با نصب زنجیر چرخ یا زنجیر برف روی تایرهای خودرو حداکثر کشش را در هنگام رانندگی در جاده‌های یخ زده یا برفی ایجاد خواهید کرد. در چنین شرایطی اهمیت استفاده از این وسایل به خصوص در جاده‌های شیب‌دار یا کمربندی‌ها دوچندان می‌شود. بنابراین خرید زنجیر چرخ یکی از حیاتی‌ترین اقدامات برای خودروها با شروع زمستان است. این محصول تنوع زیادی در بازار دارد، به همین دلیل اغلب اوقات خرید آن با سردرگمی همراه است.

ما در این مقاله از مجله اینترنتی لیست بیست قصد داریم که کارکرد زنجیر برف و انواع آن را توضیح دهیم. همچنین نکاتی را که در انتخاب زنجیر چرخ مهم هستند، به شما شرح خواهیم داد.

زنجیر چرخ چیست و چرا استفاده از آن مهم است؟

زنجیر برف وسیله‌ای است که برای رانندگی در فصل زمستان باید همراه خود داشته باشید. زیرا رانندگی در جاده‌های یخ زده و برفی خطرناک است و اصطکاک پایین میان چرخ خودرو و جاده باعث لغزش اتومبیل خواهد شد. اما انواع زنجیر چرخ تجهیزاتی موثر برای پیشگیری از حوادث رانندگی هستند که روی تایر خودرو بسته می‌شوند.

خرید زنجیر چرخ و استفاده از آن با افزایش اصطکاک بین تایر ماشین و سطح زمین امنیت بیشتری را برای اتومبیل و سرنشینان آن به وجود می‌آورند. البته لاستیک‌های دارای یخ‌شکن نیز تجهیزاتی مفید برای رانندگی در جاده‌های لغزنده هستند، اما این محصولات هزینه بالایی را به مالکین خودرو تحمیل می‌کنند.

زنجیرهای چرخ به تایرهای متحرک خودرو متصل شده و مانع از لیز خوردن اتومبیل روی جاده می‌گردند. همچنین این زنجیرها را می‌توان با کمک سیستم‌های خاصی به طور خودکار زیر لاستیک‌ها قرار داد. زنجیر چرخ برخلاف نامش تنها از جنس فولاد نیست، بلکه از مواد و در الگوها و با استحکام‌های مختلف ساخته می‌شوند.

این نوع زنجیرها به صورت جفت به فروش می‌رسند و هر کدام از آن‌ها برای اندازه خاصی از لاستیک مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما برخی از طرح‌های این وسایل قابل تنظیم برای تناسب با اندازه‌های مختلف تایر هستند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید قفل زاپاس

خرید زنجیر چرخ خودرو بر اساس شناخت انواع آن  

این محصولات انواع و اشکال متنوعی دارند. شما باید متناسب با بودجه مورد نظر، ابعاد تایر و همچنین نوع محور محرک اتومبیل خود نسبت به انتخاب زنجیر چرخ اقدام کنید. برخی از انواع این تجهیزات شامل موارد زیر هستند:

 • زنجیر چرخ آمریکایی: زنجیر چرخ‌های آمریکایی توسط زنجیرهای فولادی ساخته می‌شوند و به آن‌ها زنجیر چرخ فلزی نیز می‌گویند. میزان مقاومت این مدل لوازم جانبی خودرو نسبت به سایر نمونه‌ها بسیار بالاتر است. همچنین این محصولات در مقابل باز شدن و پراگی عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند؛ البته نصب آن‌ها نیازمند مهارت و آموزش کافی است. بنابراین اگر دوست ندارید که در جاده معطل شوید، پیش از شروع سفر زنجیر چرخ آمریکایی را چند بار باز و بسته کنید؛
 • زنجیر چرخ سریع یا پلیمری: زنجیر برف‌های پلیمری جزو نسل جدید این مدل لوازم جانبی اتومبیل محسوب می‌شوند. این وسایل که در دو مدل یکبار مصرف و چند بار مصرف وجود دارند، بیشتر روی رینگ‌های اسپرت یا آلومینیومی نصب می‌گردند. مدل چند بار مصرف زنجیر چرخ‌های پلیمری بعد از استفاده باز شده و قابل استفاده مجدد است.

