شاید تا چند سال گذشته تونیک‌ها چندان نامی آشنا برای بانوان یا حتی مغازه‌دارهای لباس‌های زنانه نبودند، ولی امروزه یکی از اصلی‌ترین و زیباترین استایل‌های زنانه با تونیک است. تونیک‌ها لباس‌های راحتی هستند که مورد علاقه بیشتر بانوان ایرانی بوده. این لباس زیبا و راحت در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی موجود است که با هر نوع اندامی خود را سازگار می‌کند. با این حال در حین خرید تونیک زنانه باید نکاتی را رعایت کرد.

برای اطلاع از راهنمای خرید و چگونه ست کردن تونیک زنانه با اکسسوری، دامن و شلوار ما را تا پایان این طلب از لیست بیست همراهی کنید.

تونیک چیست؟

با این که استفاده از تونیک در این سال‌ها بسیار رایج شده است، ولی بهتر می‌دانیم که در ابتدا توضیحی مختصر و کامل در خصوص چیستی تونیک داشته باشیم. تونیک‌های زنانه لباس‌های کوتاهی هستند که تا زیر باسن یا کمی پایین‌تر از آن را پوشش می‌دهند.

این لباس کمی گشاد است که در دو مدل آستین کوتاه و بلند طراحی و تولید می‌شود. تونیک‌های زنانه را گاهی با عنوان پیراهن کوتاه نیز به فروش می‌رسانند. تونیک‌ها با انواع پارچه‌ها برای فصول سرد و گرم تولید می‌شوند. همچنین آن‌ها به صورت ساده برای تفریح، گردش و مجلسی برای مهمانی‌های خاص طراحی خواهند شد. البته در همه این مدل‌ها گشاد بودن لباس مشترک است. برای آن که بهترین خرید تونیک زنانه را تجربه کنید، لازم است که در وهله اول با انواع آن آشنا شوید.

انواع تونیک زنانه

همان طور که در متن بالا توضیح دادیم، تونیک‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که عبارت هستند از:

تونیک کمربند دار

این مدل از تونیک‌ها همراه با کمربندهای باریک و پهن تولید می‌شوند. پوشیدن این گونه از تونیک‌ها را به افرادی با اندام ساعت شنی توصیه می‌کنیم.

تونیک بلوز

این سبک از تونیک‌ها با بلندی‌های متفاوتی تولید می‌شوند، البته کوتاه‌ترین آن نیز از بلندترین بلوزها بلندتر است. در حقیقت کوتاه‌ترین اندازه این تونیک نیز قسمتی از ران‌ها را می‌پوشاند. تونیک بلوز در طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. با توجه به نوع، اندام و همچنین سلیقه خود می‌توانید این تونیک را در مدل‌های طرح‌دار یا تک رنگ تهیه و خریداری کنید.

تونیک گشاد

تونیک گشاد گزینه‌ای فوق‌العاده برای فصل‌های گرم و پیکنیک است. این تونیک گشاده و چین دار بوده که در طرح‌های متنوعی تولید می‌شود. برای این که چین تونیک ریزش مناسبی داشته باشد از پارچه‌های روان و نرم دوخته می‌شود.

تونیک پیلی‌دار

از پارچه‌های ضخیم برای دوخت چنین تونیک‌هایی استفاده می‌شود. پیلی‌های موجود در این مدل موجب پوشاندن ایرادهای اندامی خواهند شد.

تونیک یقه دار

بیشتر تونیک‌های نخی با طراحی یقه‌های متنوع زیبایی چند برابری پیدا می‌کنند. این نکته را به یاد داشته باشید که امکان طراحی و دوخت تونیک‌ها با یقه‌های مختلف اعم از ایستاده، هفت، رافل‌دار و … وجود دارد.

تونیک اندازه

به تونیک‌های راسته که مدل کلاسیک تونیک‌های زنانه است تونیک اندازه می‌‌گویند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید دامن زنانه

راهنمای خرید تونیک زنانه

در صورتی که قصد خرید تونیکی زنانه دارید، برای این که خاطره‌ای خوب از این خرید داشته باشید بهتر است که نکات زیر را در نظر بگیرید.

