غالبا در تمام آشپزخانه‌ها دستگیره و دستمال آشپزخانه به چشم می‌خورد که به عنوان پرکاربردترین ملزومات آشپزخانه به شمار می‌رود و بدون وجود آن‌ نمی‌توان اغلب کارهای آشپزخانه را انجام داد. ازآنجا که آشپزخانه مهم‌ترین مکان منزل محسوب می‌شود، باید تلاش کرد که برای حفظ نظافت آن از لوازمی مانند دستمال استفاده کرد.

در گذشته دستمال‌های آشپزخانه در بازار فراوان نبودند، بلکه اغلب افراد در منزل با استفاده از پارچه‌های مناسب اقدام به طراحی و دوخت آن‌ها می‌کردند. اما امروزه تولیدی‌های فراوانی هستند که اقدام به طراحی و تولید دستمال‌ آشپزخانه در رنگ‌ها و کاربردهای گوناگون می‌کنند.

در حال حاضر، دستمال‌های آشپزخانه، در انواع جنس، سایز و رنگ در بازار یافت می‌شوند. این دستمال‌ها براساس نوع استفاده در اجناس و اندازه‌های مختلف طراحی و دوخته شده‌اند. اگر شما نیز برای استفاده‌های گوناگون در آشپزخانه، قصد خرید دستمال دارید، در ادامه لیست بیست  را همراهی نمایید تا بیشتر به انواع دستمال‌های آشپزخانه بپردازیم.

کاربرد دستمال آشپزخانه

همانطور که می‌دانیم وجود دستمال آشپزخانه یکی از ضروریات این مکان محسوب می‌شود که با کمک آن می‌توان به رعایت بهداشت و نظافت در محیط آشپزخانه کمک کرد. دستمال‌هایی که طراحی و دوخته می‌شوند، دارای کاربردهای گوناگونی هستند که به آن اشاره می‌نماییم.

جابجایی ظروف داغ

دستمال‌هایی که برای جابجایی ظروف داغ استفاده می‌شوند، باید دارای جنسی باشند که در برابر گرما مقاومت لازم را داشته باشند و دچار سوختگی نشوند. همچنین برای برداشتن ظروف داغ از روی اجاق گاز یا مایکروفر، از دستکش‌هایی که در بازار وجود دارند و جنس آن‌ها مقاوم در برابر گرما و حرارت است، نیز می‌توان استفاده کرد.

خشک کردن ظروف

پس از شستشوی ظروف، به‌منظور اینکه لکه‌های آب بر روی آن‌ها باقی نماند، می‌توان ظروف را خشک کرد و سپس در کابینت قرار داد. برای این کار باید از دستمال‌هایی که جنس نخی یا پنبه‌ای دارند استفاده کرد. به علت اینکه جنس پنبه‌ای دستمال علاوه‌بر آب‌گیری ظروف، تمام لکه‌ها را از روی ظروف پاک می‌کند و هیچ‌گونه پرزی بر جای نمی‌گذارد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید بانکه

پاک کردن کانتر و میز آشپزخانه

برای اینکه بتوان همیشه آشپزخانه‌ای تمیز و منظم داشت، باید برای هر کار دستمالی مناسب و جداگانه تهیه کرد و کنار گذاشت. برای پاک کردن کانتر و میزی که در آشپزخانه قرار دارد، باید از دستمالی استفاده کرد که قادر باشد لکه‌ها را به‌سرعت پاک کرده و میز را تمیز کند.

نگهداری سبزی و نان در یخچال

ازآنجاکه سبزی‌ها ماندگاری کوتاه مدتی دارند و سریع پلاسیده می‌شوند، لازم است برای نگهداری از آن‌ها روش‌هایی به کار برد که ماندگاری آن‌ها را کمی بیشتر کرد. دستمال آشپزخانه در اینجا به کمک می‌آید و با قرار دادن سبزی‌ها داخل آن، می‌توان به مدت چند روز سبزی‌ها را به صورت تازه در یخچال نگهداری کرد.

