استفاده از سیستم های امنیتی در جامعه کنونی ما تبدیل به یک اصل حرفه ای برای تمام زمینه های شغلی شده است و تقریبا تمامی کارآفرینان و صاحبان مشاغل جهت کنترل نیروهای کاری و در دست گرفتن اوضاع حتی در مواقعی که خود در محل کارشان حضور ندارند، استفاده می کنند. البته بهره گیری از این مدل سیستم های امنیتی تنها در زمینه های کاری صورت نگرفته و بسیاری از مردم برای امنیت بیشتر خود در خانه هایشان نیز از دوربین مدار بسته استفاده می کنند.

با اینکه خرید دوربین مدار بسته بایستی با در نظر گرفتن دیگر اجزای مربوط به آن انجام شود، اما ما در این مطلب صرفا به توضیح نکاتی جهت انتخاب هرچه بهتر شما در خرید یک دوربین مناسب برای استفاده در سیستم مدار بسته مورد نظرتان می کنیم و در خصوص دیگر اجزای مربوط به آن بعدا برایتان صحبت خواهیم کرد؛ با لیست بیست تا انتهای مطلب همراه باشید.

آشنایی با انواع سیستم های مدار بسته

مدل آنالوگ

 • شاید بتوان گفت دوربین های آنالوگ یا همان CCTV اولین نسل از دوربین های مدار بسته هستند.
 • این مدل از دوربین ها امروزه تقریبا از رده خارج شده بحساب آورده می شوند.
 • سیستم های مدار بسته آنالوگی از قیمت ارزان و کیفیت محدودی برخوردار هستند.
 • اصولا از هر نوع دوربینی نمی توان در ساختار این مدل از سیستم ها بهره گرفت.

مدل دیجیتال

 • نسل جدیدتری از دوربین های مدار بسته بحساب آورده می شوند.
 • این نوع از سیستم های مدار بسته از کیفیت و قابلیت های اجرایی مهمی همچون امکان زوم در تصاویر ضبط شده برخوردار هستند.
 • ناگفته نماند به نسبت مدل قبل کاملا گرانقیمت هستند و می توان از آن ها جهت پوشش محیط های کوچک استفاده نمود.

مدل شبکه

 • دوربین IP یا همان تحت شبکه جزئی از این مدل محسوب می شوند.
 • این دوربین ها بیشتر مناسب استفاده در محیط های بزرگ و وسیع همچون سازمان ها و ارگان ها هستند.
 • دیتای بدست آمده از لحظه به لحظه فعالیت دوربین از طریق کابل شبکه به فضای ذخیره سازی مورد نظر شما ارسال می گردد.
 • ناگفته نماند قیمت بهره گیری از این مدل سیستم های مدار بسته نیز زیاد است!

نکات مهم هنگام خرید دوربین مدار بسته

انتخاب نوع

اولین نکته در خصوص خرید دوربین مدار بسته توجه به نوع آن است که برای این منظور ما در بخش قبلی برایتان توضیح دادیم که شما می توانید از میان سه مدل آنالوگ، دیجیتال و شبکه که البته این ها انواع سیستم های مدار بسته محسوب می شوند یکی را انتخاب نموده و با توجه به انتظارات خود به دنبال خرید دوربینی مناسب برای استفاده در حلقه هر یک از این سیستم ها نمایید.

مشخصه های ظاهری

منظورمان از مشخصه های ظاهری در واقع همان اندازه و وزن دوربین است که باید شما با توجه به کوچکی و بزرگی مکان قابل نصب در خصوص آن تصمیم گیری فرمایید. ناگفته نماند اگر قرار است از دوربین مدار بسته خود بصورت مخفی در محل کار و یا خانه تان استفاده کنید، بایستی دوربین شما از اندازه و وزنی کوچک برخوردار باشد تا بتوان آن را راحت تر مخفی نمود.

حافظی داخلی و جانبی

مورد بعدی در انتخاب دوربین مدار بسته توجه به حافظه داخلی و جانبی آن است که بایستی با در نظر گرفتن میزان زمان فعالیت دوربین بصورت ۲۴/۷ (۷ روز هفته بصورت ۲۴ ساعت) و همچنین رزولوشن تصویری آن در این خصوص اقدام نمایید. ناگفته نماند برخی از دوربین ها تنها از حافظه داخلی و برخی دیگر از قابلیت درج کارت های حافظه با حداکثر ظرفیت خاصی می باشند.