الگوی تونیک

یکی از مواردی که در حین خرید تونیک باید دقت داشت، رسم و نوع برش الگو است. در حقیقت نقشه اصلی یک لباس در زمان کشیدن الگو آن ترسیم می‌شود. از این جهت اگر به درستی الگو لباس کشیده نشده باشد، امکان وجود مشکلات مختلف در آن بسیار زیاد است.

اما چگونه می‌توان به درست کشیدن و برش دادن الگوی تونیک پی برد. زمانی که الگوی یک تونیک و لباس مشکل داشته باشد با در دست گرفتن لباس نیز به راحتی می‌توان به این مشکل پی برد، چرا که برخی از این مشکلات شامل گشادی بیش از حد، نامتقارن بودن لباس، ایستایی نامناسب و مواردی این چنینی می‌شود.

اما برخی دیگر از این مشکلات تنها با پوشیدن لباس مشخص خواهد شد. دقت داشته باشید که سرشانه‌ها، کمر، یقه و آستین‌ها به درستی در جای خود قرار گرفته باشند. همچنین احساس کشیدگی یا تنگی در سرشانه، آستین، جلو و پشت لباس نداشته باشید. به صاف بودن پایین تونیک نیز در هنگام خرید دقت کنید.

کیفیت دوخت

به جرات می‌توان گفت که مهم‌ترین نکته‌ای که حین خرید تونیک زنانه باید رعایت کرد، کیفیت دوخت آن است. در صورتی که یک خیاط ناشی تونیک را دوخته باشد، نمی‌توانید انتظار زیبایی یا اصلاح اشکالات اندامی خود را داشته باشید. حتی اگر برش و طراحی الگو به درستی صورت گیرد، ولی تونیک دوخت تمیزی نداشته باشد لباس ایستایی خوبی نخواهد داشت.

کاربرد

همان طور که در ابتدای متن توضیح دادیم، تونیک‌ها برای فصول مختلف سال طراحی و تولید می‌شوند. امکان دوخت تونیک‌های زنانه با پارچه نخی، ابریشم، پشمی، توری و … وجود دارد. از این رو با توجه به فصلی که قصد دارید از تونیک استفاده کنید پارچه را انتخاب کرده.

همچنین تونیک‌ها برای کاربردهای مختلفی دوخته می‌شوند. در صورتی که برای مهمانی تونیک می‌خواهید، بهتر است مدل‌های چین دار را انتخاب کنید یا برای مسافرت و پیکنیک تونیک‌های گشاد و راحت را بخرید.

جنس پارچه

جنس پارچه نکته مهم دیگری است که در حین خرید تونیک زنانه باید به آن دقت داشت. بهترین خیاط‌ها نیز با جنس بی کیفیت نمی‌توانند تونیک قابل قبول و زیبایی را بدوزند. در حقیقت جنس پارچه در موارد زیر تاثیر دارد:

 • ایستایی یا ریزش لباس
 • کیفیت
 • دوام وماندگاری تونیک
 • ایجاد یا عدم ایجاد حساسیت‌هایی از قبیل خارش، سرخی پوست و …

چگونه تونیک زنانه را لباس‌های دیگر ست کرد؟

در هنگام خرید تونیک زنانه به استایلی که قرار است با آن داشته باشید نیز دقت کنید. همان‌طور که گفتیم تونیک‌ها لباس‌های گشادی هستند که بلندای آن تا ران است. تونیک‌ها را میتوان با دامن‌ یا شلوار جذب، شلوار بگ و نیم بگ، شلوار راسته یا شلوار اسلایم ست کرد، اما کدام یک از این ست‌ها برای شما مناسب است؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال قسمت بعدی را نیز مطالعه کنید.

خرید تونیک زنانه مناسب با اندام شما

با انتخاب و خرید صحیح لباس‌ها به راحتی می‌توان فرم بدن را اصلاح کرد و آن را به تناسب رساند. در ادامه تونیک مناسب برای فرم‌های اندامی مختلف را معرفی کرده‌ایم.