نکات خرید دستمال آشپزخانه

همانطور که اشاره کردیم، دستمال آشپزخانه کاربردهای فراوانی در آشپزخانه دارد که لازم است هنگام تهیه دستمال، با توجه به نوع استفاده و کاربرد آن‌، به خرید پرداخت. اما زمان انتخاب دستمال، لازم است نکاتی مهم را مدنظر قرار داد تا خریدی رضایت‌بخش و اصولی را تجربه کرد.

جنس دستمال آشپزخانه

شاید بتوان مهم‌ترین عامل هنگام خرید دستمال‌های آشپزخانه را جنس آن‌ها به شمار آورد. زیرا جنس دستمال در طول عمر و میزان دوام آن تاثیر بسزایی دارد. برای آب‌گیری و یا خشک کردن ظروف یا میوه، باید دستمال‌های جنس پنبه‌ای انتخاب کرد که بسیار نرم و لطیف هستند و رطوبت را به‌خوبی جذب می‌کنند.

زمانی که افراد قصد تهیه دستمال برای تمیز کردن سطوح پرکاربرد از جمله کانتر یا میز داشته باشند، می‌توانند با خرید دستمال‌های کتان، اقدام به پاک کردن کثیفی‌ها و لکه‌زدایی نمایند. لازم به ذکر است که این دستمال‌ها دارای طرح‌ها و رنگ‌های متنوع و بی‌شماری هستند.‌

نوع دیگری از دستمال‌ها هستند که به عنوان میکروفایبر شناخته می‌شوند. این جنس از دستمال برای غبارروبی و تمیز کردن سطوح استفاده می‌شود. به دلیل دوام بالایی که این نوع داراست، بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

سایز دستمال آشپزخانه

هنگام خرید دستمال آشپزخانه همه سایزها قابل دسترس هستند. اما توصیه می‌شود به‌منظور افزایش کارایی دستمال‌ها، از خریدن دستمال‌های کوچک خودداری نمایید. به طور مثال برای خشک کردن ظروف یا پاک کردن سطوح، استفاده از دستمال سایز بزرگ، ظرفیت بیشتر خشک‌کنندگی و پاک‌کنندگی را داراست.

ضخامت دستمال آشپزخانه

دستمال‌های ضخیم از پارچه‌های مرغوب‌تری تولید می‌شوند و بالطبع دارای دوام و مقاومت مناسبی در برابر شستشو هستند و همچنین قیمت آن‌ها نیز بالاتر است. اگر هنگام خرید دستمال آشپزخانه نوع ضخیم را تهیه نمایید، عمر دستمال‌ها طولانی‌تر می‌شود و دیرتر پاره یا خراب می‌گردند.

رنگ و طرح دستمال آشپزخانه

رنگ و طرح به عنوان عاملی مهم در خرید لوازم آشپزخانه به شمار می‌روند. به دلیل صرف زمان طولانی در آشپزخانه، لازم است دستمال‌های آن نیز دارای طرح و رنگ مناسب و زنده باشند که باعث ایجاد روحیه و شاد شدن فرد شوند.

همچنین لازم است دقت شود که رنگ و طرح مورد نظر، با سایر لوازم آشپزخانه به‌خوبی هماهنگ و سازگار شود. شاید در نگاه اول از نظر شما رعایت نکات ذکر شده موضوعی مهم نباشد، اما پس از خرید و استفاده از دستمال، به اهمیت آن پی می‌برید.

داشتن قسمت آویز دستمال آشپزخانه

برخی از دستمال‌های مورد استفاده در آشپزخانه، بخشی کوچک دارند که می‌توانند آن را آویزان کنند. این مزیت کمک می‌کند، دستمال‌ها همواره در دسترس باشند و در صورت ایجاد کثیفی یا لکه هنگام آشپزی، به فرد کمک کنند تا بتواند به‌سرعت محیط را تمیز کرده و از گسترش آلودگی و بی‌نظمی در آشپزخانه جلوگیری نماید.

نکات بهداشتی استفاده از دستمال آشپزخانه

دستمال آشپزخانه که یکی از ضروری‌ترین لوازم آشپزخانه به شمار می‌رود، هنگام آشپزی، نظافت و خشک کردن رطوبت بسیار کمک می‌کند. با استفاده از دستمال‌های مناسب، کارهای آشپزخانه راحت‌تر  وسریع‌تر انجام می‌شود.