نوع حسگر تصویر

از دیگر موارد مهم در انتخاب و خرید دوربین مدار بسته توجه به نوع حسگر تصویر آنان است که می توان بطور کلی از ۲ نوع: CMOS و CCD باشد. لازم به ذکر است از نوع اول بیشتر دوربین های دیجیتالی و شبکه ای استفاده می کنند و از نوع دوم بر روی مدل های آنالوگی بهره گیری می شود.

نوع اتصال

در هنگام خریدتان این نکته مهم را نیز باید مشخص کنید که بالاخره طالب خرید دوربین مدار بسته با چه نوع اتصالی هستید؟! منظورمان از اتصال در واقع سیمی یا بدون سیم (وایرلس و یا Wi-Fi است) وصل شدن دوربین به دستگاه گیرنده شما خریداران عزیز است. امروزه خرید دوربین های بی سیم در بازار از رونق بالایی برخوردار می باشد.

رزولوشن دوربین

هر موقع که درصدد خرید هر نوع دوربینی برای خود بودید یادتان باشد توجه به کیفیت یا همان رزولوشن تصویر خروجی از محصول باید برایتان حائز اهمیت باشد. این مهم در هنگام خرید و انتخاب دوربین های مدار بسته از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ زیرا چنانچه دوربین شما فاقد کیفیت لازم باشد، یقینا از تصاویر ضبط شده آن نیز نمی توان به وقت ضرور استفاده کرد!

قابلیت های حرکتی دوربین

از دیگر فاکتورهای اساسی و مهم در خرید دوربین مدار بسته توجه به قابلیت های حرکتی آن است که می تواند بصورت عمومی یا Tilt و یا بصورت افقی یا Pan باشد. یادتان باشد چنانچه بودجه لازم برای خرید دوربینی مجهز به این قابلیت های حرکتی را نداشتید، حتما باید از آن در زاویه دیدی مناسب در مکانی که برایش در نظر گرفته اید، استفاده کنید.

دید در شب

حقیقتش را بخواهید دوربینی که تنها در روز کار کند و با تاریک شدن هوا و نبود منبع روشنایی لازم دیگر قادر به ضبط فیلم و تصویر از وقایع پیرامون خود نباشد؛ مُفتش هم گران است! پس حتی القمدور سعی کنید برای افزایش ضریب ایمنی محل زندگی و کار خود از دوربین هایی استفاده کنید که مجهز به این قابلیت هستند و از طریق مادون قرمز تصاویر محیط تاریک را نیز برایتان ثبت و ضبط می نمایند.

امکان ضبط صدا

اینکه شما بخواهید بر روی تصاویر ضبط شده خود از صدا نیز برخوردار باشید و یا خیر، نکته ای است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید. زیرا برخی از دوربین ها بصورت فابریک از این امکان برخوردار بوده و برخی دیگر از قابلیت نصب و استفاده میکروفون بر روی خود برخوردارند و برخی دیگر اصلا به دلیل مدل پایین خود فاقد این امکان می باشند.

سرعت شاتر و فیلمبرداری

به سرعت بسته شدن شاتر و همچنین سرعت فیلمبرداری دوربین مدار بسته مورد نظرتان هم توجه لازم را داشته باشید. اگر خواهان این هستید که تصاویر شما با میزان روشنایی هرچه بیشتری از سوی دوربینتان ثبت و ضبط شوند، بهتر است سرعت شاتر دستگاه شما کم باشد.

در خصوص سرعت فیلمبرداری نیز باید حواستان را جمع کنید و مدلی را خریداری کنید که با ثبت فریم های متعدد در ثانیه باعث ایجاد کندی در جریان حرکت رو به جلوی فیلم برایتان نشود.

حداقل میزان روشنایی

حداقل میزان روشنایی در اصل کمترین مقدار نوری است که یک دوربین می تواند در حضور آن اقدام به تصویربرداری و ضبط فیلم نماید. لازم به ذکر است که این پارامتر برحسب Lux بیان شده و هرجه عدد مربوط به آن کمتر باشد، بدان معنی است که محصول انتخابی شما در شرایطی با نور کمتر قابل استفاده برایتان می باشد.