در این نوع زنجیر برف توجه به سایز رینگ خیلی مهم نیست، زیرا نمونه‌های پلیمری برای نصب روی تایرهای خودروهای مختلف حتی شاستی بلند مناسب هستند. همچنین نصب و استفاده از این زنجیر بسیار ساده است و نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارد؛

 • زنجیر چرخ کمربندی: مقاومت این مدل زنجیرها از جنس‌های پلیمری بیشتر است. کیفیت جنس زنجیرهای کمربندی نیز نسبت به مدل‌های پلیمری بالاتر است. برای نصب زنجیر چرخ‌ کمربندی باید آن‌ را از درون رینگ رد کرده و قسمت یخ شکن آن را روی تایر قرار دهید. سپس کمربند زنجیر را محکم ببندید. در صورتی که کمربند این محصول را شل ببندید، زنجیر پاره شده و کارایی لازم را نخواهد داشت.

۸ نکته مهم در حین انتخاب زنجیر چرخ خودرو

انواع زنجیر چرخ جزو معدود لوازم جانبی خودرو هستند که داشتن آن‌ها از لحاظ قوانین راهنمایی و رانندگی الزامی است. این مسئله میزان تقاضای رانندگان را برای خرید و استفاده از زنجیر برف افزایش داده است. به همین دلیل تولیدکنندگان ایرانی و خارجی متعددی اقدام به ساخت انواع زنجیر چرخ کرده‌اند. از این رو خریداران در حین خرید با انبوهی از انتخاب‌ها مواجه هستند که گاهی موجب سردرگمی‌شان می‌شود. در این بخش از مقاله راهنمای خرید زنجیر چرخ خودرو وب‌سایت لیست بیست به معرفی مهمترین نکات در این رابطه خواهیم پرداخت.

نوع زنجیر چرخ

توجه به نوع زنجیر چرخ یکی از مهمترین فاکتورها برای انتخاب چنین محصولی است. همانطور که بیان شد، این دسته از لوازم جانبی خودرو انواع مختلفی دارند که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند. در ادامه با مزایا و معایب برخی از مدل‌های این تجهیزات آشنا می‌شوید:

 • زنجیر چرخ‌های کلاسیک از زنجیرهای فلزی ضخیمی تشکیل می‌شوند که به صورت تک پوش روی تایر اتومبیل قرار می‌گیرند. این تجهیزات برای رانندگی در مسیرهای دشوار مناسب هستند؛
 • زنجیر برف‌های پلیمری به طور معمول از مواد ژله‌ای یا پلیمری ساخته می‌شوند و در یخبندان‌های شدید عملکرد بالایی ندارند؛
 • زنجیر برف‌های پارچه‌ای به صورت یک پوشش پارچه‌ای دور تایر خودرو را می‌پوشانند. این محصولات با وجود اینکه قیمت بیشتری نسبت به نمونه‌های دیگر دارند، اما برای سرعت‌های بیشتر از ۳۰ کیلومتر بر ساعت مناسب نیستند. در واقع این مدل زنجیرها برای مسیرهای طولانی گزینه ایده‌آلی به شمار نمی‌روند.

سایز رینگ

یکی دیگر از مولفه‌هایی که در زمان خرید زنجیر تایر خودرو به آن دقت کنید، سایز رینگ است.

 • عموما سایز رینگ هر اتومبیل با اتومبیل دیگر متفاوت است؛
 • برای مثال معمولا سایز رینگ‌های خودروهای پژو معادل ۱۴ است. در حالی که رینگ خودروهایی مانند سمند در رنج ۱۷ قرار دارد؛
 • انواع زنجیر چرخ نیز مطابق با سایز رینگ‌ها ساخته می‌شوند. شما باید زنجیری را برای اتومبیل خود خریداری کنید که مطابق با سایز رینگ خودرو باشد.

میزان پهنای تایر اتومبیل

پهنای لاستیک یکی دیگر از فاکتورهایی است که بسیاری از رانندگان به آن دقت کافی نمی‌کنند. در واقع بعضی از راننده‌ها برای اسپرت کردن اتومبیل خود دوست دارند که تایرهای پهن‌تر یا غیر شرکتی را مورد استفاده قرار دهند.

تایرهای خودرو ابعاد استانداردی ندارد. به همین دلیل گاهی اوقات در زمان بستن زنجیر چرخ روی لاستیک خودرو دچار مشکل خواهید شد. بنابراین بسیار مهم است که در زمان خرید زنجیر چرخ پهنای لاستیک را نیز در نظر بگیرید.

