راهنمای خرید تور والیبال
راهنمای خرید تور والیبال

والیبال یک بازی مهیج و لذتبخش از سری ورزش های توپی دنیا است که هم می توان بصورت انفرادی به انجام آن مشغول شد و هم به صورت گروهی در کنار جمعی از اعضای خانواده و دیگر دوستان و آشنایان خود آن را بازی نمایید. والیبال بازی کردن شما می تواند در سطح عادی و یا حرفه ای صورت پذیرد که البته برای انجام هرچه بهتر این رشته ورزشی بهتر است از لوازم جانبی مخصوص آن نیز استفاده نمایید که به جز توپ والیبال شامل خرید تور والیبال نیز می شود. در ادامه این مطلب با لیست بیست همراه شوید تا شما را با راهنمای خرید تور والیبال آشنا نماییم.

نکات مهم هنگام خرید تور والیبال

اندازه: نخستین نکته ای که شما به هنگام خرید تور والیبال باید به ان توجه داشته باشید، اندازه استاندارد تور مورد نظرتان است که بایستی از عرض ۱ متری و طولی بین ۹/۵ تا ۱۰ متر برخوردار باشد.

جنس: نکته دوم در فرآیند انتخاب و خرید یک تور والیبال باکیفیت مربوط به جنس آن می شود که هم می تواند جنس تور شما بصورت نخی باشد و هم از پلاستیک و پلی استر و دیگر متریالی از این قبیل ساخته شده باشد.

وزن: وزن تور والیبال نیز از دیگر شاخصه های مهمی است که باید به هنگام خرید خود حتما به آن توجه کنید؛ خصوصا اگر از دسته والیبال بازهایی هستید که همواره قصد همراه داشتن تور این بازی را دارید. پس بهتر است وزن تور شما کم اما کیفیت آن در حد قابل توجهی باشد.

تعداد نوارهای حاشیه ای: نوارهای حاشیه ای تورها ضمن نگهداری از بافت مربعی شکل تور دوخته شده باعث آویزان کردن مستحکم تور نیز می شوند. برخی از تورها تنها دارای یک نوار بالایی برای خود هستند که این به معنای آویزان کردن تور تنها از قسمت بالایی آن است و برخی دیگر دارای دو و یا چهار نوار حاشیه ای هستند که یقینا بستن آن ها با درجه کیفی بهتری برایتان صورت خواهد پذیرفت.

سایر ویژگی های تور: ضد آب بودن، کیف مخصوص حمل، ساده یا طرح دار بودن، رنگ تور، مقاومت آن در برابر تابش نور خورشید و رطوبت، برخورداری از گیره های و سیم های متصل کننده و غیره از جمله مواردی است که به هنگام خرید تور والیبال باید به آن توجه داشته باشید.

قیمت تور والیبال: قیمت تور والیبال با توجه به موارد گفته شده از سوی کمپانی های تولید کننده تعیین می شود و این شما هستید که باید با توجه به میزان بودجه و همچنین سطح بازی خود اقدام به خرید یک تور والیبال مستحکم و ماندگار برای خود کنید.

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید تور والیبال توجه شما را به ۷ مدل تور والیبال جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این تورهای والیبال از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.


1تور والیبال مدل تک نواره نیک اسپورت

تور والیبال مدل تک نواره نیک اسپورت

مشخصات

 • مدل
  تک نواره
 • جنس
  پلی‌استر , پلی‌پروپیلن
 • ابعاد
  9000 × 76 سانتی متر
 • وزن
  300 گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

2تور والیبال مدل دو نواره فدراسیونی

تور والیبال مدل دو نواره فدراسیونی

مشخصات

 • مدل
  دو نواره
 • جنس
  پلی‌استر , پلاستیک
 • ابعاد
  900 × 76 سانتی متر
 • وزن
  400 گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

3تور والیبال مدل تک نواره نیک اسپورت

تور والیبال مدل تک نواره نیک اسپورت

مشخصات

 • مدل
  تک نواره
 • جنس
  پلی‌استر , پلی‌پروپیلن
 • ابعاد
  9000 × 76 سانتی متر
 • وزن
  300 گرم

قیمت روز، تصاویر بیشتر و خرید

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید ساک ورزشی و راکت پینگ پنگ را نیز به شما توصیه می کنیم. شما مخاطبان عزیز می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه هر نوع سوال و نظر خود را با تیم پشتیبانی لیست بیست در میان بگذارید.

دیدگاه خود را ارسال کنید

Please enter your comment!
Please enter your name here