از دستمال برای خشک کردن ظروف، تمیزکردن سطوح و داخل کابینت، پاک کردن میز و کانتر و همچنین برای جابجا کردن ظروف داغ و … استفاده می‌‌شود. اما برخی از خانه‌دارها برای انجام همه کارها از یک دستمال مشترک استفاده می‌کنند و سپس آن را در گوشه‌ای قرار داده و از آشپزخانه خارج می‌شوند.

لازم به ذکر است که استفاده از یک دستمال مشترک، کاری بسیار غیر بهداشتی است که باعث می‌شود کثیفی در آشپزخانه گسترش پیدا کرده و به دنبال آن بیماری‌های پوستی نیز ایجاد می‌شود. بارها متخصصان پوست درباره استفاده از دستمال‌های کثیف، هشدار بیماری حساسیت پوستی را داده‌اند.

بنابراین توصیه می‌شود از دستمال‌هایی با طرح یا رنگ‌های متفاوت استفاده نمایید و هر یک را صرفا مخصوص انجام دادن کاری خاص قرار دهید و به ‌هیچ عنوان از یک دستمال مشترک برای پاک کردن یا خشک‌ کردن سطوح متفاوت استفاده نشود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سبد میوه

نحوه شستشوی دستمال آشپزخانه

افرادی که به‌طور اصولی و تمیز در آشپزخانه کار می‌کنند، هر دستمال را مخصوص انجام کاری مشخص در نظر می‌گیرند. سپس بعد از استفاده اقدام به شستن و تمیز کردن آن می‌نمایند. برای اینکه بدانیم بهترین راه تمیز کردن دستمال آشپزخانه کدام است، باید ذکر کنیم دستمال‌ها براساس نوع استفاده، شستشو می‌شوند.

به این معنا که برای شستن دستمال‌هایی که جهت خشک کردن ظروف و میوه‌ها کاربرد دارند، هرگز نباید از مواد شوینده شیمیایی استفاده کرد. اما برای دستمال‌ سطوح که جهت پاک کردن کانتر و کابینت‌ها کاربرد دارند، می‌توان از مواد شوینده شیمیایی به همراه ماشین لباسشویی استفاده نمود.

همچنین دستمال‌هایی که هنگام پخت و پز در دسترس هستند و لکه روغن یا غذا روی آن‌ها وجود دارد، می‌توان با کمک سرکه سفید که شیمیایی نیست، آن‌ها را شستشو کرد. برای شستن دستمال‌ها بهتر است از آب ولرم استفاده شود که علاوه‌بر آسیب نرساندن به پارچه، به دستان فرد نیز صدمه وارد نشود.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید دستمال آشپزخانه توجه شما را به برترین مدل‌های برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این دستمال‌های آشپزخانه از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

1دستمال آشپزخانه تن تاب مدل حوله ای مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه تن تاب مدل حوله ای مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  برای تضمین کیفیت لطفا به مارک تن تاب توجه فرمایید توانایی جذب آب تا ۷ برابر وزن خود بدون ایجاد خط و خش کمترین نیاز به مواد شوینده بسته شامل ۴ عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2دستمال آشپزخانه مدل SKIP بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل SKIP بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  این محصول شامل ۶ عدد دستمال است که در رنگ بندی های متفاوت از هم به شما عرضه می شود.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر شیشه

دستمال آشپزخانه ناژه مدل میکروفایبر شیشه

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده برای سطوح شیشه ای – بدون نیاز به مواد شوینده – بدون ایجاد خط و خش – بدون جای گذاری پرز

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5دستمال آشپزخانه اگیس مدل گلدار بسته ۳ عددی

دستمال آشپزخانه اگیس مدل گلدار بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6دستمال آشپزخانه پرسا مدل Ogips مجموعه۴ عددی