 • در صورتی که قسمت بالا تنه شما نسبت به پایین تنه لاغرتر بوده و به اصطلاح فرم هیکل شما همانند گلابی باشد، از تونیک‌هایی استفاده کنید که پایین آن تنگ و بالای آن عریض است. تونیک‌هایی که بریدگی در اطراف آن دیده می‌شود نیز برای چنین افرادی مناسب است. همچنین برای عریض کردن شانه‌های خود می‌توانید از یقه‌های باز یا v شکل استفاده کنید. در نهایت نیز با استفاده از یک گردنبند زیبا یا شال گردن استایل خود را متعادل سازید.
 • در صورتی که فرم هیکل شما سیب است و بالا تنه درشت‌تری نسبت به پایین تنه‌تان دارید نیز می‌توانید از تونیک‌هایی استفاده کنید که نظر دیگران را به پایین تنه لاغر شما جذب می‌کنند.
 • تونیک‌هایی که کمر تنگی دارند به لاغر و باریک نشان دادن بدن شما کمک می‌کنند. این گونه تونیک‌ها زیبایی هیکل شما را بیشتر نمایش می‌دهند. همچنین ظرافت را به استایل شما می‌بخشند.
 • در صورتی که بالا تنه و پایین تنه هماهنگ و یکسانی دارید، از تونیک‌هایی که کمر تنگی دارند استفاده کنید.
 • در صورتی که فرم بدن شما صاف و بدون برجستگی است، برای زیباتر کردن استایل و اصلاح فرم هیکل خود از کمربند پهن استفاده کنید.

خرید تونیک زنانه متناسب با قد

در انتخاب و خرید تونیک باید به قد خود نیز دقت داشته باشید. در ادامه نکاتی مهم را در این خصوص مطرح کرده‌ایم.

 • در صورتی که استخوان بندی ریز و قد کوتاهی دارید، از تونیک‌هایی انتخاب کنید که دقیقا فیکس بدن شما باشد که شما را بیش از اندازه کوچک نشان ندهد. تونیک‌های بلوز کوتاه نیز گزینه مناسبی برای شما محسوب می‌شود، اما اگر تونیک را به عنوان یک پیراهن خریداری کردید، بهتر است تونیک با قد بلند را انتخاب کنید.
 • در صورتی که قد یا پایین تنه بلندی دارید، تونیکی را خریداری کنید که بلندای آن تا اواسط ران‌هایتان باشد.
 • در صورتی که کمی لاغر هستید، از تونیک‌های چین‌داری که از زیر سینه گشاد می‌شود استفاده کنید.
 • در صورتی که قد کوتاهی دارید تونیک‌هایی با آستین پفی را انتخاب نکنید، چرا که قد شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید شومیز زنانه

تونیک مناسب برای افرادی تپل با قد کوتاه

در هنگام خرید تونیک باید به فرم بدن خود نیز دقت کنید. از این رو باید تونیکی متناسب با فرم بدن خود انتخاب و تهیه کنید. در صورتی که مقداری اضافه وزن دارید یا کمی قد شما کوتاه است، برای این که قد شما بلندتر و لاغرتر به نظر برسید، نکات زیر را در حین خرید تونیک زنانه رعایت کنید.

 • تونیکی را انتخاب کنید که خط پایینی آن روی قسمت میانی پاها و ران‌های‌تان قرار بگیرد.
 • شلوارهای جذب و تنگ را به همراه تونیک بپوشید که اندام شما را قلمی نشان دهد.
 • برای زیباتر شدن استایل خود از کتونی‌های سفید تخت یا لژدار، کفش پاشنه‌دار و بوت با توجه به فصل و جایی که می‌روید استفاده کنید.
 • در نهایت برای لاغر و بلندتر به نظر رسیدن خود از گردنبندهای ضخیم، شالگردن کلفت، کیف دوشی یا کت تنگ استفاده کنید.

