۲۰ اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند

2
10378

[dropcap size=big]5[/dropcap]پیش بینی شماره پلاک

پیش بینی شماره پلاکپلاک ماشینی که آرشیدوک فرانتس فردیناند در آن به قتل رسید برابر بود با : “A III118” تاریخی که جنگ جهانی اول با آتش بس (Armistice) به پایان رسید نیز برابر بود با تاریخ : ۱۱-۱۱-۱۸


[dropcap size=big]4[/dropcap]کتیبه درون آرامگاه تیمور لنگ !

کتیبه درون آرامگاه تیمور لنگ !وقتی باستان شناسان شوروی سابق مقبره تیمور لنگ از نواده های چنگیز خان مغول را باز کردند ، یک کتیبه با این متن در آن پیدا نمودند : “هر کس مقبره من را باز کند ، یک مهاجم وحشتناک تر از من را از بند آزاد کرده است” این اتفاق در تاریخ ۲۰ ژوئن ۱۹۴۱ به وقوع پیوست . دو روز بعد آلمان نازی به اتحاد جماهیر شوروی حمله کرد .


[dropcap size=big]3[/dropcap]سد هوور و قربانی های آن !

سد هوور و قربانی های آن !اولین فردی که هنگام کار در سد هوور درگذشت ، JG Tierny بود ، این اتفاق در تاریخ ۲۰ دسامبر ۱۹۲۲ رخ داد . آخرین مفردی که حین کار روی این پروژه فوت کرد نیز پسر JG Tierny بود . این اتفاق در تاریخ ۲۰ دسامبر ۱۹۳۵ به وقوع پیوست .


[dropcap size=big]2[/dropcap]اتاق هتل !

اتاق هتل !اواخر سال ۱۹۵۰ فردی با نام George D Bryson یک اتاق در هتل براون رزرو کرد . فرد قبلی که اتاق هتل در اخیار او بود نیز دقیقا همین نام را داشت : George D Bryson


[dropcap size=big]1[/dropcap]هندریکس و هندل !

هندریکس و هندل !جیمی هندریکس و جرج هندل دو مسیقیدان بزرگ انگلیسی ، هر دو در خیابان بروک لندن زندگی می کرده اند ، اولی شماره ۲۳ و دیگری شماره ۲۵ ، فاصله زمانی بین این دو موسیقیدان ۲۰۰ سال است .

2 دیدگاه

  1. سلام , مطالب بسیار مفید و جالب بودن , خصوصا قسمت مربوط به مرگ یکسان دوقلوها .
    موفق باشید

Comments are closed.