دستمال آشپزخانه پرسا مدل Ogips مجموعه4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7دستمال آشپزخانه ایکیا مدل RINNIG مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه ایکیا مدل RINNIG مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۴۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  نخ
 • سایر توضیحات
  تعداد : ۴ عدد زمینه دستمال ها سفید با خطوط خاکستری است هر دستمال دارای بندینک آویز است جنس محصول : ۱۰۰% نخی شست و شو در ماشین قابل اتو کشیدن خشک شویی نشود طراحی و کیفیت کمپانی ایکیا سوئد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل R06 مجموعه ۴ عددی

دستمال آشپزخانه ابراهیمی یزد مدل R06 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱ گرم
 • جنس
  ویسکوز
 • سایر توضیحات
  الیاف ویسکوز یا همان الیاف طبیعی، از عصاره پنبه و مواد سلولزی به دست می آیند و ضد الکتریسیته ساکن هستند و به هیچ عنوان حساسیت پوستی یا فصلی را تحریک نمیکنند

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9دستمال آشپزخانه مدل تکست-۰۲

دستمال آشپزخانه مدل تکست-02

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷×۳۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶ گرم
 • جنس
  نخ
 • سایر توضیحات
  دستمال تکست آشپزخانه مناسب برای داشتن آشپزخانه ای زیبا و کلاسیک است. نقاشی کار دست می باشد. جهت استفاده بر روی دستگیره فر،گاز،و آویز بالای سینگ.این دستمال قابل شستشو می باشد و دارای ثبات رنگ می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10دستمال آشپزخانه مزدا کد Mz01

دستمال آشپزخانه مزدا کد Mz01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال میکروفایبر مزدا قابلیت جذب آب تا ۷ برابر وزن خود عدم ایجاد خط و خش روی سطوح آنتی باکتری برند : مزدا قدرت پاک کنندگی سریع بدون ایجاد حساسیت و بیماری های پوستی دارای خاصیت الکترو استاتیک نظافت حتی بدون آب و مواد شوینده عمر طولانی و استفاده آسان عدم انتقال آلودگی به نقاط دیگر جهت تمیز کردن انواع چربی، دوده، بخار روغن، گردوغبار، سطوح چوبی، سرامیک، شیشه، آینه، ال سی دی، شیرآلات، کلیه سطوح آشپزخانه و اتومبیل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11دستمال آشپزخانه مزدا کد Mz01 بسته ۷ عددی

 دستمال آشپزخانه مزدا کد Mz01 بسته 7 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال میکروفایبر مزدا قابلیت جذب آب تا ۷ برابر وزن خود عدم ایجاد خط و خش روی سطوح آنتی باکتری برند : مزدا قدرت پاک کنندگی سریع بدون ایجاد حساسیت و بیماری های پوستی دارای خاصیت الکترو استاتیک نظافت حتی بدون آب و مواد شوینده عمر طولانی و استفاده آسان عدم انتقال آلودگی به نقاط دیگر جهت تمیز کردن انواع چربی، دوده، بخار روغن، گردوغبار، سطوح چوبی، سرامیک، شیشه، آینه، ال سی دی، شیرآلات، کلیه سطوح آشپزخانه و اتومبیل بسته ۷ عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12دستمال آشپزخانه مدل T250 بسته ۴ عددی

دستمال آشپزخانه مدل T250 بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸×۲۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  قدرت جذب بالا مناسب برای تمیز کردن سطوح بدون ایجاد خط و خش بروی سطوح در ۴ رنگ متنوع

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13دستمال آشپزخانه کد ۳۳ رول ۴۰ عددی

دستمال آشپزخانه کد 33 رول 40 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۵ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • سایر توضیحات
  دستمال رولی ۴۰ عددی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14دستمال آشپزخانه مدل خرگوشی بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل خرگوشی بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15دستمال آشپزخانه ناژه کد ۲۰۰۰۴ بسته ۳۶ عددی

دستمال آشپزخانه ناژه کد 20004 بسته 36 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲×۱۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ گرم
 • جنس
  پنبه
 • سایر توضیحات
  – دستمال نظافت با ضخامت متوسط – تنظیف با ۵۰ درصد پنبه و ۵۰ درصد پلی‌استر – تمیزکننده بدون ایجاد حساسیت پوستی – قدرت جذب مناسب – بافت مستحکم – خشک کننده – ابعاد بسته‌بندی ۱۱.۵ × ۱۲.۵ × ۱۳ سانتی‌متر – وزن بسته‌بندی ۱۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16دستمال آشپزخانه مدل نانو خرگوشی بسته ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل نانو خرگوشی بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17دستمال آشپزخانه مدل zanboori بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل zanboori بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴.۵×۳۵.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • جنس
  پنبه