توجه به نحوه بستن زنجیر چرخ

مدل‌های مختلف زنجیر چرخ با شیوه‌های گوناگون بسته می‌شوند. وجود تفاوت‌های اساسی در نحوه نصب و بستن این محصولات باعث تغییر در میزان راحتی استفاده از آن‌ها شده است. برخی از این لوازم جانبی خودرو آسان‌تر بسته شده و برخی دیگر به مهارت و تخصص خاص نیاز دارند.

 • زنجیر چرخ کمربندی شامل قطعاتی جدا از یکدیگر است که باید آن‌ها را مانند کمربند روی تایر خودرو بست؛
 • زنجیر چرخ‌های کلاسیک حالت شبکه‌ای دارند. برای بستن این مدل محصولات باید آن‌ها را در ابتدا روی زمین پهن کرد و سپس تایر را روی زنجیر حرکت داد؛
 • زنجیر برف‌های پارچه‌ای از ابتدا روی تایر قرار گرفته و با کمی حرکت محکم می‌شوند.
 • شما باید مدلی را انتخاب کنید که قادر به بستن آن به سرعت در شرایط برف و بوران یا سرمای شدید زمستان باشید. بنابراین بسیار مهم است که حتما پیش از خرید زنجیر خودرو نوع بستن آن را از فروشنده جویا شوید.

نوع دیفرانسیل

به یاد داشته باشید که توجه به نوع دیفرانسیل نیز در هنگام خرید زنجیر برف بسیار مهم است.

 • اکثر اتومبیل‌های سواری تنها دارای یک دیفرانسیل( جلو یا عقب) هستند. در حالی که برخی از خودروهای شاسی بلند دو دیفرانسیل دارند؛
 • نوع دیفرانسیل اتومبیل و مدل زنجیر چرخ با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. برای مثال در صورتی که ماشین شما دارای دیفرانسیل عقب است، بهتر است که صرفا زنجیرهای چرخی برای تایرهای عقب تهیه کنید.

ضخامت زنجیر چرخ

برخی از زنجیر چرخ‌ها از زنجیرهایی با ضخامت زیاد تشکیل شده‌اند. برای خرید زنجیر چرخ با ضخامت مناسب به موارد زیر توجه کنید:

 • ضخامت مناسب این محصولات باعث می‌شود که لبه‌های زنجیر با گلگیر خودرو اصطکاک نداشته باشند. این ویژگی به ویژه برای برخی از خودروهای دارای ارتفاع کمک کوتاه‌تر مفید است؛
 • در صورتی که فاصله تایر اتومبیل تا گلگیر آن کم باشد، حتما به ضخامت لبه‌های زنجیر چرخ توجه کنید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سیم بکسل

مدت زمان استفاده از زنجیر چرخ

به یاد داشته باشید که تمام مدل‌های زنجیر چرخ موجود در بازار برای شرایط اضطراری هستند و نباید از آن‌ها به صورت مداوم استفاده کرد.

 • برخی از زنجیر برف‌ها در صورت استفاده پیوسته به جلوبندی خودرو یا جاده آسیب می‌رسانند. از جمله این مدل‌ها زنجیر چرخ‌های کلاسیک هستند؛
 • در صورتی که تمایل به استفاده مداوم از این لوازم جانبی خودرو دارید، بهتر است که زنجیر چرخی با کمترین میزان آسیب به جلوبندی اتومبیل یا جاده خریداری کنید.

قیمت زنجیر چرخ خودرو

برخلاف بسیاری از وسایل دیگر، قیمت باید آخرین فاکتور قابل توجه در هنگام خرید زنجیر چرخ باشد. زیرا این محصولات نقش مهم و حیاتی برای نجات جان راننده و سایر سرنشینان اتومبیل را از شرایط دشوار زمستان بازی می‌کنند.

 • در هنگام انتخاب زنجیر چرخ هیچگاه کیفیت را فدای قیمت نکنید. در واقع شما باید مدلی را برگزینید که متناسب با نیاز شما باشد؛
 • در نهایت زنجیر چرخ مورد نظر خود را از برندی خریداری کنید که قیمت آن متناسب با بودجه شما باشد؛
 • در نظر داشته باشید که فروشگاه ارائه دهنده انواع زنجیر چرخ نیز روی قیمت این محصولات موثر هستند.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید زنجیر چرخ توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می‌نماییم. ناگفته نماند تمام این زنجیر چرخ‌ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب‌ترین قیمت نیز می‌باشند. شما می‌توانید با کلیک روی هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی‌تان دست پیدا کنید.


زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای چری تیگو ۷ پرو بسته ۶ عددی

 زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای چری تیگو 7 پرو بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  چری تیگو ۷
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای شاهین بسته دو عددی

 زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای شاهین بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  شاهین
 • سایر توضیحات
  – جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ خودرو مدل Z15 مجموعه دو عددی

 زنجیر چرخ خودرو مدل Z15 مجموعه دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو پارس
 • سایر توضیحات
  جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده – سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه – عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS – مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما) – ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو) P220/40R15 P195/50R15 P205/50R15 P185/60R15 P185/65R15 P175/70R15 برایه تمامی خودروهایه رینگ ۱۵

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل ۱۳-۱۸ مناسب برای هایما بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل 13-18 مناسب برای هایما بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  هایما S5
 • روش استفاده
  کاملا آسان و بدون نیاز به حرکت دادن خودرو-
 • اقلام همراه
  کیف ابزار ضد آب تی ماتریکس(هم به عنوان کیف ابزار و هم به عنوان کیف زنجیرچرخ میتوان استفاده کرد)
 • سایر توضیحات
  ابعاد طول کل زنجیر ۸۲ سانتی متر-عرض زنجیر ۱۰ سانتی متر-طول بند زنجیر ۴۴ سانتی متر-فقط مناسب برای رینگ های اسپرت و آلومینیمی-در رینگ های ساده و آهنی هیچ کاربردی ندارد -مناسب برای لاستیک سایز ۱۳تا۱۸

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی ۱۸۵_۱۶۵ بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی 185_165 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  _توجه داشته باشید در رینگهای فولادی قابل استفاده نمی باشد_قابل استفاده در تایر هایی به پهنای ۱۶۵ تا ۱۸۵(انواع ماشین های رده انواع پژو _ ساینا رینگ الومینیومی _ کوییک _انواع تیبای رینگ الومینیومی _سمند – زانتیا – L90)_جنس فولاد گالوانیزه ضد زنگ _تسمه کمربندی بسیار محکم و مقاوم _بست سگکی بسیار قوی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای جک J3 بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای جک J3 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J3
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای کوییک بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای کوییک بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کوئیک
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر- به همراه یک دستکش ایمنی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای پژو پارس بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای پژو پارس بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو پارس
 • اقلام همراه
  دستکش ایمنی کار
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر- به همراه یک دستکش ایمنی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل R

زنجیر چرخ مدل R

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای تایرهای:-۱۸۵/۶۵R14185/60R14 – 195/60R14185/65R14 – 195/65R14185/70R14 – 195/70R14175/70R14 – 205/60R14وزن : ۴۵۹۵ابعاد جعبه : ۷×۲۸×۳۳- دارای کیف پلاستیکی قابل حمل- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- دارای ساختار فلزی- نصب آسان- دارای کشش بسیار عالی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای سورن بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای سورن بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سمند سورن
 • اقلام همراه
  دستکش ایمنی کار
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر- به همراه یک دستکش ایمنی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای شاهین بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای شاهین بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  شاهین
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای ساینا بسته دو عددی

 زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای ساینا بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ساینا
 • سایر توضیحات
  – جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ اسنو چاین مدل TRS 5014 مناسب برای سمند مجموعه ۲ عددی

زنجیر چرخ اسنو چاین مدل TRS 5014 مناسب برای سمند مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سمند
 • سایر توضیحات
  مناسب برای خودروهای دارای رینگ لاستیک ۱۳ میباشد

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی ۲۴۵_۲۳۵ بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی 245_235 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا پرادو
 • سایر توضیحات
  _توجه داشته باشید در رینگهای فولادی قابل استفاده نمی باشد_قابل استفاده در تایر هایی به پهنای ۲۳۵ تا ۲۴۵_جنس از فولاد گالوانیزه ضد زنگ_تسمه کمربندی بسیار محکم و مقاوم_بست سگکی بسیار قوی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای جک J4 بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای جک J4 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J4
 • اقلام همراه
  دستکش ایمنی کار
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر- به همراه یک دستکش ایمنی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای کوییک بسته دو عددی

 زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای کوییک بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کوییک
 • اقلام همراه
  دستکش ایمنی کار
 • سایر توضیحات
  – جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل ۱۳-۱۸ مناسب برای فونیکس بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل 13-18 مناسب برای فونیکس بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  فونیکس تیگو ۷ پرو اکسلنت
 • روش استفاده
  کاملا آسان و بدون نیاز به حرکت دادن خودرو
 • اقلام همراه
  کیف ابزار ضد آب تی ماتریکس(هم به عنوان کیف ابزار و هم به عنوان کیف زنجیرچرخ میتوان استفاده کرد)
 • سایر توضیحات
  ابعاد طول کل زنجیر ۸۲ سانتی متر-عرض زنجیر ۱۰ سانتی متر-طول بند زنجیر ۴۴ سانتی متر-فقط مناسب برای رینگ های اسپرت و آلومینیمی-در رینگ های ساده و آهنی هیچ کاربردی ندارد -مناسب برای لاستیک سایز ۱۳تا۱۸

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای تندر L90 بسته دو عددی

 زنجیر چرخ مدل SNOW PRO مناسب برای تندر L90 بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • سایر توضیحات
  – جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی ۲۰۵_۱۹۵ بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ شرکت زنجیر چرخ سهند مدل کمربندی 205_195 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۰۸
 • سایر توضیحات
  _توجه داشته باشید در رینگهای فولادی قابل استفاده نمی باشد_قابل استفاده در تایر هایی به پهنای ۱۹۵ تا ۲۰۵_جنس فولاد گالوانیزه ضد زنگ _تسمه کمربندی بسیار محکم و مقاوم _بست سگکی بسیار قوی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای تویوتا FJ بسته ۶ عددی

 زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای تویوتا FJ بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا FJ کروزر
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای تویوتا FJ بسته ۶ عددی

 زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای تویوتا FJ بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا FJ کروزر
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ مدل G

زنجیر چرخ مدل G

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای تایرهای:-۱۶۵/۶۵R13-155/65R13-175/65R13-185/65R13وزن : ۴۰۸۴ابعاد جعبه : ۷×۲۸×۳۳- دارای کیف پلاستیکی قابل حمل- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- دارای ساختار فلزی- نصب آسان- دارای کشش بسیار عالی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل ۱۳-۱۸ مناسب برای سراتو بسته ۶ عددی

زنجیر چرخ خودرو تی ماتریکس مدل 13-18 مناسب برای سراتو بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو
 • روش استفاده
  کاملا آسان و بدون نیاز به حرکت دادن خودرو
 • اقلام همراه
  کیف ابزار ضد آب تی ماتریکس(هم به عنوان کیف ابزار و هم به عنوان کیف زنجیرچرخ میتوان استفاده کرد)
 • سایر توضیحات
  ابعاد طول کل زنجیر ۸۲ سانتی متر-عرض زنجیر ۱۰ سانتی متر-طول بند زنجیر ۴۴ سانتی متر-فقط مناسب برای رینگ های اسپرت و آلومینیمی-در رینگ های ساده و آهنی هیچ کاربردی ندارد -مناسب برای لاستیک سایز ۱۳تا۱۸

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای کامیونت آمیکو M11 بسته ۶ عددی

 زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای کامیونت آمیکو M11 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کامیونت آمیکو M11
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای هیوندای i40 بسته ۶ عددی

 زنجیر چرخ رویال اسپرت مدل SNOW PLUS مناسب برای هیوندای i40 بسته 6 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  هیوندای i40
 • اقلام همراه
  دستکش ایمنی کار
 • سایر توضیحات
  – بسته ۶ عددی برای تایر های جلویی (۳ عدد برای هر لاستیک)- قابل استفاده برای رینگ های اسپرت- جلوگیری از لغزیدن خودرو در برف و سطوح یخ‌زده- سهولت در نصب بدون نیاز به جک در کمتر از یک دقیقه- عدم آسیب رسانی به جلوبندی و سیستم ABS- مقاوم در برابر آب و هوا (سرما و گرما)- ظرفیت تحمل بار (وزن خودرو)- دارای کیف مخصوص جهت حمل آسانتر- به همراه یک دستکش ایمنی

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب برای انتخاب و خرید شما، خواندن مطلب راهنمای خرید لاستیک خودرورا نیز به شما توصیه می‌کنیم. شما کاربران عزیز می‌توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

مطلب قبلی۲۵ مدل چراغ پیشانی برتر و ارزان با قیمت روز و خرید اینترنتی
مطلب بعدی۲۵ مدل کلمن ارزان و باکیفیت با قیمت روز و خرید اینترنتی

دیدگاه خود را ارسال کنید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here