شرایط محیطی

اینکه قرار است از دوربین مدار بسته خود در محیط های سرپوشیده و یا بی سقف استفاده کنید نیز از دیگر نکات مهمی است که باید در حین انجام فرآیند انتخاب و خریدتان به آن اهمیت دهید. معمولا دوربین هایی که در محیط های آزاد و بیرون از خانه و محل کار مورد استفاده قرار می گیرند، باید از مقاومت بالایی در برابر گرد و غبار، باد، رطوبت و همچنین ضربه برخوردار باشند.

سازگاری با سیستم عامل

یکی دیگر از پارامترهای حائز اهمیت برای خرید دوربین مدار بسته توجه به سازگاری آن با انواع مختلفی از سیستم عامل های اندروید، آی او اس، لینوکس، ویندوز و غیره می باشد که باید به این مورد نیز گوشه چشمی داشته باشید.

منبع تغذیه

به منبع تغذیه دوربین مدار بسته خود نیز توجه لازم را داشته باشید! دوربین شما می تواند انرژی مورد نیاز خود را از طریق باتری های شارژی و یا بصورت سیمی و از طریق برق شهری تامین نماید. توجه به سهولت تغذیه آسان این نوع از محصولات الکتریکی از اهمیت بالایی برای هر خریداری برخوردار است.

قابلیت زوم

اینکه دوربین شما در سیستم مدار بسته تان از قابلیت زوم نیز برخوردار باشد کلی حُسن ها برایتان دارد. اینطوری به راحتی می توانید بر روی فعالیت دیگر اعضای خانواده و یا زیردستان خود در محیط زندگی و یا محل کار خود اشراف دقیق داشته باشید. ناگفته نماند میزان بزرگنمایی دوربین نیز از جمله نکاتی است که باید به آن توجه داشت.

قیمت دوربین مدار بسته

بی اغراق تمامی نکات گفته شده در این مطلب از جمله عوامل موثر و تاثیرگذار بر روی قیمت دوربین مدار بسته بحساب آورده می شوند. باز با این حال توصیه می کنیم در هنگام خرید خود به موارد دیگری همچون برند تولید کننده، گارانتی محصول، دستگاه مناسب ضبط کننده و دیگر نکاتی از این دست نیز توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید در قبال پولی که هزینه می کنید از دوربینی باکیفیت برخوردار شوید.

راهنمای نگهداری از دوربین مدار بسته

 • جهت افزایش طول عمر دوربین مدار بسته خود حتما پیش از استفاده کردن از آن به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای دوربین بپردازید.
 • سعی کنید در محیط های باز دوربینتان را در جاهایی قرار دهید که به دور از نور مستقیم خورشید باشد؛ زیرا حرارت خورشید خصوصا در ظهرها که از گرمای بیشتری برخوردار است و به مرور زمان بر روی عملکرد دستگاه شما تاثیرات مخربی خواهد گذاشت. ناگفته نماند در مقابل گرما، عامل سرما نیز می تواند عملکرد دستگاه شما را با مشکل مواجه سازد.
 • در خصوص دوربین های کابلی یادتان باشد در بازه های زمانی منظم اقدام به بررسی سالم بودن کابل های متصل به دوربین کنید چرا که پوسیدگی در کابل ها می تواند باعث عدم ارسال تصاویر باکیفیت از آن گردد.
 • هر از چند گاهی به تمیزی لنز دوربین خود پرداخته و اجازه نشستن کثیفی و آلودگی بر روی لنز آن را ندهید.
 • بدنه دوربین مورد نظر خود را بررسی کنید تا دچار شکستگی و یا زنگ زدگی نشده باشد.
 • حتما از دوربین هایی در محیط های بیرون از فضاهای امن داخلی استفاده کنید که ضد آب باشد و جهت جلوگیری از برخوردار صاعقه نیز از پایه های فلزی برای نصب دوربین در ارتفاع استفاده نکنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید دوربین مدار بسته توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این دوربین های مدار بسته از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


1دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه اسفیورد مدل Y335

دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه اسفیورد مدل Y335

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  اتصال بی سیم WIFI 802.11b/g/n
 • نوع حسگر تصویر
  CCD
 • مشخصات حسگر تصویر
  GC2053
 • فاصله کانونی
  ۳.۶ میلی‌متر
 • محدوده دیافراگم
  F2.0
 • رزولوشن‌های تصویر
  FULL HD 1920×1080
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۲۴ فریم
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ۴ برابر
 • زاویه دید
  ۸۵ درجه
 • حداقل نور
  ۰.۱ LUX
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  سیستم دید در تاریکی مطلق سیاه و سفید و رنگی تا ۱۵ متر
 • مشخصات میکروفن
  خازنی با برد ۳۰ متر مربع
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  کارت میکرو اس دی تا ۱۲۸ گیگابایت
 • فرمت‌های ویدیویی
  +H264
 • فرکانس
  ۸۰۲.۱۱b/g/n
 • پروتکل‌ها
  TCP/IP – RSTP- ONVIF- etc
 • منبع تغذیه
  سرپیچ لامپ با پایه E27- ولت ۲۲۰
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  اندروید ، IOS، ویندوز
 • اقلام همراه
  سرپیچ لامپی برای نصب ، پیچ و رول پلاک ، سوزن مخصوص ریست دستگاه ، دفترچه راهنما
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  امکان استفاده از ۱۶دوربین همزمان بر روی یک گوشی موبایلتوانایی اشتراک گذاری تصویر دوربین بر روی ۱۰ گوشی موبایلسیستم تعقیب هدف با قابلیت گردش خودکار بسمت سوژهسیستم دزدگیر با قابلیت تشخیص حرکت و صدای آژیرامکان ذخیره تصاویر تا ۳۰ روز با میکرو اس دی ۱۲۸ گیگابایتیاعلام هشدار دزدگیر بر روی کوشی موبایل بصورت نوتیفیکیشنهمراه با ویدئو آموزش نصب و راه اندازی بصورت کامل

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2دوربین بیسیم مداربسته تحت شبکه مدل v380

دوربین بیسیم مداربسته تحت شبکه مدل v380

مشخصات

 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  بیسیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • نوع لنز
  FuLL-HD 1080
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  ۱۲۸
 • منبع تغذیه
  ۲۲۰ شهری
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  اندروید و ios
 • اقلام همراه
  سرپیج پیچ و رول پلاک
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  مشخصات دوربین لامپی چرخشی بیسیمنوع: دوربین بیسیمبرنامه: v380وضوح تصویر : ۱۰۸۰P (Full-HD)لنز (میلی متر): ۳.۶ میلی مترسنسورتصویر : CMOSلنز دوربین : ۲ مگاپیکسلدارای میکروفون و اسپیکر صدای دوطرفهدزدگیر : داردفرمت فشرده سازی ویدئو: H.264سرپیچ مورد استفاده: E27اتصال: بیسیمپشتیبانی حافظه: ساپورت رم تا ۱۲۸ گیگچرخش : ۳۶۰° (افقی) /۹۰° (عمودی)ضدآب و گردوغبار : دارددید در شب :مادون قرمز + LED تمام رنگینرم افزار تلفن همراه: Android/iosاندازه : ۱۵۰×۶۵ میلی متروزن : ۲۸۰ گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3دوربین مداربسته تحت شبکه مدل بیبی V380PRO

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل بیبی V380PRO

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x120x120 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  با وای فای
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  شیار کارت حافظه
 • منبع تغذیه
  ۱۲ ولت ۲ آمپر
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  دوربین بیبی V380PRO دارای کیفیت تصویر عالی و چرخش ۳۶۰ درجه و همینطور دارای اپلیکیشن قابل نصب در تلفن همراه برای کنترل است – استفاده از رم تا ۱۲۸ گیگ

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4دوربین مداربسته تحت شبکه مدل SQT V380

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل SQT V380

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  شیار کارت حافظه
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ۳۰ برابر
 • منبع تغذیه
  ۱۲ولت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5دوربین مداربسته تحت شبکه مدل  چرخشی

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل  چرخشی

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  بی سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CCD
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل ۲k pro

دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل 2k pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۲x122x78 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۴۹ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  بی سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت ۲ آمپر
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  برند: Xiaomiمدل: MJSXJ06CMنوع اتصال: بی سیمولتاژ ورودی: ۵ ولتجریان ورودی: ۲ آمپرزاویه نمایش: ۳۶۰ درجهزاویه دید لنز: ۱۱۰ درجهرزولوشن: (۲K (1296pxمجهز به لنز ۳ مگاپیکسل با گشادگی F1.4دارای اسلات کارت حافظه داخلی Micro SD با قابلیت پشتیبانی تا ۳۲GBقابلیت ذخیره سازی اطلاعات از طریق: NAS Storage و Cloud Storageپشتیبانی از کدک H.265 برای ذخیره سازی زمان طولانی ترقابلیت تشخیص حرکتقابلیت تشخیص چهرهدارای میکروفونقابلیت ضبط صداقابلیت تشخیص صدای گریه نوزادامکان برقراری ارتباط دو طرفهدید در شبسازگار با اندروید ۴.۴ و iOS 9.0 و بالاتروایرلس: Wi-Fi IEEE802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz / 5GHzنسخه بلوتوث: ۴.۲

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7دوربین مداربسته تحت شبکه مدل V380 WarmLight

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل V380 WarmLight

مشخصات

 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  دام
 • نوع اتصال
  بی‌سیم و باسیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت بزرگنمایی دیجیتال
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  – برابر
 • میزان بزرگنمایی دیجیتال
  ۴ برابر
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  دید در شب رنگی
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  ۱۲۸ گیگابایت
 • گواهینامه‌ ها
  دارای استاندارد IP66
 • منبع تغذیه
  آداپتور
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  شیار کارت حافظه تا ۱۲۸ گیگابایتصدای دو طرفهچرخش افقی ۳۳۰ درجه و عمودی ۹۰ درجهبرنامه انتقال تصویر V380هشدار تشخیص انسانهمراه آداپتور، دفترچه راهنما و پیچ و رولپلاکدارای استاندارد IP66

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8دوربین مداربسته تحت شبکه مدل بیبیV380PRO

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل بیبیV380PRO

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x120x120 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۸۷ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  با وای فای
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • منبع تغذیه
  ۲۲۰ ولت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9دوربین مداربسته بیسیم تحت شبکه آیریور مدل Q16S-F 2MP

دوربین مداربسته بیسیم تحت شبکه آیریور مدل Q16S-F 2MP

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳۰×۷۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • مشخصات حسگر تصویر
  ۲MP
 • فاصله کانونی
  ۳.۶MM میلی‌متر
 • رزولوشن‌های تصویر
  FULL HD 1920x1080P
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۳۰F/S
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • زاویه دید
  ۱۵۵ درجه
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  تکنولوژی دید در شب رنگی با ترکیب پرژکتور های مادون قرمز و SMD در تاریکی مطلق می تواند تصویر شفاف و رنگی در اختیار شما قرار دهد .
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  میکرو اس دی کارت تا ۱۲۸ گیگا بایت
 • فرمت‌های ویدیویی
  H.265
 • مدیریت
  نرم افزار V380 PRO قابل دسترسی در گوگل پلی ، app store برای کلیه گوشیهای موبایل اندروید و اپل ، دسترسی از طریق رایانه و لپ تاپ
 • استانداردها
  CE-FCC
 • منبع تغذیه
  اتصال به هولدر E27 لامپ ( برق ۲۲۰ ولت شهری )
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  اندروید ، IOS ، ویندوز ، MAC
 • اقلام همراه
  هولدر E27 ، پیچ و رول پلاک ، دفترچه راهنما
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  دید در شب رنگی ، سنسور حساس به حرکت ، مکالمه دوطرفه ، ضبط صدا و تصویر بر روی مموری

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10دوربین مداربسته تحت شبکه بوش مدل NDP-7512-Z30K