آیا می‌توان از تونیک به عنوان پیراهن استفاده کرد؟

عموماً از تونیک‌های کوتاه به همراه شلوار یا دامنی کلفت در فصل‌های سرد سال یعنی پاییز و زمستان استفاده می‌کنند. در صورتی که تونیکی زنانه با کمی قد بلند را خریداری کنید، از آن به عنوان پیراهن نیز می‌توانید استفاده کنید. در انتخاب و خرید چنین تونیک‌هایی موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید:

 • قد این تونیک باید از قسمت میانی ران‌هایتان کمی پایین‌تر باشد.
 • در هنگام انتخاب تونیک به جنس و الگوی آن دقت داشته که متناسب با فرم هیکل شما باشد.
 • در صورتی که تونیک کمی کوتاه باشد، می‌توان همراه با آن ساق یا جوراب شلواری پوشید.
 • استایل خود را با یک بوت، کفش پاشنه‌دار یا کتونی تخت کامل و خارق‌العاده کنید.
 • با انتخاب یک گردنبند ظریف، کمربند، ساعت مچی یا دستبند به استایل خود جلا ببخشید.

ست کردن تونیک به همراه دامن

یکی از استایل‌های خاصی که با خرید تونیک زنانه می‌توانید داشته باشید، ست کردن آن با دامن است. در فصل‌های گرم و سرد سال با دامن‌های نازک و ضخیم استایلی خانومانه و ظریف را برای خود رقم بزنید. همراه با تونیک می‌توانید از دامن‌های بلند و کوتاه استفاده کنید.

در صورتی که تونیک شما کوتاه است، آن را با یک دامن پیلی‌دار یا دامن نیم کلوشی بپوشید که بلندای آن تا روی ساق پا یا حتی مچ است. اگر تونیک بلندتری دارید، همراه آن دامن جذب و راسته بپوشید. برای قرارهای عاشقانه یا مجلسی نیز می‌توانید روی تونیک خود کتی کوتاه بپوشید.

علاوه بر دامن به همراه تونیک می‌توان شلوار بگ و نیم بگ نیز پوشید. (استایلی که در سال‌های اخیر بسیار دیده می‌شود.) به همراه این ست از کتونی استفاده کنید.

خرید تونیک زنانه مناسب با هر مراسمی

همان طور که در متن فوق توضیح دادیم از تونیک‌ها برای مراسم‌های مختلف می‌توان استفاده کرد، اما چه تونیکی برای چه مراسمی مناسب است؟ در ادامه به طور کامل تونیک مناسب هر مراسمی را معرفی کرده‌ایم.

خرید تونیک زنانه برای مناسبت‌های غیر رسمی

برای مناسبت‌های غیر رسمی مثل رفتن به خرید، پارک، قرار دوستانه، مسافرت و … از تونیک‌های گشاد و راحت می‌توان استفاده کرد. همچنین با انتخاب آیتم‌های مختلف شال، اکسسوری، کیف و کفش میزان رسمی و غیر رسمی بودن آن را می‌توان تغییر داد. بدین منظور به شما پیشنهاد می‌دهیم که به نکات زیر نیز دقت داشته باشید:

 • تونیکی ساده که قد آن کمی پایین‌تر از قسمت میانی ران‌های شما است را انتخاب کنید.
 • با این تونیک زنانه می‌توانید از شلوارهای جین راسته یا جذب و لگ استفاده کنید.
 • بهترین گزینه برای این استایل کتونی یا کفش تخت است.
 • در نهایت نیز با اکسسوری‌های ساده و کیف‌های دوشی کوچک به استایل خود رنگ و لعاب دهید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تاپ زنانه

خرید تونیک زنانه مناسب برای مهمانی‌های رسمی

علاوه بر مدل جنس پارچه نیز در مجلس یا غیر مجلس بودن یک تونیک نقش دارد. سعی کنید تونیک‌هایی با  پارچه‌های باکیفیت مثل کرپ باربی، کرپ جسیکا یا کرپ الیزه را برای مهمانی‌های رسمی خود انتخاب کنید. علاوه بر این به نکات زیر نیز دقت داشته باشید.

 • از شلوار‌های راسته، بگ، نیم بگ یا جذب استفاده کنید.
 • کیف‌های کوچک مناسب چنین استایل‌هایی هستند.
 • دامن‌هایی تا ساق پا به رسمی‌تر شدن استایل شما کمک می‌کنند.
 • در نهایت از اکسسوری‌های ساده و ظریف استفاده کنید.

