۲۰ اتفاق جالبی که باور نمی کنید واقعی باشند

2
10378

[dropcap size=big]10[/dropcap]عجب تصادف عجیبی !

عجب تصادف عجیبی !در سال ۱۸۹۵ تنها دو ماشین در ایالت اوهایو آمریکا وجود داشت … جالب است بدانید که این دو ماشین در همان سال با یکدیگر تصادف می کنند !


[dropcap size=big]9[/dropcap]دوقلوهای همسان به معنای واقعی کلمه !

دوقلوهای همسان به معنای واقعی کلمه !دو برادر دوقلو در ایالت اوهایو امریکا به دنیا آمده و هنگام تولد از یکدیگر جدا شدند . آن ها از وجود یکدیگر اطلاع نداشتند و به صورت کاملا تصادفی به اسم جیمز نامگذاری شدند . هر دو افسر پلیس شدند و با زنی به نام لیندا ازدواج کردند . هر دو صاحب پسر شدند ، یکی نام پسر خود را James Alan گذاشت و دیگری James Allan . هر دو طلاق گرفتند و با زن دیگری به نام بتی ازدواج کردند . یک نکته ی جالب دیگر این که هر دو سگ های خود را با نام toy نامگذاری کردند !


[dropcap size=big]8[/dropcap]کودک خوش شانس !

کودک خوش شانس !در اوایل سال ۱۹۳۰ فردی با نام جوزف فیگلاک در حال قدم زدن بود که ناگهان کودکی از پنجره افتاد و دقیقا روی شانه وی فرود آمد ! خوشختانه کودک دچار آسیب نشد . یک سال بعد دقیقا همان کودک ، در همان جای قبلی دوباره روی شانه های جوزف افتاد .


[dropcap size=big]7[/dropcap]ای بابا ! دوباره !؟

ای بابا ! دوباره !؟در سال ۱۹۷۵ مردی که سوار بر اسکوتر بود با یک تاکسی تصادف کرد و درگذشت . یک سال بعد ، برادر وی نیز که سوار بر همان اسکوتر بود با همان تاکسی قبلی که همان مسافر حادثه قبل را به مقصد می رساند ، تصادف کرد و درگذشت !


[dropcap size=big]6[/dropcap]زن خوش شانس !

زن خوش شانس !ویولت جیسوپ سوار بر کشتی Olympic بود زمانی که این کشتی با ناو جنگی انگلیسی HMS Hawke برخورد کرد . هم چنین زمانی که کشتی Titanic با کوه یخ برخورد کرد ، این زن سوار آن بود . جالب تر آن که زمان برخورد کشتی Britannic با مین های دریایی نیز ویولت جز مسافران آن بود .

2 دیدگاه

  1. سلام , مطالب بسیار مفید و جالب بودن , خصوصا قسمت مربوط به مرگ یکسان دوقلوها .
    موفق باشید

Comments are closed.