دوربین مداربسته تحت شبکه بوش مدل NDP-7512-Z30K

مشخصات

 • وزن
  ۳۲۰۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  دام
 • نوع اتصال
  باسیم (LAN)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • نوع لنز
  ۲.۳۵ مگاپیکسل
 • محدوده دیافراگم
  ۱/۲.۸
 • محدوده سرعت شاتر
  ۳۰ ثانیه
 • رزولوشن‌های تصویر
  ۱۰۸۰p HD 1920 x 1080720p HD 1280 x 7201.3 MP 5:4 (cropped) 1280x 1024D1 4:3 (cropped) 704 x 480640x 480 640 x 480432p SD 768 x 432288p SD 512 x 288144p SD 256 x 144
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۱/۱sec to 1/30,000sec (22 steps)
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت بزرگنمایی اپتیکال
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ۳۰ برابر
 • میزان بزرگنمایی دیجیتال
  ۱۲ برابر
 • زاویه دید
  ۲.۳°to64.7°
 • حداقل نور
  ۰.۰۰۰۸
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  ارائه تصاویر رنگی تا لوکس نوری ۰.۰۰۷۷ارائه تصاویر تک رنگ تا لوکس نوری ۰.۰۰۰۸
 • مشخصات میکروفن
  ۱x mono line in, 1x mono line out
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  قابلیت اضافه نمودن SD CARD تا ظرفیت ۲ ترابایت
 • فرمت‌های ویدیویی
  H.265, H.264, M-JPEG
 • پروتکل‌ها
  IPv4, IPv6, UDP, TCP, HTTP, HTTPS, RTP/RTCP, IGMP V2/V3, ICMP, ICMPv6, RTSP, FTP, ARP, DHCP, APIPA (Auto-IP, link local address), NTP (SNTP), SNMP (V1, V3, MIB-II), 802.1x, DNS, DNSv6, DDNS (DynDNS.org, selfHOST.de, noip.com), SMTP, iSCSI, UPnP (SSDP), DiffServ (QoS), LLDP, SOAP, Dropbox™, CHAP, digest authentication
 • امنیت
  UL 62368-1EN 62368-1EN 60950-1CAN/CSA-C22.2 No. 62368-1-14IEC 62368-1 Ed.2IEC 60950-1 Ed.2IEC 60950-22 Ed.2
 • منبع تغذیه
  ۲۳۰VAC in, 24VAC out

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11دوربین مداربسته تحت شبکه اسفیورد مدل Z221

دوربین مداربسته تحت شبکه اسفیورد مدل Z221

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  اتصال بی سیم WIFI:802.11b/g/n
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • سایز حسگر تصویر
  ۱/۴
 • مشخصات حسگر تصویر
  ۳.۰MPX CMOS
 • نوع لنز
  HD LENS
 • فاصله کانونی
  ۳.۶ میلی‌متر
 • محدوده دیافراگم
  F1.6
 • رزولوشن‌های تصویر
  FULL HD 10920×1080
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۱۶فریم
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت چرخش Tilt
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ندارد برابر
 • میزان بزرگنمایی دیجیتال
  ۴ برابر
 • زاویه دید
  ۸۵ درجه
 • حداقل نور
  ۰.۱LUX
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  دید در شب هوشمند در تاریکی مطلق ۲۰ تا ۳۰ متر مربع۸LED infrared Light
 • مشخصات میکروفن
  خازنی با برد ۳۰ مترمربع G.711/G.726
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  کارت میکرو اس دی تا ۱۲۸ گیگابایت
 • فرمت‌های ویدیویی
  H264 SMART
 • فرکانس
  WIFI:802.11b/g/n
 • پروتکل‌ها
  TCP/IP , RSTP , ONVIF , etc
 • امنیت
  مجهز به وایفای نسل چهار
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت ۱.۵ آمپر DC
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  اندروید ، iOS ، ویندوز
 • اقلام همراه
  پایه دیواری، پیچ و رول پلاک ، آداپتور مخصوص ، کابل اتصال دوربین به آداپتور ، دفترچه راهنمای فارسی
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  قابلیت اتصال به دستگاه ضبط تصویر NVR برند های مختلف از جمله هایک ویژن و داهوا- دارای پورت LAN برای اتصال به دستگاه های ضبط تصویر و اتصال به مودم به صورت کابلی. امکان ایجاد دسترسی به نرم افزار موبایل برای ۱۰ نفر و امکان مشاهده تصویر ۱۶ دوربین سری Z بر روی یک گوشی موبایل ، همچنین این دوربین هوشمند دارای تکنولوژی تشخیص انسان می باشد.