1تونیک زنانه السانا مدل دلبر کد ۶۵۷۰۴

تونیک زنانه السانا مدل دلبر کد 65704

مشخصات

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: کرپ حریرسایز بندی: ۴۰ تا ۴۶مدل یقه گردقد آستین بلندآستین و جلوی کار حریرکمربند دارگردنبند دارجلو بسته

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2تونیک زنانه باینت مدل ۲۲۶۱۵۲۶-۴۹

تونیک زنانه باینت مدل 2261526-49

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3تونیک زنانه افراتین مدل آسمان

تونیک زنانه افراتین مدل آسمان

مشخصات

 • جنس
  لینن
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  ایستاده
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  پارچه لینن کشسانی ندارد و مناسب هوای گرم است.بسیار خنک و سبک دارای دکمه در مچ و ۶ دکمه در جلولطفا به جدول اندازه موجود در آلبوم عکس کالا توجه فرمایید.
 • نگهداری
  شستشو در ماشین لباسشویی با آب سرد و پودر بدون آنزیم یا مایع لباس شویی
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

4تونیک زنانه باینت مدل ۲۲۶۱۵۲۶-۰۷

تونیک زنانه باینت مدل 2261526-07

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  مهمانی
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای متوسط اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

5تونیک زنانه کوزا مدل ۳۷۰۸ رنگ سفید

تونیک زنانه کوزا مدل 3708 رنگ سفید

مشخصات

 • جنس
  پنبه
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  تیشرت آستین کوتاه زنانه کوزاکیفیت بالای پارچه و دوخت بسیار نرم و لطیف و راحتمناسب برای استفاده روزانهمناسب برای هر فصل
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شودبا دمای کم اتوکشی شودخشکشویی نشوداز خشک کن استفاده نشوداز سفید کننده استفاده نشود

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

6تونیک زنانه باینت مدل ۲۲۶۱۵۲۶-۹۹

تونیک زنانه باینت مدل 2261526-99

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  مهمانی
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای متوسط اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

7تونیک زنانه مدل کیانا کد Ho-2939

تونیک زنانه مدل کیانا کد Ho-2939

مشخصات

 • جنس
  کرپ
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  ایستاده
 • آستین
  سه ربع
 • مورد استفاده
  مهمانی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

8تونیک زنانه مدل شیدا

تونیک زنانه مدل شیدا

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  قد تونیک ۸۵ تا ۹۰ میباشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

9تونیک زنانه السانا مدل ۱۲۵۴۳۹

تونیک زنانه السانا مدل 125439

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه:حریرسایزبندی: ۱ و ۲ و ۳۱ مناسب سایزهای ۳۶ تا ۳۸۲ مناسب سایزهای ۴۰ تا ۴۲۳ مناسب سایزهای ۴۴ تا ۴۶دکمه نماکمربنددارقد: ۷۳ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

10تونیک زنانه مدل کیانا ۳

تونیک زنانه مدل کیانا 3

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • یقه
  کراواتی
 • آستین
  سه ربع
 • مورد استفاده
  روزمره

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

11تونیک زنانه السانا مدل آوش کد ۱۲۰۷۰۸

تونیک زنانه السانا مدل آوش کد 120708

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  ایستاده
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: حریرسایزبندی: فری سایز مناسب سایز های ۳۶ تا ۴۲آستین و بغل گت جلو بستهیقه ایستادهقد: ۷۸ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

12تونیک زنانه دکسونری مدل ۳۵۸۰۰۰۱۱۱

تونیک زنانه دکسونری مدل 358000111

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  روی باسن
 • یقه
  کراواتی
 • آستین
  سه ربع
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  بلوز نانهبرند دکسونریجنس پارچه ویسکوزآستین سه ربعاندازه لباس تا روی باسنمدل یقه کرواتی
 • نگهداری
  در دمای زیر ۳۰ درجه شست و شو شود. از مواد سفید کننده استفاده نشود.
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

13تونیک زنانه نیزل مدل P064001022030498-022

تونیک زنانه نیزل مدل P064001022030498-022

مشخصات

 • جنس
  کرسپو
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  هفت
 • آستین
  کوتاه
 • مورد استفاده
  روزمره
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای کم اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  P064001022030498-022
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