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18دستمال آشپزخانه مدل میکروفایبر مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل میکروفایبر مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال میکروفایبر مناسب برای خشک و پاک کردن انواع سطوح مناسب گردگیری مناسب خشک کردن ظروف مناسب برای کنار سینک نرم و لطیف و بدون پرز

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19دستمال آشپزخانه کد mk419 بسته ۴ عددی

 دستمال آشپزخانه کد mk419 بسته 4 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸ گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  دستمال چد منظوره. قابلیت بالای جذب آلودگی و عدم انتقال آن از نقطه ای به نقطه دیگر. بدون نیاز به استفاده از مواد پاک کننده شیمیایی. قابلیت شستشوی مکرر با ماشین لباسشویی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو گلدار مجموعه ۳ عددی

دستمال آشپزخانه مدل حوله ای نانو گلدار مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21دستمال آشپزخانه مهسان مدل نانو فایبر بسته ۲ عددی

دستمال آشپزخانه مهسان مدل نانو فایبر بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  حوله‌ای

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22دستمال آشپزخانه مدل یزدی بسته ۶ عددی

دستمال آشپزخانه مدل یزدی بسته 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  نخ

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23دستمال آشپزخانه مهسان مدل ۲۰۱۴۴

دستمال آشپزخانه مهسان مدل 20144

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  قدرت آبگیری بالایی دارد و بافت آن نسبت به سایر محصولات میکروفایبر درشت‌تر بوده که باعث شده مقدار بیشتری آب جذب کند در سه رنگ آبی صورتی و سرخابی محصولی با بسته بندی جدید پاک کننده گرد و غبار ، چربی و رطوبت کلیه سطوح خشک کننده ای بسیار قوی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24دستمال آشپزخانه مدل microfiber

دستمال آشپزخانه مدل microfiber

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰×۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  دستمال میکروفایبر مخصوص سطوح بافته شده از الیاف ظریف و با کیفیت دارای خاصیت الکترواستاتیک ، بدون نیاز به مواد شوینده قدرت آبگیری بالا تا ۷ برابر وزن دستمال بدون نیاز به مواد شوینده و کمک به حفظ محیط زیست بدون ایجاد خط و خش بر روی سطوح بدون ایجاد حساسیت و بیماریهای پوستی قدرت فوق العاده جذب کثیفی ، غبار ، روغن فقط با آب

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25دستمال آشپزخانه کندو مدل magic بسته ۵ عددی

دستمال آشپزخانه کندو مدل magic بسته 5 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰×۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس
  پنبه
 • سایر توضیحات
  هر دستمال کندو ۷۰ سانتی متر طول و ۳۰ سانتی متر عرض دارد. به وجود نشان کندو دربسته بندی در هنگام دریافت محصول توجه کنید.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

جمع‌بندی

همانطور که در بالا اشاره کردیم، آشپزخانه یکی از مکان‌های مهم منزل است که ضروری‌ترین وسیله آن، دستمال آشپزخانه به شمار می‌رود. دستمال‌های آشپزخانه کاربردهای گوناگونی دارند که با توجه به آن استفاده می‌شوند.

زمانی که از دستمال در آشپزخانه استفاده می‌شود، لازم است نکاتی بهداشتی را رعایت کرد و سپس با رعایت اصول بهداشتی آن‌ها را شستشو داد.  همچنین لازم است هنگام انتخاب و خرید دستمال نکاتی را رعایت کرد که علاوه‌بر ایجاد پاکیزگی در آشپزخانه، خریدی رضایت‌بخش و مقرون‌به‌صرفه را نیز تجربه کرد.

مطلب قبلی۲۵ مدل کفش فوتسال برتر و باکیفیت با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل آسیاب نمک و فلفل ارزان و باکیفیت با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here