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12دوربین مداربسته تحت شبکه مدل ۳۳۴۶

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل 3346

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  برق

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا مدل DH-IPC-HFW2230S-S-S2

دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا مدل DH-IPC-HFW2230S-S-S2

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بولت
 • نوع اتصال
  باسیم (LAN)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • فاصله کانونی
  ۴ میلی‌متر
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  ۲۵۶
 • فرمت‌های ویدیویی
  H265+
 • منبع تغذیه
  ۱۲V DC/PoE

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14دوربین مداربسته آنالوگ سامسونگ مدل SCC-B5368P

دوربین مداربسته آنالوگ سامسونگ مدل SCC-B5368P

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  دام
 • نوع اتصال
  باسیم (BNC)
 • مشخصات اتصال
  BNC
 • نوع حسگر تصویر
  CCD
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت بزرگنمایی دیجیتال
 • منبع تغذیه
  ۱۲V 2A (داخل جعبه وجود ندارد)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل Mi C200

دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل Mi C200

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نوع حسگر تصویر
  PIR
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  ۵VDC2A

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم اسفیورد مدل Z240

دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم اسفیورد مدل Z240

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۶ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • مشخصات اتصال
  اتصال بی سیم WIFI:802.11b/g/n
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • سایز حسگر تصویر
  ۱/۴
 • مشخصات حسگر تصویر
  ۲.۰MPX CMOS
 • فاصله کانونی
  ۳.۶-۱۲mm میلی‌متر
 • رزولوشن‌های تصویر
  FULL HD 10920×1080
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۱۶
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ۴ برابر برابر
 • میزان بزرگنمایی دیجیتال
  ۱۰ برابر برابر
 • زاویه دید
  ۸۵ درجه
 • حداقل نور
  ۰.۱LUX
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  دید در شب هوشمند در تاریکی مطلق ۲۰ تا ۳۰ متر مربع۱۰LED infrared Light
 • مشخصات میکروفن
  خازنی با برد ۳۰ مترمربع G.711/G.726
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  کارت میکرو اس دی تا ۱۲۸ گیگابایت
 • فرمت‌های ویدیویی
  H264 SMART
 • فرکانس
  WIFI:802.11b/g/n
 • پروتکل‌ها
  TCP/IP , RSTP , ONVIF , etc
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت ۲ آمپر DC
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  اندروید ، iOS ، ویندوز
 • اقلام همراه
  پایه دیواری، پیچ و رول پلاک ، آداپتور مخصوص ، کابل اتصال دوربین به آداپتور ، دفترچه راهنمای فارسی
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  دوربین های اصلی اسفیورد مدل Z240 با زبان فارسی و لوگو SFIORD بر روی دوربین و جعبه مخصوص با نام و نشان اسفیورد و دفترچه راهنمای فارسی می باشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17دوربین مداربسته تحت شبکه بوش مدل NBE-5503-AL

دوربین مداربسته تحت شبکه بوش مدل NBE-5503-AL

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۰x90x270 میلی‌متر
 • وزن
  ۶۷۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بولت
 • نوع اتصال
  باسیم (LAN)
 • مشخصات اتصال
  LAN
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • سایز حسگر تصویر
  ۱/۲.۹
 • مشخصات حسگر تصویر
  ۱/۲.۹inch CMOS
 • نوع لنز
  ۵.۳ مگاپیکسل
 • فاصله کانونی
  ۲.۷-۱۲mm میلی‌متر
 • محدوده سرعت شاتر
  ۳۰ ثانیه
 • رزولوشن‌های تصویر
  ۵MP (16:9) 3072 x 1728Upright mode 5MP 1728 x 30724MP (16:9) 2688 x 1512Upright mode 4MP 1512 x 26883MP (16:9) 2304 x 1296Upright mode 3MP 1296 x 23041080p HD 1920 x 1080Upright mode 1080p 1080 x 19201.3MP (5:4) 1280 x 1024720p 1280 x 720480p SD 640 x 480240p SD 320 x 240
 • سرعت فیلم‌برداری
  ۱/۲۵sec to 1/15,000sec
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • میزان بزرگنمایی اپتیکال
  ۳x برابر
 • زاویه دید
  ۲۸-۹۵
 • حداقل نور
  ۰.۰۳۵
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  ۲TB
 • منبع تغذیه
  Power-over-Ethernet (48 VDC nominal)24VAC ±۱۰% / +۱۲VDC ±۱۰%IEEE 802.3af (802.3at Type 1)Power level: Class 3

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18دوربین مداربسته هوشمند مدل SNO-Y20-30