14تونیک زنانه نیزل مدل P012002172040090-172

تونیک زنانه نیزل مدل P012002172040090-172

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  راه‌راه
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای متوسط اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  P012002172040090-172
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

15تونیک زنانه برنس مدل تابیتا-۵۸

تونیک زنانه برنس مدل تابیتا-58

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد شستشو شود.با دمای متوسط اتوکشی شود.خشکشویی نشود.از خشک کن استفاده نشود.از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  تابیتا
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

16تونیک زنانه مدل ۳۵۸۴۵۴۶۵۶

تونیک زنانه مدل 358454656

مشخصات

 • جنس
  ژاکارد
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  روی زانو
 • یقه
  گرد
 • آستین
  حلقه‌ای
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  سارافون زنانهجنس ژاکاردمدل پارچه پولیشیآستین حلقه ای عروسکیپارچه طرحداریقه گردپایین لباس کلوشمناسب برای شستشو و استفاده روزانه
 • نگهداری
  حتی الامکان با دست و در دمای آب ۳۰ درجه شستشو شود
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

17تونیک زنانه مدل th0117

تونیک زنانه مدل th0117

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  کراواتی
 • آستین
  سه ربع
 • مورد استفاده
  روزمره

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

18تونیک زنانه مدل مجلسی

تونیک زنانه مدل مجلسی

مشخصات

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  ایستاده
 • آستین
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کد کالای محصول
  ۲۲bb
 • کشور تولید کننده
  ایران

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

19تونیک زنانه اچ اند ام مدل ۰۶۳۴۵۴۱۰۰۱

تونیک زنانه اچ اند ام مدل 0634541001

مشخصات

 • جنس
  پلی ویسکون
 • طرح
  گل‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  برگردان
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور مبدا برند
  سوئد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

20تونیک زنانه السانا مدل دلان کد ۱۲۵۴۸۰

تونیک زنانه السانا مدل دلان کد 125480

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه:حریر۱ مناسب سایزهای ۳۶ تا ۳۸۲ مناسب سایزهای ۴۰ تا ۴۲۳ مناسب سایزهای ۴۴ تا ۴۶قد: ۷۳ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

21تونیک بافت زنانه اسمارا مدل Vc2022

تونیک بافت زنانه اسمارا مدل Vc2022

مشخصات

 • جنس
  بافت
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کشور تولید کننده
  آلمان

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

22تونیک زنانه السانا مدل آوش کد ۱۲۰۷۰۳

تونیک زنانه السانا مدل آوش کد 120703

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  ایستاده
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: حریرسایزبندی: فری سایز مناسب سایز های ۳۶ تا ۴۲آستین و بغل گت جلو بستهیقه ایستادهقد: ۷۸ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

23تونیک زنانه السانا مدل ۱۲۵۴۳۹

تونیک زنانه السانا مدل 125439

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  زیر باسن
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه:حریرسایزبندی: ۱ و ۲ و ۳۱ مناسب سایزهای ۳۶ تا ۳۸۲ مناسب سایزهای ۴۰ تا ۴۲۳ مناسب سایزهای ۴۴ تا ۴۶دکمه نماکمربنددارقد: ۷۳ سانتی متر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

24تونیک زنانه اچ اند ام مدل ۰۵۴۷۶۲۹

تونیک زنانه اچ اند ام مدل 0547629

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد
  روی زانو
 • یقه
  گرد
 • آستین
  بلند
 • مورد استفاده
  اسپرت

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

25تونیک زنانه مدل کیانا ۳

تونیک زنانه مدل کیانا 3

مشخصات

 • جنس
  حریر
 • طرح
  ساده
 • قد
  روی باسن
 • یقه
  کراواتی
 • آستین
  سه ربع
 • مورد استفاده
  روزمره

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

کلام آخر

خرید تونیک زنانه با توجه به تنوع و کارایی بالایی که دارد کمی سخت و چالش برانگیز است. از این رو در متن فوق کامل‌ترین راهنمای خرید تونیک برای مناسبت‌ها و استایل‌های مختلف را توضیح داده‌ایم.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید روسری

مطلب قبلی۲۵ مدل ست آبلیمو خوری شیک و زیبا با خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل اجاق گاز صفحه ای زیبا و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here