز کردن شیشه ها و سطوح هیچ گونه پرزی به جا نمی گذارد . این دستمال رنگ های زیبا و جذاب نیز می باشد .

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22دستمال آشپزخانه وایت اند وایت مدل W_GR_01_Pack_02 بسته دو تایی

دستمال آشپزخانه وایت اند وایت مدل W_GR_01_Pack_02 بسته دو تایی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۲۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  توجه:- برای نظافت فقط از دستمال کاملا آبگیری شده و بصورت مرطوب استفاده کنید.روش استفاده:- برای اولین بار دستمال را با مایع ظرفشویی یا پودر لباسشویی کاملا بشویید.- پس از آبکشی و آبگیری شروع به نظافت کنید.- برای شست و شوی دستمال ترجیحا از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنید.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل Striped بسته ۴ عددی

دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل Striped بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵×۴۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • جنس
  ویسکوز
 • سایر توضیحات
  الیاف ویسکوز یا همان الیاف طبیعی، از عصاره پنبه و مواد سلولزی به دست می آیند و ضد الکتریسیته ساکن هستند و به هیچ عنوان حساسیت پوستی یا فصلی را تحریک نمیکنند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24دستمال آشپزخانه مدل par600 بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل par600 بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸×۳۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  قابل شست و شورنگ ثابت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25دستمال آشپزخانه مدل T250 بسته ۴ عددی

دستمال آشپزخانه مدل T250 بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸×۲۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  قدرت جذب بالامناسب برای تمیز کردن سطوح بدون ایجاد خط و خش بروی سطوحدر ۴ رنگ متنوع

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جمع‌بندی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم منزل است که ضروری‌ترین وسیله آن، دستمال آشپزخانه به شمار می‌رود. دستمال‌های آشپزخانه کاربردهای گوناگونی دارند که با توجه به آن استفاده می‌شوند.

زمانی که از دستمال در آشپزخانه استفاده می‌شود، لازم است نکاتی بهداشتی را رعایت کرد و سپس با رعایت اصول بهداشتی آن‌ها را شستشو داد.  همچنین لازم است هنگام انتخاب و خرید دستمال نکاتی را رعایت کرد که علاوه‌بر ایجاد پاکیزگی در آشپزخانه، خریدی رضایت‌بخش و مقرون‌به‌صرفه را نیز تجربه کرد.

مطلب قبلی۲۵ مدل اسپری خوشبوکننده زنانه ماندگار و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدیراهنمای خرید بهترین تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here