دوربین مداربسته هوشمند مدل SNO-Y20-30

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰×۸۰×۱۶۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  باسیم (BNC)
 • مشخصات اتصال
  بی سیم با wifi
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • سایز حسگر تصویر
  ۳ مگاپیکسل ( FullHD )
 • نوع لنز
  متحرک
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • زاویه دید
  ۳۶۰ درجه بوسیله چرخش
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  دارای مادون قرمز و هم چنین LED قدرتمند مریی
 • کارت حافظه‌ قابل پشتیبانی
  ۱۲۸ گیگ
 • فرمت‌های ویدیویی
  MJPEG , H.265
 • فرکانس
  ۲.۴GHz
 • منبع تغذیه
  اتصال از طریق سرپیچ لامپ
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  iOS, Android, Windows, Linux, MAC

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19دوربین مداربسته تحت شبکه اسپیددام مدل سیم کارتی V380PRO

دوربین مداربسته تحت شبکه اسپیددام مدل سیم کارتی V380PRO

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x180x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم و باسیم
 • مشخصات اتصال
  سیم کارتی
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  آداپتور

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل c400

دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل c400

مشخصات

 • وزن
  ۳۱۸ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت چرخش Tilt
 • منبع تغذیه
  باید به برق وصل شود

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21دوربین مداربسته آنالوگ مدل FX-7MSO78E

دوربین مداربسته آنالوگ مدل FX-7MSO78E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰*۳۰*۳۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۷۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  با سیم
 • نوع اتصال
  باسیم (LAN)
 • مشخصات اتصال
  با سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CCD
 • سایز حسگر تصویر
  ۳.۶
 • مشخصات حسگر تصویر
  SONY 800 TVL
 • منبع تغذیه
  ۱ آمپر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22دوربین مداربسته تحت شبکه مدل سیم کارتی پنل خورشیدی

دوربین مداربسته تحت شبکه مدل سیم کارتی پنل خورشیدی

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بی‌سیم جمع‌وجور
 • نوع اتصال
  از طریق سیم‌کارت
 • مشخصات اتصال
  بی سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • میزان بزرگنمایی دیجیتال
  ۴ برابر
 • منبع تغذیه
  پنل خورشیدی (سولار)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23دوربین مداربسته آنالوگ مدل RTB20-AHD-2MP بسته ۸ عددی

دوربین مداربسته آنالوگ مدل RTB20-AHD-2MP بسته ۸ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰۰x200x200 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  بولت
 • نوع اتصال
  باسیم (BNC)
 • مشخصات اتصال
  با سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • مشخصات حسگر تصویر
  fullhan
 • نوع لنز
  FiX (ثابت)
 • رزولوشن‌های تصویر
  ۱۰۸۰×۱۹۲۰
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت بزرگنمایی دیجیتال
 • زاویه دید
  ۹۰ درجه
 • حداقل نور
  ۰ لوکس
 • توضیحات قابلیت دید در شب
  تا ۳۰ متر
 • نوع سیگنال آنالوگ
  AHD
 • منبع تغذیه
  ۲ آمپر ۱۲ ولت
 • سایر قابلیت ها و توضیحات
  توانایی دید در شب ضد آب ضد گرد و خاک

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24دوربین مداربسته بی سیم استاروان مدل ST-11PRIME

دوربین مداربسته بی سیم استاروان مدل ST-11PRIME

مشخصات

 • مشخصات ظاهری
  بولت
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • نوع حسگر تصویر
  CCD
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  قابلیت بزرگنمایی دیجیتال
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد ۱۲V 2A (در داخل جغبه موجود نمیباشد)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل C300 (XMC01)

دوربین مداربسته تحت شبکه شیائومی مدل C300 (XMC01)

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x7x7 سانتی متر میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • مشخصات ظاهری
  با سیم
 • نوع اتصال
  بی‌سیم (Wi-Fi)
 • نوع حسگر تصویر
  CMOS
 • قابلیت‌های دوربین امنیتی و نظارتی
  دید در شب
 • منبع تغذیه
  برق

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید حافظه SSD اکسترنال و خرید دوربین ورزشی را نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلی۲۵ مدل غلتک نقاشی برتر و ارزان به همراه خرید اینترنتی
مطلب بعدیبهترین مدل‌های کفش کوهنوردی نورث فیس + خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here